Tyler

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Tyler

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy możesz przywrócić mój temat? Napisałem na forum żeby uzyskać pomoc od bardziej doświadczonych użytkowników a nikt wcześniej nie omawiał takiego problemu, na jakiej podstawie temat został zamknięty za "mało wartościową treść"?

  1. mrosi

   mrosi

   Miałeś zmienić tytuł wątku - nie zrobiłeś tego. Przywracam wątek, warunkowo. Popraw tytuł tak, aby był zgodny z Regulaminem Forum.

 2. Problem polega na tym że, właśnie jest spora różnica w jakości zdjęć, dla porównania dwa zdjęcia tego samego obiektu, pierwsze przed aktualizacją, drugie po. Aparat w tym telefonie był właśnie jego mocną stroną, teraz fotki są o wiele słabsze dlatego chce wrócić do MIUI 10 na którym wszystko było lepsze. Może nie mam długo tego telefonu ale po aktualizacji zdarzają się ścinki podczas przeglądania neta, płynność i reakcja na dotyk jest na 1000% gorsza niż wcześniej. Stąd moje pytanie - co z tym całym anti rollbackiem, jest czy go nie ma? Ryzykuje uceglenie? W ogóle przy takim ręcznym downgrade stracę gwarancje? Właśnie zastanawiałem się nad tym ale po pierwsze nie mam pretekstu żeby wzięli go na serwis, po drugie zawsze wgrywają najnowszą wersje oprogramowania, czyli znowu wgrają 11. Jestem po prostu wściekły, nigdy więcej żadnych aktualizacji i w ogóle Xiaomi
 3. Jeżeli nie chcesz spaprać swojego telefonu to NIE AKTUALIZUJ bo to co zrobiło Xiaomi to jawna kpina, po pierwsze skopali aparat i to nie jest odosobniona opinia, inni użytkownicy też to zauważyli, po drugie, cały system spowolnił, telefon potrzebuje kilku do kilkunastu sekund żeby połączyć się z Wi-Fi (choć wcześniej łączył się natychmiast), bateria wyczerpuje się wyraźnie szybciej (wcześniej bez problemu trzymała 2,5 dnia, teraz 1,5). Nie potrafię dopatrzeć się żadnych plusów, nie ma nic nowego a wszystko inne działa bez porównania gorzej niż na wcześniejszej wersji. Nawet wygląd razi w oczy - wielkie, brzydkie czcionki jak dla niedowidzącego i wielkie, szpetne obłe ikony zamiast eleganckich i ładnych ikonek z MIUI 10. Ale dalej czekam na pomoc - jak pozbyć się tego badziewia? Czy da się zainstalować MIUI 10 z karty pamięci czy zbrickuje sobie telefon? Są na to jakieś sposoby do których nie potrzeba hakerskich umiejętności?
 4. Cześć, Zauważyłem w swoim Redmi Note 7 znaczne pogorszenie jakości zdjęć po zaktualizowaniu się systemu z MIUI 10 do MIUI 11. Kolory zamiast być żywe i intensywne zrobiły się wyblakłe i prześwietlone, zaś w ograniczonym oświetleniu fon zupełnie przestał sobie radzić, mimo że wcześniej robił naprawdę świetne zdjęcia nocne. Mam zwykły czysty soft z polskiej dystrybucji, czy istnieje jakaś możliwość usunięcia tej aktualizacji do MIUI 11? Gdybym wiedział że Xiaomi robi downgrade swojego sprzętu żeby nowsze modele wypadały na ich tle lepiej to nigdy bym nie zrobił tej beznadziejnej aktualizacji, ale może jest jakiś sposób na przywrócenie MIUI 10 bez utraty gwarancji? Poza tym po aktualizacji telefon strasznie zamula jak na 4GB, ogólnie same problemy z tym "prezentem" od producenta... Czy jak spróbuje zainstalować aktualizacje do MIUI 10 z poziomu softu za pomocą ustawienia -> o telefonie -> aktualizacja systemu -> wybierz paczkę aktualizacji to ucegli mi telefon? Podobno od którejś wersji MIUI jest zabezpieczenie anti rollback, niestety jestem laikiem i nie znam się na tym wszystkim... Można jakoś uratować ten sprzęt? Domyślam się że nie bez powodu kopali w kodzie aparatu i nie ma co czekać na łatkę która by to naprawiała, a kupiłem ten telefon m.in. właśnie ze względu na świetny aparat. Co mogę zrobić?