Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Coś podobnego... ale nie tego samego: https://miuipolska.pl/nowy-model-xiaomi-z-certyfikacja-co-nas-czeka/
  2. TWRP średnio lubi się z Globalem, może stać na logu Xiaomi po instalacji. Albo ewentualnie ROM podmieni sobie TWRP na stockowe recovery podczas uruchamiania, ciężko powiedzieć - różne były przypadki. Sugerowalbym jednak MiFlashem wgrać na czysto.
  3. Na szczęście on ma Mi Maxa 2, który nie wymaga autoryzacji EDL. Musiałby jednak pewnie ściągnąć obudowę i zrobić testpointy... Niestety nie.
  4. No niestety, skończyły się czasy tanich flagowców Mi. Tą rolę pewnie przejmie Redmi. Pytanie brzmi - ile osób kupi Mi 10 w cenie S20...?
  5. Wzięła się z apki o nazwie PartnerBookmarksProvider. Ona jest apką systemową i w niej są różne configi pod różnych operatorów - to z t-mobile aktywuje się na 4 urządzeniach: RN8T, Mi 9 SE, Redmi 7A i jeszcze jednym który nie został wydany, na podstawie kodu MNC (kodu operatora) - czyli zapewne jakbyś miał kartę nie z T-Mobile to byś tego nie miał (prawdopodobnie, przynajmniej - tam znalazłem taką wzmiankę. możliwe, że bierze się też skądś indziej, sprawdza jeszcze jakiś prop w systemie)
  6. Tu się niestety nie zgodzę. Już od jakiegoś czasu (~rok, półtora) są softy brandowane. Co prawda tylko z niektórymi operatorami, i na razie nie w Polsce (chyba), ale jednak są. Na szczęście (chyba) T-Mobile jeszcze to nie dotyczy, ale na przykład Orange ma już swój brandowany soft (najświeższy z poprawkami z października - http://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.PFBEUOR/miui_GRUSEEAORGlobal_V11.0.2.0.PFBEUOR_c00bf291ff_9.0.zip), tylko może nie sprzedają tego w PL - trudno mi stwierdzić. Niestety brandy istnieją, ale dopóki istnieje możliwość odblokowania bootloadera i wgrania Globala to (raczej) nie ma z tym problemu.. Niemniej - tak, wrzuć zrzut z informacji o telefonie.
  7. Kacper Skrzypek

    MIUI 11

    Koniec wsparcia dla 5 modeli: https://miuipolska.pl/koniec-wsparcia-miui-dla-kolejnych-modeli/
  8. Tak, Xiaomi wczoraj puściło marcowe poprawki: http://bigota.d.miui.com/V10.3.16.0.PFQMIXM/miui_LAURELSPROUTGlobal_V10.3.16.0.PFQMIXM_f0b7606358_9.0.zip
  9. Pobierz narzędzie z pierwszego posta i zignoruj ta konieczność logowania się - nie ma to sensu. MiUnlock będzie działać bez tego, to wcnim musisz się zalogować.
  10. Na miuipolska nigdy nie było takiej opcji, więc nie rozumiem zdziwienia.
  11. No tak, ale w takim razie dla kogo robiliby poco i skąd bierze się to w ROMie? Dla Indii? No cóż, zobaczymy...
  12. Wydaje mi się, że taki rebrand mógłby mieć sens... https://miuipolska.pl/redmi-k30-pro-na-rynku-globalnym-jako-poco-f2/
  13. Pobrałeś wersję dla Mi 9T, nie PRO. Na własne życzenie zbrickowałeś telefon. Bez autoryzowanego konta nic nie zrobisz.
  14. Podstawowe pytanie: jaki wgrywałeś soft? Na pewno pod Mi 9T Pro?
  15. Przytrzymanie liczby nic nie daje? To dziwne.
  16. PFC = Android 9. QFC = Android 10.
  17. Nie wiem. Trudno mi powiedzieć. Coś innego na pewno jeszcze na Europę wyjdzie, więc możliwe że to coś będzie wypełniało lukę po RN9ProMax.
  18. No i 6/128 zwykła z nieznanych przyczyn nie ma UFS 3.1, tylko 3.0 + LPDDR4x a nie LPDDR5.
  19. Ustawienia > Aplikacje > Zarządzanie > 3 kropki > Domyślne aplikacje > Przeglądarka.
  20. Tak. + specyfikacje: https://www.mi.com/redmik30pro/specs, https://www.mi.com/redmik30prozoom/specs. W zwykłej nie ma o OIS ani wzmianki, w Zoom już tak.
  21. Redmi Note 9S u nas = Redmi Note 9 Pro w Indiach. O NFC raczej można pomarzyć. Note 9 Pro Max u nas - przynajmniej z codename excalibur - nie będzie.
  22. A magisk uninstaller nie działa? Raczej powinien. A przynajmniej - kiedyś odinstalowywałem i szło bez problemu, nie wiem jak teraz (bo dawno na pro nie byłem, nie miałem czasu na zmienianie).
  23. Problem w tym, że tylko K30 Pro Zoom Edition ma stabilizację... zwykły nie ma OIS wcale.
  24. No też można spróbować. Ale nie mam żadnego Android One pod ręką, więc nie mam jak sprawdzić
×
×
  • Dodaj nową pozycję...