Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Jeśli wgrywałeś Globala przez TWRP to tu jest problem. Musisz wgrać przez MiFlasha.
  2. Bo to wersja stable. + Chińska wersja więc nie ma polskiego. wysłane z Mi8SE via Tapatalk
  3. Rozwiązanie: Wejdź w TWRP > Advanced > File Manager > kolejno foldery: data, system i package_cache > zatwierdzasz > klikasz na Usuń/Delete > przesuwasz suwak > uruchamiasz system
  4. A u mnie dla odmiany greka ;p Zaraz sprawdzę co może być przyczyną. @mrosi @kierix_xd stawiałbym na bug MIUI, na angielskim tłumaczeniu jest to samo.
  5. Specyfikacja mi9se https://www.mi.com/mi9se/specs/
  6. Pełna specyfikacja Mi9 https://www.mi.com/mi9/specs/ wysłane z Mi8SE via Tapatalk
  7. Gdzieś w spoilerze dawałem linka
  8. Hm, faktycznie. Będzie poprawione.
  9. Screeny mogą być pomieszane i niekoniecznie w takiej kolejności w jakiej je pokazano w poście
  10. Link do konferencji, jeszcze nie zaczęli https://www.mi.com/a/h/8497.html?client_id=180100041086&masid=17409.0380 Będe wrzucać screeny później.
  11. Głównie Igorowi Eisbergowi, który tworzy patche dla xiaomi.eu, ma Mi5 i zainteresował się portowaniem z Mi5s.
  12. ... przynajmniej od nas Mam zaszczyt przekazać dobrą wieść od zespołu Xiaomi.eu! https://miuipolska.pl/aktualizacje-xiaomi-eu-mi5/
  13. Wgraj ten fix http://www.mediafire.com/file/g0emy35gwxshb0g/ReinstallQuickApps.flashable.zip/file Albo wyłącz kompletnie aplikację Quick Apps, nie jest ona potrzebna na co dzień.
  14. Nie mam żadnego info na ten temat, więcej musiałby powiedzieć @ZduneX25.
  15. Wszystko co ma anti 4 albo nie ma arb - wszystkie custom ROMy oparte na czystym Androidzie (z tego co wiem nie wgrywają firmware więc arb nie zmienią), Xiaomi.eu które nie wprowadza ARB, Global Stable do wersji 9.5.19.0 włącznie bądź Global Dev do wersji 8.7.5 włącznie (takie same granice obowiązują na xiaomi.eu i miuipro, nie wiem jak na innych miui ale myślę że też). Generalnie wybór masz spory.
  16. Tylko w wersji Global. Pytanie do osób korzystających z ostatniego miuipolska 9.2.14/15 - jak wygląda sytuacja z baterią? Zaktualizowałem w sobotę i siostra już mi się dzisiaj skarży, że na 14 bateria leci szybciej niż na 24...
  17. Na stronie konta Google nie za bardzo, specjalnie xiaomi.eu ustawia fingerprint z mi mixa by działał safetynet.
  18. Nie ma możliwości obejścia tego i nawet MiCenter sobie z tym nie poradzi. Metoda Acida przestała dzialac. wysłane z Mi8SE via Tapatalk
  19. Sprostowanie dot. info o MI5 na stronie: update nie jest jeszcze gotowy. Prawdopodobnie go wydamy, ale może to potrwać. W związku z czym stosowna informacja pojawi się jak tylko ROM będzie dostępny publicznie. Na razie jest w bardzo wczesnej fazie testów i nie jest gotowy do publikacji. Na razie informacja została cofnięta, opublikuję ją jak ROM się pojawi. Jest trochę bugów do naprawienia więc ostateczna decyzja nie jest jeszcze podjęta.
  20. Wyciek przodu MI9 I więcej info odnośnie ekranu od Lei Juna na Weibo: źródło: https://www.weibo.com/1749127163/Hh4VQoigG?from=page_1003061749127163_profile&wvr=6&mod=weibotime&type=comment#_rnd1550405618082 Zdjęcia: Czytnik w ekranie niby lepszy i dokładniejszy - nie wiem ;P
  21. Przytrzymaj długo power jakieś 15-20 sekund i wyjdzie z tego trybu. Sam się nie uruchomi. wysłane z Mi8SE via Tapatalk
  22. Tak jak sądziłem. Zainstaluj sterowniki. http://anglov.pl/~orjon/QDLoader%2BHS-USB%2BDriver_32-64bit_Setup.7z
  23. Ja nie pytam czy jest wykrywany, tylko jako co (jaka nazwa) jest wyświetlany w Menedżerze urządzeń (Panel sterowania > Narzędzia administracyjne, jak tam nie ma to w Zarządzaniu komputerem) gdy jest on w EDL. Skoro fastboot wykrywa go normalnie (przechodzi do edl) to problem musi być najprawdopodobniej w sterownikach.
  24. Jako co wykrywany jest telefon w Menedżerze urządzeń?
  25. Problem jest prawdopodobnie po naszej stronie i dotyczy wysypujących się patchy, na Redmi 4A mam to samo. Spróbujemy to naprawić i wydać rebuild, log przekazałem do devsów.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...