Axles

Użytkownicy
 • Content Count

  205
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Axles

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN2 > RN4Global Snap

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Od dziś MiFit (4.0.7) nie potrafi mi wstać, ciągle komunikat, że aplikacja przestał działać. Restartowałem kompa, czyściłem cache aplikacji MiFit i to samo a wczoraj było wszystko dobrze. Nad ranem miałem komunikat z jakiegoś składnika Google (chyba google Play), że oczekuje na wifi i nie wiem czy po tym nie popsuło MiFita. Treść błędu: Możecie coś doradzić, bardzo przyzwyczaiłem się do MiBanda przypomina mi o ważnych godzinach, a bez MiFita nie działa. Edit: Odinstalowałem MiFita i zainstalowałem na nowo, logując się tymi samymi danymi mam komunikat, że nie ma "konta MiFit" i na nowo każe tworzyć :/
 2. Ok dzięki kolego za obszerne rozpisanie się, przekonałeś mnie. Choć brakować mi będzie aktualizacji i nowości dodawanych do systemu. Global także skońćzył wsparcie dla RN4?
 3. Cześć, ostatni raz aktualizowałem MIUI Polska kilka miesięcy temu, sprawdzam dziś i widzę, że mój fonik nie ma już wsparcia. Nie zamierzam go zmieniać póki mi dobrze służy, ale tak przyszłościowo co polecacie na dziś dzień jako jego godnego następcę, zwłaszcza że coś czytałem że Xiaomi rozdzieliło się od MI czy coś w ten deseń, ogólnie dużo się u chinczyków dzieje. Brat ma Redmi Note 5, ale poza większym ekranem i mniejszą baterią niewiele się różnią, dla mnie jest to raczej krokiem wstecz. Co więc polecacie koledzy, czy jest możliwe kupienie coś równie dobrego jak 4X w podobnej cenie jak miał on w okolicach premiery? Zdrowych i Wesołych Świąt.
 4. Zauważyłem też, że niekiedy nie nasłuchuje komendy, tak jakby coś się wieszało. Poza tym nie wiem na ile to normalne, ale na zestawie słuchawkowym w momencie włączenia przestaje działać.
 5. Cześć. Coś się zmieniło w temacie odblokowywania na zablokowanym ekranie po wypowiedzeniu Ok Google (OK guugl) bo ostatni wątek znalazłem z 2017 roku. Chodzi mi o to by móc wywołać OK Google przy zablokowanym ekranie, urządzenie się wtedy ma uruchomić, a opaska Xiaomi odblokować ekran.
 6. Szukam z dobrą godzinę z przerwami i poddaje się, wydaje mi się, że widziałem, ale teraz za piernika nie potrafię znaleźć. Chodzi mi o pominięcie ekranu blokady, tego c się przesuwa palcem. Ktoś coś?
 7. Matka wróciła z Chorwacji, telefon zamoczyła, nie włącza się, baterii z oczywistych względów nie byli w stanie wyciągnąć. Ktoś coś namiar na speca co odzyska zdjęcia bo na tym jej tylko zależy no i orientacyjna cena?
 8. Heh no widać temat na czasie Dzięki powyłączam to wszystko
 9. Cześć, jadę do Czarnogóry i internet kosztuje jak złoto tj. 3,6zł za 100KB. Moje pytanie jak skutecznie wyłączyć internet, czy przełączenie ikonki z wysuwanego menu wystarczy by aplikacje same nie mogły go sobie włączyć?
 10. Ano właśnie poluję na 5A, ale widzę że to dość nowy model, nie znalazłem też info czy bootloader jest możliwy do odblokowania, ale z drugiej strony jeśli kierować się tym: https://miuipolska.pl/download/ To wynika, że bootloader da się zdjąć.
 11. Axles

  Instalacja globala

  Jest już możliwość odblokowania bootloadera dla tego modelu? Waham się między tym modelem a 4A dla żony bo tam bl chyba jest już do odblokowania?
 12. Panowie i panie mam szybkie pytanie, co wybrać dla żony do 500zł, w miarę nowego i udanego. Obecnie ma Huawei P8 Lite i jej starcza, ale ma pęknięty wyświetlacz, powiedzmy maks 5" chyba, że nie ma nic ciekawego w tej wielkości.
 13. Cześć. Opaska mojej matki i sytuacja podobna, tzn. nie da się sparować opaski, nie widzi jej MiFit, natomiast program GadgetBridge widzi opaskę la nie potrafi połączyć się. Czekanie jak się rozładuje strasznie długo trwać będzie, czy da się jakoś podłączyć kabelkiem opaskę i podmienić firmware czy kabelek oryginalny to tylko i wyłącznie ładowarka?
 14. Cześć. Zastanawiam się, czy to normalne, że moja opaska z telefonem po niewielkiej odleglości przestają się widzieć? Na ogródku jestem raptem 10 metrów od telefonu (w lini prostej, za jedną ścianą) i MiBand Tools informuje mnie o rozłączeniu, w domu wystarczy bym poszedł z pokoju do kuchni i to samo. Pytam bo czytałem, że MiBand i Redmi Note 4 mają bluetooth 4.0 z teoretycznym zasięgiem 100m, rozumiem że przeszkody zmniejszają ten zasięg, ale żeby aż do 10 metrów?
 15. Cześć. Co może być powodem, że w opcjach programisty mam nieaktywną (szarą) opcję - bezpośredni dostęp?