Jump to content

Wiechura

Użytkownicy
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

About Wiechura

 • Birthday 02/19/1963

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO X3 PRO 8/256

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Wiechura's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Poniekąd pewnie masz rację ale czy to do końca tłumaczy taką temperaturę hmmmm, może poobserwuje go jeszcze. Dzięki.
 2. Od samego początku użytkowania POCO X3 Pro 8/256 zaobserwowałem utrzymującą się wysoką temperaturę procesora , która oscylowała w granicach 46 - 50 o C a wracając dzisiaj z pracy uruchomiłem Google Maps do tego GPS i dane mobilne i po 55 minutach jazdy wziąwszy aparat do ręki wyraźnie był ciepły a wręcz gorący. Po sprawdzeniu temperatury oscylowała ona na wysokości 62 o C co było wartością wg mnie niepokojącą gdzie producent chwali się zastosowaniem w tym modelu nowego systemu ochłodzenia procesora. A co Wy o tym sądzicie i jak wygląda temperatura procesora w Waszych aparatach????.
 3. Nie koniecznie błąd, w moim fonie latarka się zapala i gasi bez problemu. Dzięki za info nie znałem tego gestu. Przyda się.
 4. Na OTA nie pojawiło się. Zainstalowałem z powyższego linku bez problemu sama instalacja jak i działanie aparatu. Wydaje się szybciej działa i wolniej zżera baterię. Kosmetyka i działanie na razie OK.
 5. Dzisiaj zamontowany, uruchomiony. Działa bez problemu. Stary do śmieci.
 6. Właśnie wyjąłem z paczkomatu OBD2 ICar3 Vgate BLUETOOTH ELM327 apek miałem ze 4 ale ostatnio przypadł mi do gustu Car Scanner, śmiga, OK. Na razie.Używam do Civica IX gen sedan 2013.
 7. Dzisiaj podłączyłem dwa różne ELMy i zabanglalo bez problemu włącznie z systemem głośnomówiącym auta. Więc był to problem mojego interfejsu. Ufff. Mój interfejs trzech kumpli podlaczalo w swoich autach i nic. Urządzenia się parują ale nie łączy się z ECU.
 8. Dzisiaj kumpel zwrócił mi mojego ELMa i okazało się, że jemu również odmówił współpracy więc zamówiłem drugie urządzenie. Mam nadzieję że to będzie koniec kłopotów z tym związane. Dzięki za zainteresowanie i pozdrawiam.
 9. Dałem dzisiaj kumplowi z pracy by sprawdził w swoim aucie. Czekam na efekty.
 10. To chyba jest wina interfejsu. Podłączałem innymi aparatami i również nie bangla. Trzebaby rozejrzeć się za innym ustrojstfem. Sprawa jasna - to nie jest wina aktualizacji do 10. Można temat zamknąć.
 11. Dzięki, wezmę jutro fona żony (Redmi 4x z android 7.1) i sprawdzę co i jak. Dam potem znać co z tego wynikło.
 12. Sorry, już poprawiłem ale to się na nic zdało, ciągle to samo. Może po prostu interfejs ELM padł. Miałem go cały czas podpięty do auta a zmiana androida to zbieg okoliczności. Podmienię z kimś interfejs a i swój dam komuś do sprawdzenia i dam znać co z tego wynikło. Na razie dzięki za chęć pomocy. Wiechura
 13. Wróciłem wlasnieyod auta i niestety nic nie pomogło. Wlaczaleyi wyłączałem jak proponowales głośność absolutną brak efektu. Działało bez problemu ale teraz zachciało mi się sprawdzić tylko czy wszystko jest OK, a tu żonkę.
 14. Witam niedawno alizowalem tlf do Androida 10 niby wszystko ok, ale gdy dzisiaj podłączyłem Interfejs OBDII do auta za czortatnie chcą się połączyć. Mam zainstalowane cztery różne apki do komunikacji z autem i żaden nie łączy się. Fon łączy się z głośnomówiącym auta i tu ok. Anulowalem autoryzację dla interfejsu i ponownie go sparowałem ale i to nie pomogło. Dodam tylko, że wcześniej nie miałem takiego problemu. Może ktosyz Was miał podobne doświadczenia?.
×
×
 • Create New...