Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Nie mam jak sprawdzić, na RN7 nie mam AoD.
  2. Być może pewne zmiany w devie są niekompatybilne z tym co jest na stable. Musisz niestety poczekać na nowego stable.
  3. Tak jak wcześniej. Nie ma planów powrotu.
  4. Powinno z wszystkich wyświetlać.
  5. Do podmiany w /system/priv-app/MiuiAod. Raczej nie uda się jej ot tak zainstalować. MiuiAod.apk
  6. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  7. Napisz zatem, co robisz, to może uda się wskazać, co jest nie tak.
  8. Niemal na pewno będą apki od Google. Nagrywanie rozmów ma wejść do apki od Google w ramach aktualizacji, już byl artykuł na temat takowej aktualizacji na XDA. W odróżnieniu od Xiaomi w ramach apki od Google przed rozmową będzie info że rozmowa jest nagrywana (przynajmniej w EN)
  9. Wróć z tego deva na najnowszy, wyloguj się z konta Xiaomi i spróbuj ponownie.
  10. Ja na RN7 korzystam z MT Managera i mogę spokojnie usuwać pliki. Ewentualnie spróbuj Total Commanderem (oczywiście nadaj mu roota). To trochę dziwne że nawet pod TWRP nie idzie, może jakieś wadliwe?
  11. Jeszcze raz powtórzę, aby wszyscy zrozumieli: urządzenia które już miały dialer od Xiaomi będą go nadal mieć, Mi 9T tak miało więc raczej tego nie zmienią, urządzenia które miały dialer od Google będą go nadal mieć, nagrywanie rozmów w apce od Google wróci w ramach aktualizacji tej aplikacji - było to napisane w komunikacie, ale zaskakująco mało "redaktorów" to zauważyło, nagrywanie rozmów w dialerze od Xiaomi zostanie po staremu, ROM-y Indonesia/India/China ciągle mają dialer od Xiaomi, nawet na nowych urządzeniach (przynajmniej na teraz).
  12. MiFlashem Globala > instalacja starego stable jak przy pierwszej instalacji.
  13. Trzeba podmienić wartości w jednym z plików. Do tego potrzebujesz roota albo twrp.
  14. Osobiście sądzę, że obydwie formy są poprawne, niemniej - zobaczę.
  15. Ja osobiście większych problemów na devie na RN7 nie mam. Jedyne problemy, jakie w tym momencie mogą być, to Voice Match - jak masz je włączone, to niestety nie ma dźwięku w rozmowach. Na wyłączonym jest OK. + trochę cichy głośnik w rozmowach, ale da się to ogarnąć. https://xiaomi.eu/community/threads/rn7-android-10-miui-v11-low-audio-volume-incall.54379/ Nie Można normalnie, przynajmniej jeśli przechodzisz ze starszej na nowszą wersję. A na pewno w tym momencie przechodzisz, bo zmieniasz wersję Androida.
  16. Twoje zdjęcie niestety ma paskudną jakość i nic na nim nie widać, niemniej znalazłem tą apkę u siebie. Zdiagnozujemy problem.
  17. Usuń dane apki. A co do dwóch apek Pobrane - to nie przypadek, tak jest w MIUI. Jest DownloadProvider i DownloadProviderUi, obydwie apki mają tą samą nazwę.
  18. Zrzuty z konferencji https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1XExcNXpniuk98AErK4gJiY7C783fXnbJ
  19. Zmień język. Problem istnieje w PL, bo Xiaomi nie dostosowało na stable aplikacji pod nasze przecinki i wymusza kropki, stąd FC.
  20. 11.0.7.0 jest dostępne. Jedyne, czego nie ma, to OTA z 11.0.6. Sprawdziłem teraz - dla 11.0.6 nie wyskakuje OTA do 11.0.7, ale jak wyszukam 11.0.7, to też mi normalnie wyskakuje. Gdyby nie było publiczne, to by mi wyskoczyło info, że ROM jest ale nie ma linka (czyli tak jak dla konta bez dostępu do testów - narzędzie, z którego korzystam, nie ma uprawnień dostępu do Mi Pilot o ile dobrze pamiętam). Czyli zaktualizować można z 11.0.6, ale bez takowej aktualizacji ręcznej na 11.0.6 nie znajdzie wam (przynajmniej na teraz) 11.0.7.
  21. Jakby coś: za changelog nie odpowiadam. Na językach innych niż rosyjski/angielski(?) jest on tłumaczony automatycznie z Google Translate (poza info o nierozpowszechnianiu i nagłówkach dodano, zaktualizowano itd.)
  22. Nie. Nagrywanie rozmów wróci w ramach aplikacji od Google.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...