Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Zrób wipe. Instalowałeś stable na dev bez wipe.
  2. Tylko że my nie mamy konkretnych planów wydawniczych kiedy jaki telefon dostanie update. Możemy tylko domniemywac kiedy kto co dostanie, bo nie mamy do planów Xiaomi dostępu. Btw dzisiaj wyszlo EEA 11 dla 8T, to może będzie nasze (po przetestowaniu - jak ktoś chce przetestować, mile widziane PW) Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  3. Ale co to ma do rzeczy? Przecież masz inny telefon... Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  4. Wydano update dla Redmi 8A (V11.0.4.0.PCPCNXM) i Redmi K20 - ANDROID Q (V11.0.2.0.QFJCNXM).
  5. A skąd ja mam wiedzieć? To nie my wydajemy stable, tylko Xiaomi.
  6. Jak będzie MIUI 11
  7. To jest z apki MiShare.apk, do której się nie wtrącamy (tłumaczenie jest od Xiaomi). Z tego co widzę na nowszych jest ok, więc trzeba czekać. errata: to jednak jest z frameworka. Już poprawiam.
  8. Nie mam u siebie takiego problemu.
  9. Tylko że to nie jest wgrywanie przez recovery, tylko przez fastboot/MiFlash. On nie ma odblokowanego bootloadera. Druga opcja to działanie z updatera, do którego on nie dojdzie, bo telefon mu się nie uruchamia. Masz info na dole "This MIUI version can't be installed on this device"? Jak tak, to miałeś wersję chińska telefonu i wgranego Globala. Global działa na takiej wersji jedynie z odblokowanym bootloaderem, a aktualizacja go zablokowała. Zablokowanie bootloadera na takiej wersji powoduje, że telefon uruchamia się jedynie w tym trybie. Bez serwisu/ogarnięcia trybu EDL, co równa się praktycznie otwarciu telefonu, nie wgrasz nic. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  10. Od następnej wersji beta będą się wyświetlać wszystkie.
  11. To nie jest "problem". Jak już koniecznie chcecie te Mi 9T, to po prostu zmieńcie sobie w build.prop... Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  12. To jest wina Facebooka. Wróci do normy po pewnym czasie. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  13. Ikony AOD dla apek firm trzecich powinny się wyświetlać na xiaomi.eu... Dialer na Globalu, jak w wszystkich nowych telefonach, jest od Google. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  14. Tak. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  15. Możesz spróbować wgrać MIUI 10 z poziomu aktualizatora. 10 razy klikasz na ikonę MIUI 11, odblokują się dodatkowe opcje. Ściągasz sobie MIUI 10 i próbujesz zaktualizować z pliku - albo pójdzie, albo nie, trudno. Jak nie to można jedynie MiFlashem, ale do tego potrzebujesz odblokowania bootloadera. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  16. Ktoś zrobił port Xiaomi.eu bo my go przecież już na Redmi 3S od dawna nie wydajemy. Pytaj się autora portu. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  17. Przecież fastboot boot nie działa na tym modelu. Fastboot reboot i trzymaj vol+. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  18. Z takimi zażaleniami to proszę do działów, które są na samiusieńkim dole, a nie tu. Dzięki.
  19. Przechodziłeś zatem z weekly na stable bez wipe. Rób wipe. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  20. Widzę o co chodzi. Wyczyść dane apki SMS. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  21. Wygeneruj z poziomu kompa za pomocą ADB (adb logcat > plik.txt)
  22. Podeślij log błędu Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  23. A jakie używasz recovery? Możliwe że problem dotyczy tego recovery. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  24. W tym momencie Android 10 jest jedynie na chińskiej becie. Zanim pojawi się na stabilnej wersji Global, to minie jeszcze sporo czasu.
  25. Powinno raczej się udać na jakiejkolwiek.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...