Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Dokładnie tak jak wyżej. Poco X3 Pro ma ROM oparty na Globalu (ale oczywiście z naszymi modyfikacjami).
  2. Przecież będzie. A nawet już jest. Ale tylko stable. Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_POCOX3Pro_V12.0.4.0.RJUMIXM_v12-11.zip/download
  3. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  4. Bliźniaczy Redmi 9T ma bety na 11-stce, więc M3 na pewno 11-stkę dostanie. ROM-ów nie-MIUI kilka, z tego co widzę, na telegramie jest, ale to nie jest temat tego wątku.
  5. Profile są wbudowane bezpośrednio w modem.
  6. Prawdopodobnie tak. Albo je jedynie uruchomić z fastboota (fastboot boot, nie fastboot flash recovery) i wtedy ponoć powinno zdeszyfrować, ale nie wiem jak to wygląda gdy masz Androida 10 i przechodzisz na 11.
  7. Na forum xiaomi.eu. Ponoć deszyfrowanie pamięci działa tylko, gdy korzysta się z bootowania przez fastboot (nie wgrywania). Wiem że @ZduneX25korzysta z PitchBlack Recovery, które chyba tego problemu nie ma, ale musiałby się on tu wypowiedzieć (czyli prawdopodobnie jutro).
  8. Tak, prawdopodobnie będzie działać. Aczkolwiek nie rekomendowałbym oficjalnego TWRP. Nie działa z 11-stką zbyt dobrze, co może potwierdzić @ZduneX25. Jedno z dobrze działających TWRP jest tu: https://androidfilehost.com/?fid=17248734326145736466 (bądź nowsza wersja tu: https://androidfilehost.com/?fid=2188818919693749064)
  9. Jeśli masz od niego pudełko itd. to tu: https://sklep.micenter.pl/pl/p/Zdalne-usuniecie-konta-Xiaomi/161
  10. O ile wiem, w animacji nie grzebiemy, więc działać powinna.
  11. https://miuipolska.pl/oficjalna-gwarancja-a-miuipolska/
  12. No to aktualizowałeś w takim razie później niż w styczniu, stąd może ci się zdaje że akurat wtedy przyszła aktualizacja. Ale na pewno była wydana w styczniu i od tamtej pory nie było żadnego reuploadu.
  13. Bez założenia tego konta prawdopodobnie nie przejdzie...
  14. Nie. Być może przez adb się da.
  15. Fastboot https://bigota.d.miui.com/V12.0.3.0.RKQMIXM/courbet_global_images_V12.0.3.0.RKQMIXM_20210130.0000.00_11.0_global_b7444bb76d.tgz https://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.RKQEUXM/courbet_eea_global_images_V12.0.2.0.RKQEUXM_20210203.0000.00_11.0_eea_b7ecb3dc73.tgz
  16. Na tej wersji, na której jesteś, nie dostaniesz już żadnej nowej aktualizacji. Szanse są małe także na wersję stabilną xiaomi.eu (choć ostatnio coś tam wyszło...). Możesz spróbować ją wgrać, ale prawdopodobnie dostaniesz już tylko albo jakąś jedną aktualizację, albo praktycznie żadną. Niestety ze względu na zmiany w OTA xiaomi.eu nie będzie działać na tej wersji aktualizator i jak przyjdzie jakaś nowa wersja (choć w to szczerze wątpię) to będziesz musiał ją wgrać ręcznie. Aby przejść na tę wersję, musisz wejść w TWRP, najpierw wyczyścić partycje data, dalvik i cache, i potem instalować ROM. Na zachowanie stanu apek nie ma szans, zdjęcia nie przepadną. Niestety nie wiem czy będzie tam działać Android Auto. Możesz też próbować wgrać Globala - najlepiej nie przez TWRP, tylko MiFlashem (tryb fastboot).
  17. Aktualizacja czego? ROM-u? Nie mogła być kilka tygodni temu, bo stable ktore masz wyszło w styczniu. Zgłaszałem to już, widzę że nadal jeszcze jest. Zgłoszę.
  18. Nigdy takiej opcji nie było. Była i jest nadal opcja "Użyj ikonki LTE zamiast 4G". Jeśli operator ma ustawione przez Xiaomi na sztywno LTE, to przełącznik nic w tej kwestii nie zmieni. Chyba nigdzie przy gestach tego nie ma.
  19. Być moze to bug tej wersji stable, musiałby się wypowiedzieć ktoś, kto ją ma. Ja mam betę, na niej wszystko w porządku.
  20. Wipe data, dalvik i cache. Być może będzie potrzebne nowsze TWRP.
  21. Możesz podesłać log? (przy informacji że panel przestał działać powinien być przycisk pokaż log albo pokaż podsumowanie albo coś w ten deseń) Jeśli dla danego operatora jest zdefiniowane LTE na sztywno przez Xiaomi, to zmiana tej ikonki nic nie zmieni. W przypadku Twojego tak najwyraźniej jest.
  22. Być może te większe mają włączone coś takiego jak "motion photo", czyt. telefon rejestruje kilkusekundowe wideo i łączy je w jedno zdjęcie. Musiałbyś zobaczyć w podglądzie z poziomu gcama (nie galerii MIUI, bo ta raczej nic nie odczyta).
  23. Faktycznie coś na stronie Wiadomości jest nie tak. Zgłosiłem. Możesz spróbować napisać przez ikonę wiadomości obok nazwy profilu > tam Napisz nową. Z tego poziomu ładuje się normalnie.
  24. Nie przejmuj się numerkiem. Xiaomi wydaje tak wersje już od dawna. 12.0.6.0 z Androidem 11 to nowsza wersja niż 12.0.8.0 z 10-tka.
  25. Z tego co widzę to plastik. Na szkło mi to nie wygląda. Na ten, czyli na jaki? Note 10 czy Pro?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...