adam_broda

Użytkownicy
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

adam_broda last won the day on July 30

adam_broda had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

About adam_broda

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 08/13/1952

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T Pro, Redmi 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A może to Endomodo coś synchronizuje z chmurą? Jeżdżę dosyć dużo rowerem ale tylko dla zdrowia i nie używam żadnych apek tego typu. Kiedyś miałem to nawet w telefonie ale było mi to kompletnie nieprzydatne.
 2. A kliknąć to sobie możesz wtedy kiedy te 0 nie jest szare. Nie ma nic dalej bo nic się nie otwiera.
 3. Mam cały czas włączone AOD i nie zauważyłem czegoś takiego jak u Ciebie. I ten proces jest jakiś inny.
 4. Mam wersję 3.9 i nie mogę zaktualizować do 4.2. Instalator pakietu wyświetla komunikat, że "Aplikacja nie została zainstalowana"
 5. A dlaczego przez TWRP a nie normalnie jak jest napisane? Dlaczego plik Recovery (sądząc po objętości) a nie OTA? Ja ściągnąłem OTA (ok. 1,2 GB), wskazałem go w Aktualizacje, się zainstalowało i śmiga.
 6. No to idź protestuj.. nic Ci to nie da. Zawsze znajdą inny sposób. Niestety moim zdaniem jedyna opcja to nie kupować żadnego sprzętu elektronicznego i żyć jak asceta.. no ale tak się raczej nie da. No właśnie takich zachowań oczekują ci "oni", podglądający, podsłuchujący - to cała branża reklamowa. Dając zgodę pozwalamy na zalew tym całym syfem, większości normalnych ludzi do niczego nie potrzebnym. Ja również daję taką zgodę, ale trzeba to minimalizować jak tylko można, wyrażać sprzeciw jak tylko się da i nie mówić, że to nic nie da. "Oni" mają wgląd na to co piszemy i mówimy i jak nie zaprotestujemy to będzie tego więcej. Nic nie robienie to zgoda na wszystko.
 7. Ale to nie znaczy, że mamy się z tym zgadzać i nie protestować.
 8. Dzięki wielkie. Dokładnie tak to działa. Tylko nie wiem jak mogłem to włączyć. Chyba jakiś przypadek.
 9. U mnie nie ma czegoś takiego. Możesz zrobić zrzut ekranu?
 10. Podnoszę telefon, wybudzam go a ekran blokady jest czarno-biały. Odblokowuję - wszystko jest czarno-białe. Uruchamiam kilka różnych aplikacji i ciągle brak kolorów. Wyłączam i po włączeniu ekran blokady jest przez kilka sekund kolorowy a potem płynnie kolory zanikły. Robię reboot jeszcze raz i wszystko wróciło do normy. Co to było? Czy jest możliwe w ustawieniach wyłączenie kolorów? - ja nie znalazłem. Czy ktoś się spotkał z takim zjawiskiem?
 11. Dlaczego? Można przed nazwą dodać cyfrę według własnego widzi mi się i posortuje w kolejności liczb.
 12. To jakieś chińskie sztuczki. Tą moją wersję 11.0.2.0 mam nie z pliku ale normalnie z OTA. Teraz napisałeś ...Xiaomi udostępniło je dla wszystkich oficjalnie..., to dlaczego nie dla mnie? Dzięki bardzo, zadziałało.