Jump to content

Mistyk

Użytkownicy
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mistyk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Nie mogę. Otrzymuję informację, że rezmus nie może otrzymać wiadomości.
 2. Wiele urządzeń mam ustawionych na serwer chiński i nie chcę klonować aplikacji MiHome.
 3. Witam, wyczytałem, że w przypadku oczyszczacza powietrza Xiaomi Air Purifier 3H jest problem z automatyzacją podczas używania Mi Home z serwerem chińskim. Bardzo proszę o informację, czy jeżeli połączę Xiaomi Air Purifier 3H z Mi Home ustawionym na region Chiny, to nie zadziała tylko automatyzacja czy nie zadziałają żadne funkcjonalności związane z wi-fi?
 4. Witam, bardzo proszę o informację, czy mogę zainstalować w tablecie MI PAD 4 PLUS blokadę reklam w TWRP? Czy to będzie działać na oryginalnym oprogramowaniu MIUI 10.3.1.0 (ODJCNFI) i którą wersję wgrać ze strony https://miuipolska.pl/forum/topic/31318-blokada-reklam-dla-xiaomieu-nie-wymaga-root/?tab=comments#comment-415600 ?
 5. Problem wystąpił na najnowszym TWRP 3.3.1-0 dla whyred, które poprawnie przeprowadziło wiele aktualizacji. Drugie zdjęcie pokazuje sytuację przy wyłączonej weryfikacji sygnatury w TWRP. Nowsze oprogramowanie 20.1.16 udało mi się wgrać modyfikując plik "updater-script", jednak po aktualizacji Androida, TWRP nadal nie widzi nazwy kodowej urządzenia whyred. Wolałbym jednak nie modyfikować za każdym razem pliku z obrazem przed wgraniem. Bardzo proszę o poradę jak to naprawić.
 6. Witam, mam problem od czasu wgrania aktualizacji 9.12.26 z Xiaomi.ue na Redmi Note 5 Pro (whyred) - brak możliwości wgrywania kolejnych aktualizacji. Jak to naprawić? Próbowałem wgrać ponownie najnowsze twrp, ale nic to nie zmienia. Ktoś się spotkał z takim problemem jak na załączonych zdjęciach?
 7. Witam, problem jak na zdjęciach w załączniku. Od czasu aktualizacji 9.12.26 nie mogę aktualizować Redmi note 5 pro. Jak to naprawić? Próbowałem ponownie wgrać najnowsze twrp i nie pomogło.
 8. Witam, pomogło ale straciłem wszystkie inne ustawienia przeglądarki typu lista zakładek. Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 9. Witam, mam nietypowy problem. Przez przypadek zablokowałem wyświetlanie niektórych treści w domyślnej przeglądarce internetowej w moim Redmi Note 4. Zrobiłem to przez dłuższe przytrzymanie palca na linku i wybór polecenia "ukryj reklamę". Mam wgrane MIUI 9 7.9.7. W jaki sposób mogę cofnąć/skasować z bazy reklam przypadkowo dodane tam treści? Próbowałem resetować wszelkie ustawienia w przeglądarce i uruchamiać ponownie telefon, ale nic to nie daje - wybrane treści zniknęły na dobre.
 10. Witam, bardzo proszę o pomoc, ponieważ zrobiłem Wipe wszystkiego w TWRP w swoim Redmi 3 i telefon teraz złapał bootloopa po wgraniu systemu - najnowszego dostępnego na MIUI Polska do tego telefonu tj. xiaomi.eu_multi_HM3_7.6.8_v8-5.1. Próbowałem też wgrać wcześniejszy ROM i jest dokładnie tak samo. (zatrzymuje się na ekranie startowym MI / Powered by android... - czekałem do 30 min). Jak mogę przywrócić do życia z powrotem swój telefon? Pozdrawiam, Piotr
 11. Volume up razem z volume down - wejście do TWRP.
 12. Volume up razem z volume down - wejście do TWRP.
 13. Witam, od aktualizacji 7.4.27_v8-5.1 w moim Redmi 3 nie można włączyć recovery z poziomu telefonu. Gdy wejdę w menu volume up + power, to telefon się resetuje bez wzgledu na to czy wybiorę fastboot czy recovery. Funkcja fastboot włączana przez volume down + power działa normalnie i tak programem Minimal ADB and Fastboot wykonałem komendę fastboot flash recovery twrp.img i później fastboot boot twrp.img - w ten sposób uruchomiłem TWRP i wgrałem nowy soft. W jaki sposób mogę z powrotem przywrócić możliwość uruchamiana TWRP z poziomu telefonu?
 14. Witam, korzystam z Redmi 3, mam odblokowany bootloader, zainstalowane TWRP i wgrywam aktualizacje. Czy gdy zamienię Redmi 3 na nowszy model Xiaomi, to będę musiał znowu prosić o aktywowanie możliwości odblokowania bootloadera w nowszym modelu i czy zadziała odblokowanie następnego telefonu z tego samego konta użytkownika?
×
×
 • Create New...