Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Tym, że Global nie ma bet, więc nie mamy jak tego inaczej budować.
  2. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  3. Nie, zresztą czemu miałyby być? Jak będziesz miał soft Global i wersję globalną telefonu, to bootloader powinien być zablokowany = Google Pay powinno przechodzić.
  4. Wgraj OrangeFox z trybu fastboot i powinno przestać cię pytać o hasło - https://files.orangefox.tech/OrangeFox-Stable/lavender/OrangeFox-R10.1_01-Stable-lavender.zip
  5. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  6. A jesteś na stable czy becie? Na becie jest to ogarnięte, a na stable.. no cóż, trzeba czekać na update
  7. Przecież wyświetlanie powiadomień na AOD u nas już jest ogarnięte? Jak nie, to napisz mi, co ci dolega, to może uda się znaleźć jakieś rozwiązanie. Bo takie ogólniki nic mi nie mówią.
  8. Naprawione. Reszta na razie zgłoszona - zobaczymy..
  9. Problem z dotykiem został naprawiony w weekend w aktualizacji chińskiego twrp. Podmienię go na pobierz-twrp i powinno zatrybić bez problemu.
  10. Możliwe, że tak jest, ale tak czy siak - nie puścili tego dla wszystkich. Gdyby tak było, to wykrywałoby w OTA - a nie widzi. Można sprawdzić.
  11. Na apkmirror nie mają wielu nowych wersji alpha (od 20 grudnia wyszły co najmniej z 4 nowe wersje). Na xda raczej też nie. Ja osobiście info biorę z chińskich stron - i wiem na pewno, że jest to oficjalna aktualizacja (dostało ją trochę Chińczyków). Do obecnych chińskich bet idzie wersja RELEASE-4.14.1372-01062001, która (chyba) też ma szufladę (choć nie sprawdzałem).
  12. Skoro to MIUI 10, a on chce wgrać MIUI 11, to raczej problemu nie powinno być przez aktualizator.. ale trzeba sprawdzić.
  13. Na razie jest ona tylko dla osób które są w programie Mi Pilot.
  14. Są nowsze, dzisiaj wyszła najnowsza To oficjalna aktualizacja, po prostu to wersja stable, a nie alpha.
  15. Mi CC9 po prostu, koledze kolejność się pomyliła. Zdarza się.
  16. Prawdopodobnie (choć niestety nie mam żadnej pewności) tak.
  17. Myślę że potem po wgraniu 10 i skonfigurowaniu wgranie nowszego twrp wystarczy, jak nie to raczej stare też będzie działać (choć pewności nie mam).
  18. No właśnie powinna być..
  19. Zaszyfrowane pliki przy próbie ich wyboru (najczęściej), jakieś problemy z dotykiem (możliwe że masz je przez to, że jesteś jeszcze na Androidzie 9) czy wyświetlaniem twrp poprawnie (były takie cyrki na Redmi 5A).
  20. No właśnie chyba nie. Jak się ma twrp to tak, ale inaczej raczej średnio. Hindusi wynaleźli sposób, jak wymusić OTA: "0. Disconnect wifi internet then .... 1.Remove Sim 2. clear App Data + cache for Google services framework, Google Play services , location services 3.Reboot & Contect to wifi 4.contect to windscrib VPN (Uk Server) 5.Here you go[emoji28] Tip: please don't disconnect to vpn during full Downloading process"
  21. Tego nie wiem. Nie miałem Mi 8 Lite, nie sprawdzałem tego.
  22. Wydaje mi się, ze obojętnie, choć zostałbym przy tej z gdrive. Ten nowszy co ci podeslalem jest prawdopodobnie potrzebny potem jak już będziesz mieć zainstalowany Android 10.
  23. Tak, najpierw ten a potem z miuipolska. Nie, to nie jest do wgrywania w twrp, musisz rozpakować
×
×
  • Dodaj nową pozycję...