Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Nie mam pojęcia... ale raczej powinno działać..
  2. Tylko że to, o czym napisałem w artykule, odnosi się do K30 Pro. Nie ma tam ani wzmianki o K30. Nadal K30 nie ma ROM-u EEA, więc siłą rzeczy nie będzie go raczej w EU. Nie wiem, czym będzie POCO F2, ale nie będzie to K30. Skoro zamierzają Pro puscic na Global, to raczej powinien on mieć B20. A kiedy będzie w sprzedaży - nie wiem.
  3. Nie wiem gdzie wyczytałes że eu ma region na stałe indyjski, ale na stałe jest region PL
  4. O hasło raczej nie powinien pytać. Na pewno jak jesteś na tej wersji to będziesz musiał po ogarnięciu i zbootowaniu 20.4.27 wgrać nowego OrangeFoxa, bo Twoje TWRP na pewno nie będzie działać.
  5. Tak, jest nagrywanie. Podzadania być może też ale ich nie widzę. Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
  6. Widżet będzie działać, chodzi o wyświetlanie pogody na panelu powiadomień. Zresztą to info już nieaktualne. A co do przyspieszenia - trudno mi powiedzieć, jest z grubsza identycznie. https://miuipolska.pl/miui-12-by-xiaomi-eu-co-nowego/ Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
  7. Na razie chyba nie będzie możliwości wyświetlenia pogody, czego jeszcze - to trudno mi powiedziec. Wieczorem ogarnę porównanie między 11 a 12 na stronie. Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
  8. ROM-y będą w weekend https://miuipolska.pl/d/xiaomi.eu/updater/changelog-pl/20.4.30.html
  9. Taki problem jest zazwyczaj jak masz procka Ryzena, spróbuj na Intelu.
  10. No cóż, można się czasem chyba pomylić my nie saperzy, że się mylimy tylko raz ;p
  11. Tak, owszem, tylko że zmiany z MIUI 10 na 11 były praktycznie minimalne. Inaczej jest w tym przypadku (na początku wysypało się 41 poprawek) - na razie wygląda na to, że ROM jest już w miarę używalny, ale może brakować niektórych naszych funkcjonalności - bo Xiaomi zmieniło sporo w kodzie ustawień, te zmiany w zakresie naszych funkcji będą dodawane w następnych wersjach, jak będą gotowe. Jest jeszcze trochę do zmiany także w motywach i w apce pobrane, bo tam jeszcze wciąż jest chiński syf. Czcionka w niektórych powiadomieniach ma dziwny rozmiar i ponoć gdzieś są glitche. Zdania są podzielone co do tego, kiedy wydać ROM. Mam 12 od wczoraj, a rebuild od godziny, i dla mnie powiedzmy że może być w tym tygodniu. Decyzja pewnie zapadnie w czwartek/piątek. Na razie trzeba niestety czekać, bo patche ogarnia jedna osoba - a doba nie jest z gumy...
  12. Na razie trudno powiedzieć. Jak będzie można powiedzieć z stuprocentową pewnością, to to zrobimy.
  13. Niedługo...
  14. Zainstaluj MiFlashem jak możesz. Na pewno bezproblemowo przejdzie, przez TWRP nie mam niestety pewności.
  15. https://miuipolska.pl/?faqs=jak-zglosic-blad-systemu bądź ewentualnie logcat (ale to już trzeba w google znaleźć)
  16. po prostu powinno być setprop persist.sys.allow_sys_app_update 1
  17. Bo spodziewałem się, że większość osób zrozumie moje intencje Jeśli nie, no to przepraszam.
  18. O to, że najwyraźniej niektóre apki mają problem z kompatybilnością i nie chcą się przenieść. Gdybyś w jednym i drugim przypadku miał roota, to dałoby się poradzić jakoś (apka Migrate pozwala przenieść wszystko), ale tak to może być problem. A co do przeniesienia wiadomości - na Mi Note 10, jak rozumiem, nie masz opcji synchronizacji wiadomości z chmurą Xiaomi?
  19. Edycji czy instalacji? Jak instalacji no to wyżej podesłałem ci link. Edycja jest bardziej skomplikowana, więc wątpię.
  20. Jeśli masz oryginalne recovery (a zapewne masz), to opcja wipe data usuwa wszystkie dane - i apki, i pamięć wewnętrzną. Z poziomu ustawień będzie to samo, bo ta opcja po prostu przenosi do recovery, gdzie wykonuje się wipe. Jak chcesz zachować zdjęcia i filmy, to musisz je skopiować na komputer.
  21. Próbujesz zaktualizować apki systemowe, a na to nie pozwalamy w naszych ROM-ach. Możesz to oczywiście odblokować, ale potem nie zgłaszaj bugów z tych apek, bo nie zawierają one naszych poprawek: https://miuipolska.pl/forum/topic/47898-miui-1011-wersje-stabilne-xiaomieumiuipolskapl/page/23/?tab=comments#comment-554953
  22. Tutaj (te z oznaczeniem fastboot): https://xiaomifirmwareupdater.com/archive/miui/ido/
  23. O ile kojarzę to od dawna jest 11.0.4.0...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...