Jump to content

amoniakx

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About amoniakx

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wgranie innego TWRP pomogło ale telefon nie chce się uruchomić po wgraniu roomu... Włącza się tylko ciągle fastboot. Mogę uruchomić TWRP z komputera z okna polecenia ale ROM nie włącza się... Pobrałam także starsza wejsje romu. Dalej włącza się do TWRP. Mam odblokowany bootloader w czym tkwi problem?
 2. Proszę o nie blokowanie i zamykanie tematu... Pierwszy raz w historii wydarzyło się coś takiego (screen) nie mam pojęcia co jest nie tak.. Mam TWRP najnowsze dla modelu 9 se. Wyczyściłam wszystko z telefonu. Wgrałam na nowo TWRP i chciałam Roma wgrać i to wyskakuje..
 3. amoniakx

  Motywy

  Szukałam już na forum tego tematu po słowach klucz. Wchodząc w motywy mam głównie chińskie... Wyszukiwanie motywów po hasłach "winter" "christmas " etc. Nie znajduje żadnego motywu.... A jest ich na pewno pełno... Można to jakoś zmienić? Aby wyszukiwać też np. Angielskie, nie tylko te prosto z Chin? Zmienić także język w motywach, chodzi mi o te chińskie znaczki załączone na zdjęciu?
 4. Robiłam wipe dalvik / cache Nie mam takiego folderu.... Jak naprawić ten błąd..?
 5. Xiaomi 9 SE Po aktualizacji takie problemy. Do tej pory robiłam na bieżąco aktualizacje i nie było żadnych problemów. Pobranie na nowo aktualizacje i instalowanie jeszcze raz nie pomogło, a co chodzi? 1. Screen tak wygląda ekran jak nacisnę "ustawienia" 2. Po przesunięcie w lewo (tutaj jest problem z panelem notatnik etc...)
 6. Dobra. gra wszystko, dzięki wielkie za pomoc! nie wiem, ale dopiero po tym uruchomił się telefon, więc chwała Panie
 7. Rozumiem re mogę teraz Wipe wszystko żeby było czyste. Pobrać najnowszy MiuiEu. Zainstalować przez TWRP, następnie format date i reboot system i telefon powinien wstać? Po co mam użyć fastboota potem? https://xiaomi.eu/community/threads/miui-11-0-stable-release.52628/ stąd pobrać?
 8. A gdzie jest format data jak nie w wipe? Tak zrobiłem po zainstalowaniu. Wipe - format date i yes (jak to nazwales zatwierdzeniem) Następnie reebot system. Telefon wyłącza się i włącza na TWRP, pytanie dlaczego?
 9. Zrobiłem format data i nie tylko, zrobiłem format wszystkiego, więc wyczyscilem telefon do 0. Przenioslem plik z. Zip (instalka Globala Miu) odpaliłem z TWRP install. Proces zakończył się pozytywnie. Wszedłem w wipe i zaznaczyłam data, a następnie reboot system. Telefon odpala się, jest chwilę logo Miu, potem gaśnie ekran, odpala się znowu i włącza się TWRP... Tak w kółko jest.
 10. Trzymałem. Nie raz i nigdzie nie znalazłem informacji jak wyjść z recovery...
 11. czytając "paczka dla fastboot" w pierwszej chwili nie zaczaiłem o co chodzi, potem już tak... Zrobione, recovery odpalone, wgrałem oficjalny global i magisk, ale teraz nie moge wyjść z TWRP... Próbowałem z MIUI Polska, z Globalem. Instaluje przerzucając .zip na telefon i tam install z TWRP, czekam, reboot i odpala mi się twrp i tak w kółko wyczyściłem wszystko, zainstalowałem jeszcze raz i ciągle wygląda tak samo, że odpala sie TWRP... @dzidexx
 12. Tak Spróbuję zaraz co do innego kompa i MiFlash to dopiero w niedziele bede mógł zobaczyc..
 13. Proszę o bardziej szczegółowe opisanie czynności. Co wgrać i gdzie skoro nie widzi telefonu.
 14. wiem, że mam dwa razy img, bo mam tak nazwany plik? ale ok zmienie. ..chociaż to nic nie wniesie Done. Rozumiesz ze ta prosta czynność nie działa? nie mogę odpalić TWRP? Mam nagrać filmik jak to robie i że naciskam volume i potem enter? i odpala sie fastboot? tak samo wyskakuje błąd przy odpalenie twrp z konsoli.... (sceeny wcześniej)
×
×
 • Create New...