Jump to content

Axles

Użytkownicy
 • Posts

  216
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Axles's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

6

Reputation

 1. Moc sygnału wifi 100%, współczynnik utraty pakietów teraz w miarę ok bo "tylko" 16,7%.
 2. Dzień dobry. Od jakiegoś czasu mam problem z tym, że robot nie sprząta całego mieszkania, pojedzie kilka/kilkanaście metrów i wraca. Mam harmonogram na czyszczenie całości raz dziennie, próbowałem usuwać mapę, resetować i dodawać na nowo robota. Zauważyłem, że mimo że stoi dosłownie 2 metry w linii prostej od routera to jest komunikat "połączenie urządzenia z siecią jest słabe. Przenieś urządzenie" i % utraty pakietów jest w okolicach 15-20 a nawet i ponad 50% 😕 z kolei pingując robota 100% pakietów przechodzi więc nie wiem czemu on sądzi, że jest inaczej. Proszę o porady.
 3. Cześć. Mamy z żoną telefony Xiaomi, ja Mi9T (MIUI Global 12.0.4) ona Redmi 9 (MIUI Global 12.0.3) problem w tym, że różnią się ważnymi funkcjonalnościami jak nagrywanie rozmów czy ponowne wybieranie. Co dziwiniejsze w Redmi 9 po wpisaniu hasła w polu wyszukiwania w ustanieniach 'wybieranie' znajduje taką opcję, ale po kliknięciu przenosi w miejsce gdzie jej nie ma a powinna być. Na zdjęciu widać po lewej Redmi 9 po prawej Mi9T. Proszę o pomoc.
 4. Cześć, zakupiłem żonie Redmi 9 4/64 zdziwiło mnie pierw, że nie było możliwości kopiowania kontaktów, ale konto Google poratowało. Teraz zauważyłem, że nie ma możliwości nagrywania rozmów, którą to miałem w dużo słabszych modelach i ja mam nagrywanie w Mi9T. Na 9 i 9T mam wersje global co jest powodem braku tych funkcji?
 5. Cześć. Panowie mam prośbę, może mi ktoś sprawdzić jakość komunikacji dźwiękowej w Xiaomi Miija 360 1080, bo u mnie robi się echo/sprzężenie zwrotne gdy tylko uruchamiam tę opcję. Słychać piski i nic nie mogę z tym zrobić. Jeśli coś nie tak to muszę ją odesłać
 6. Cześć, od wczoraj sprawdzam kamerkę i niby wszystko ok, ale mam wrażenie że z moim egzemplarzem coś jest nie tak pod względem komunikacji głosowej. Gdy tylko uruchamiam ją (ikonką słuchawki na dole) mam sprzężenie zwrotne. Ok jest gdy wybieram ikonę głośnika (z tych tuż pod oknem podglądu) słychać co się dzieje w okolicach kamerki. Zauważyłem, że wybieranie ikony słuchawki automatycznie aktywuje ikonę głośniczka. PS. Dla tych, którzy też próbowali przyłączyć kamerkę do MiHome, to nie skanujemy telefonem kodu QR spod kamerki, tylko obiektywem kamery skanujemy ekran naszego telefonu z wyświetlonym kodem QR :P
 7. Dzięki, ale właśnie po napisaniu tego uświadomiłem sobie, że to tam jest :DD Miłego dnia.
 8. Cześć forumowicze, mam taką zagwozdkę otóż nagrywają mi się wszystkie rozmowy, problem w tym, że odsłuchanie tych których numerów telefonu nie mam w książce kontaktów jest niemożliwe do czasu dodania tego kontaktu do książki i wtedy pojawia się dopiero opcja "historia połączeń" a tam 'nagrane połączenia'. Jak odsłuchać/znaleźć potrzebną rozmowę bez potrzeby zapisywania każdego kontaktu do książki?
 9. Cześć, ktoś jeszcze poleca AOSIP dla RN 4x? Mam MIUI 10.3 xiaomi.eu 9.1.3 i bateria ostatnio to masakra, praktycznie po odłączeniu od ładowarki po 5 minutach mam 95% Może powrót do MIUI 9 zmieni coś? Jeśli warto to eu czy globala?
 10. Cześć. Minęło kilka miesięcy od napisania przeze mnie tego posta, ale nadal nie rozstałem się z moim 4X. Co obecnie polecacie zamiast tego modelu, zbliżają się promocje z okazcji Black Friday więc chciałbym na coś popolować. Zależy mi na porządnej baterii i/lub szybkim ładowaniu bo 4X nie wspierał żadnego QC. Cena myślę, że koło tysiąca zł, myślę że za tę cenę można, zwłaszcza w promocji, dorwać coś na kilka lat.
 11. Cześć. Od dziś MiFit (4.0.7) nie potrafi mi wstać, ciągle komunikat, że aplikacja przestał działać. Restartowałem kompa, czyściłem cache aplikacji MiFit i to samo a wczoraj było wszystko dobrze. Nad ranem miałem komunikat z jakiegoś składnika Google (chyba google Play), że oczekuje na wifi i nie wiem czy po tym nie popsuło MiFita. Treść błędu: Możecie coś doradzić, bardzo przyzwyczaiłem się do MiBanda przypomina mi o ważnych godzinach, a bez MiFita nie działa. Edit: Odinstalowałem MiFita i zainstalowałem na nowo, logując się tymi samymi danymi mam komunikat, że nie ma "konta MiFit" i na nowo każe tworzyć :/
 12. Ok dzięki kolego za obszerne rozpisanie się, przekonałeś mnie. Choć brakować mi będzie aktualizacji i nowości dodawanych do systemu. Global także skońćzył wsparcie dla RN4?
 13. Cześć, ostatni raz aktualizowałem MIUI Polska kilka miesięcy temu, sprawdzam dziś i widzę, że mój fonik nie ma już wsparcia. Nie zamierzam go zmieniać póki mi dobrze służy, ale tak przyszłościowo co polecacie na dziś dzień jako jego godnego następcę, zwłaszcza że coś czytałem że Xiaomi rozdzieliło się od MI czy coś w ten deseń, ogólnie dużo się u chinczyków dzieje. Brat ma Redmi Note 5, ale poza większym ekranem i mniejszą baterią niewiele się różnią, dla mnie jest to raczej krokiem wstecz. Co więc polecacie koledzy, czy jest możliwe kupienie coś równie dobrego jak 4X w podobnej cenie jak miał on w okolicach premiery? Zdrowych i Wesołych Świąt.
 14. Zauważyłem też, że niekiedy nie nasłuchuje komendy, tak jakby coś się wieszało. Poza tym nie wiem na ile to normalne, ale na zestawie słuchawkowym w momencie włączenia przestaje działać.
×
×
 • Create New...