Jump to content

emce

Użytkownicy
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

emce's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Podpowie ktoś najlepiej robić instalacje po wipe czyli po stracie wszystkiego? Robię aktualizacje normalnie przez trwr bez straty danych ale ostatnio wysypało mi się wpadł w bootlopa i musialem zrobić wipe czyli strata wszystkiego apki mam na backup xiaomi ale wszystkie ustawienia itp. Jak to robicie? Jakas apka do backup?
 2. Czy jest jakieś rozwiązanie szarego tła dymków na messenger od poprzedniej wersji miui? Bo z tą wersja u mnie na mi note 10 nadal tak jest.
 3. emce

  MIUI 20.5.21

  Mi note 10 w aparacie tryb zwolnionego tempa działa jak na zdjęciu
 4. Jak w miui 20.3.19 zmienić domyślną przeglądarkę? By linki otwierały się w tej co chce a nie fabrycznej?
 5. emce

  MIUI 20.3.5

  Na cc9 pro w aparacie tryb "zwolnione tępo" nie działa do końca tzn jest mega ciemny ekran że nic nie widać
 6. emce

  MIUI 20.3.5

  Witam mam pytanie czy jak będę instalował przez aplikację aktualizacja tylko z pliku zip bo serwery są zajęte to stracę jakieś dane lub coś innego?
 7. Witam mam 2 pytania Jak ustawić inne skróty aplikacji przy odblokowaniu odciskiem palca? Jest jakiś gcam do naszego modelu?
 8. Witam podpowie ktoś jak zmienic skróty aplikacji które rozwijają się nam przy odblokowaniu i przytrzymaniu odciskiem palca?
 9. emce

  MIUI 20.2.20

  Przy próbie pobrania 20.2.27 wyskakuje komunikat "wszystkie mirrory obecnie niedostępne spróbuj później" jest tak od 3 dni mam teraz 20.2.20
 10. witam mam problem utraciłem root-a po aktualizacji ota , odblokowany bootloader ale zablokowane twrp root zrobiony lecz nie mogę zainstalować magisk tzn menager/apka jest zainstalowana mam do wyboru 1pobierz tylko zip 2select and patch a file jak pobiorę zip i przy próbie instalacji przez magiska jest failed -device platform :arm64-v8a -existing zip found -copying image to cache -unpacking boot image !unsupported/unknow image format !installation failed co robię nie tak?
 11. witam mam problem utraciłem root-a po aktualizacji ota , odblokowany bootloader ale zablokowane twrp root zrobiony lecz nie mogę zainstalować magisk tzn menager/apka jest zainstalowana mam do wyboru 1pobierz tylko zip 2select and patch a file jak pobiorę zip i przy próbie instalacji przez magiska jest failed -device platform :arm64-v8a -existing zip found -copying image to cache -unpacking boot image !unsupported/unknow image format !installation failed co robię nie tak?
 12. zmieniłem router na xiaomi i problem ustał mam przyzwoite transfery , nic sie nie tnie nie zacina, nie zrywa wifi
 13. Może i ma kiepskie Wi-Fi ale to chyba problem w sofcie nawet jak stoi metr od routera to też nie jest w stanie osiągnąć lepszych wyników, no ja niestety nie mam możliwości podłączenia go kablowo
 14. na 2,4 ghz ustawione 20 ale na 40 tez próbowałem , nie ma różnicy czy stoi metr od routera cz w innym pokoju zmienia sie tylko skala poziomu wi-fi metr od routera jest zasieg na 100 a w innym pokoju na 3/4 dodam jeszcze że router mam tp-linka model tl-wdr4300
 15. Witam mam problem z Mi box S połączenie wi-fi jest nie stabilne zrywa sie co chwila prędkość max 5mb/s czy to na 2,4Ghz czy na 5Ghz wiem że temat był wałkowany 1000 razy lecz wszystko co było możliwe zrobiłem zmieniałem szerokości kanałów i kanały dobiłem restet i nadal to samo kupiłem go w emagu wiec moge go oddać choć nie ukrywam że chciał bym go zostawić i żeby działał jak należy , może juz jest jakaś aktualizacja przygotowana która naprawi ten problem lub jakiś sposób na naprawienie tego problemu ??
×
×
 • Create New...