adam_broda

Użytkownicy
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About adam_broda

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 08/13/1952

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T Pro, Redmi 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to idź protestuj.. nic Ci to nie da. Zawsze znajdą inny sposób. Niestety moim zdaniem jedyna opcja to nie kupować żadnego sprzętu elektronicznego i żyć jak asceta.. no ale tak się raczej nie da. No właśnie takich zachowań oczekują ci "oni", podglądający, podsłuchujący - to cała branża reklamowa. Dając zgodę pozwalamy na zalew tym całym syfem, większości normalnych ludzi do niczego nie potrzebnym. Ja również daję taką zgodę, ale trzeba to minimalizować jak tylko można, wyrażać sprzeciw jak tylko się da i nie mówić, że to nic nie da. "Oni" mają wgląd na to co piszemy i mówimy i jak nie zaprotestujemy to będzie tego więcej. Nic nie robienie to zgoda na wszystko.
 2. Ale to nie znaczy, że mamy się z tym zgadzać i nie protestować.
 3. Dzięki wielkie. Dokładnie tak to działa. Tylko nie wiem jak mogłem to włączyć. Chyba jakiś przypadek.
 4. U mnie nie ma czegoś takiego. Możesz zrobić zrzut ekranu?
 5. Podnoszę telefon, wybudzam go a ekran blokady jest czarno-biały. Odblokowuję - wszystko jest czarno-białe. Uruchamiam kilka różnych aplikacji i ciągle brak kolorów. Wyłączam i po włączeniu ekran blokady jest przez kilka sekund kolorowy a potem płynnie kolory zanikły. Robię reboot jeszcze raz i wszystko wróciło do normy. Co to było? Czy jest możliwe w ustawieniach wyłączenie kolorów? - ja nie znalazłem. Czy ktoś się spotkał z takim zjawiskiem?
 6. Dlaczego? Można przed nazwą dodać cyfrę według własnego widzi mi się i posortuje w kolejności liczb.
 7. To jakieś chińskie sztuczki. Tą moją wersję 11.0.2.0 mam nie z pliku ale normalnie z OTA. Teraz napisałeś ...Xiaomi udostępniło je dla wszystkich oficjalnie..., to dlaczego nie dla mnie? Dzięki bardzo, zadziałało.
 8. Dlaczego skoro jest ta dobrze to jest tak źle? To da się ręcznie czy nie?
 9. Mądrego to i przyjemnie poczytać. "POLAM" i wszystko jasne. A swoją drogą to trzeba być nieźle zakręconym żeby wymyślić ustawianie drugi raz tego co już masz ustawione. Nie da się tego jakoś przekopiować?
 10. Ekran główny u mnie wygląda tak Po włączeniu w ustawieniach ekranu głównego "Z szufladą aplikacji" wygląda tak jak w poście powyżej A po przeciągnięciu tak jak wskazuje strzałka wygląda tak Czy teraz masz już jasność w temacie?
 11. Tutaj masz cały wątek na temat. https://miuipolska.pl/forum/topic/48367-powiadomienia-na-aod-z-aplikacji-telefon-i-sms-od-google-rozwiązanie-problemu-z-wyświetlaniem/
 12. Wygląda na to, że szuflada zasłania ekran główny.