Jump to content

Mistyk

Użytkownicy
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Mistyk

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie mogę. Otrzymuję informację, że rezmus nie może otrzymać wiadomości.
 2. Wiele urządzeń mam ustawionych na serwer chiński i nie chcę klonować aplikacji MiHome.
 3. Witam, wyczytałem, że w przypadku oczyszczacza powietrza Xiaomi Air Purifier 3H jest problem z automatyzacją podczas używania Mi Home z serwerem chińskim. Bardzo proszę o informację, czy jeżeli połączę Xiaomi Air Purifier 3H z Mi Home ustawionym na region Chiny, to nie zadziała tylko automatyzacja czy nie zadziałają żadne funkcjonalności związane z wi-fi?
 4. Witam, bardzo proszę o informację, czy mogę zainstalować w tablecie MI PAD 4 PLUS blokadę reklam w TWRP? Czy to będzie działać na oryginalnym oprogramowaniu MIUI 10.3.1.0 (ODJCNFI) i którą wersję wgrać ze strony https://miuipolska.pl/forum/topic/31318-blokada-reklam-dla-xiaomieu-nie-wymaga-root/?tab=comments#comment-415600 ?
 5. Problem wystąpił na najnowszym TWRP 3.3.1-0 dla whyred, które poprawnie przeprowadziło wiele aktualizacji. Drugie zdjęcie pokazuje sytuację przy wyłączonej weryfikacji sygnatury w TWRP. Nowsze oprogramowanie 20.1.16 udało mi się wgrać modyfikując plik "updater-script", jednak po aktualizacji Androida, TWRP nadal nie widzi nazwy kodowej urządzenia whyred. Wolałbym jednak nie modyfikować za każdym razem pliku z obrazem przed wgraniem. Bardzo proszę o poradę jak to naprawić.
 6. Witam, mam problem od czasu wgrania aktualizacji 9.12.26 z Xiaomi.ue na Redmi Note 5 Pro (whyred) - brak możliwości wgrywania kolejnych aktualizacji. Jak to naprawić? Próbowałem wgrać ponownie najnowsze twrp, ale nic to nie zmienia. Ktoś się spotkał z takim problemem jak na załączonych zdjęciach?
 7. Witam, problem jak na zdjęciach w załączniku. Od czasu aktualizacji 9.12.26 nie mogę aktualizować Redmi note 5 pro. Jak to naprawić? Próbowałem ponownie wgrać najnowsze twrp i nie pomogło.
 8. Witam, pomogło ale straciłem wszystkie inne ustawienia przeglądarki typu lista zakładek. Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 9. Witam, mam nietypowy problem. Przez przypadek zablokowałem wyświetlanie niektórych treści w domyślnej przeglądarce internetowej w moim Redmi Note 4. Zrobiłem to przez dłuższe przytrzymanie palca na linku i wybór polecenia "ukryj reklamę". Mam wgrane MIUI 9 7.9.7. W jaki sposób mogę cofnąć/skasować z bazy reklam przypadkowo dodane tam treści? Próbowałem resetować wszelkie ustawienia w przeglądarce i uruchamiać ponownie telefon, ale nic to nie daje - wybrane treści zniknęły na dobre.
 10. Witam, bardzo proszę o pomoc, ponieważ zrobiłem Wipe wszystkiego w TWRP w swoim Redmi 3 i telefon teraz złapał bootloopa po wgraniu systemu - najnowszego dostępnego na MIUI Polska do tego telefonu tj. xiaomi.eu_multi_HM3_7.6.8_v8-5.1. Próbowałem też wgrać wcześniejszy ROM i jest dokładnie tak samo. (zatrzymuje się na ekranie startowym MI / Powered by android... - czekałem do 30 min). Jak mogę przywrócić do życia z powrotem swój telefon? Pozdrawiam, Piotr
 11. Volume up razem z volume down - wejście do TWRP.
 12. Volume up razem z volume down - wejście do TWRP.
 13. Witam, od aktualizacji 7.4.27_v8-5.1 w moim Redmi 3 nie można włączyć recovery z poziomu telefonu. Gdy wejdę w menu volume up + power, to telefon się resetuje bez wzgledu na to czy wybiorę fastboot czy recovery. Funkcja fastboot włączana przez volume down + power działa normalnie i tak programem Minimal ADB and Fastboot wykonałem komendę fastboot flash recovery twrp.img i później fastboot boot twrp.img - w ten sposób uruchomiłem TWRP i wgrałem nowy soft. W jaki sposób mogę z powrotem przywrócić możliwość uruchamiana TWRP z poziomu telefonu?
 14. Witam, korzystam z Redmi 3, mam odblokowany bootloader, zainstalowane TWRP i wgrywam aktualizacje. Czy gdy zamienię Redmi 3 na nowszy model Xiaomi, to będę musiał znowu prosić o aktywowanie możliwości odblokowania bootloadera w nowszym modelu i czy zadziała odblokowanie następnego telefonu z tego samego konta użytkownika?
×
×
 • Create New...