Jump to content

poprostuOna

Użytkownicy
 • Posts

  58
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Kobieta

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 10 5G

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

poprostuOna's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • One Month Later
 • Week One Done
 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare

Recent Badges

1

Reputation

 1. Ok, w porządku, dziękuję za odpowiedź, przygotuje się do tego i zacznę działać.
 2. W modelach czy w markach? Proces odblokowania boootloadera jest taki sam jak w Redmi?
 3. Witam ponownie, nabyłam drugi telefon POCO X4 Pro 5G, poprzednika mojego Redmi Note 10 5G sprzedaje, niestety piszę w tym dziale, bo na forum, nie ma jeszcze działu z X4 Pro 5G, mam do Was pytanie dotyczące tego X4 Pro 5G, chciałabym zmienić ROM, najpierw muszę odblokować bootloader i kierować się tym poradnikiem: https://miuipolska.pl/forum/topic/9218-odblokowywanie-bootloadera-w-urządzeniach-xiaomi-poradnik-2020/ A flash zrobić w MiFlash? Czy procedura w przypadku POCO jest zupełnie inna niż w Redmi? Z góry dziękuję, za odpowiedź.
 4. Musiałabym to sprawdzić, przy następnej aktualizacji 😏
 5. @Kacper Skrzypek Zobacz to: https://br.atsit.in/pl/?p=60632 Znalazłam coś na temat aktualizacji i roota, mianowicie, jak zachowywać roota po aktualizacji, tylko że artykuł jest opisany pod Xiaomi Mi 11 z MIUI 12.5, ciekawe czy taki sposób mógłby zadziałać na Note 10 5G?
 6. Na wszelki wypadek, trzeba zrobić kopię zapasową, tego, co się ma na telefonie. Jak pamiętam, u siebie w HTC U11 i SAMSUNG-u A5 (2017) nie mogłam wgrać Magisk w TWRP, najpierw musiałam zrobić w TWRP „Wipe Format Data” restart telefonu, konfiguracja jego, ponownie wejście w TWRP i dopiero teraz, mogłam wgrać Magisk. Zapoznam się z lekturą z tego linka, co mi podałeś.
 7. Właśnie z tym jest problem, lepiej wgrać małą paczkę, niż dużą. Dobrze, że można zrobić tak aktualizację, ale to jest na niekorzyść roota, bo zniknie i TWRP też chyba. I co dalej, będę musiała wgrać ponownie TWRP, po wgraniu, będę miała całą zawartość na telefonie czy będzie reset? Będę mogła wgrać ponownie Magisk bez opcji „Wipe Format Data” w TWRP? Czym się różni ten ROM MIUI Polska od MI Global?
 8. Jak będzie TWRP, to chyba w ogóle, nie da rady zrobić aktualizacji OTA, mogę się mylić. No dobra, jak będzie root, to co, będzie można pobrać aktualizację OTA? Bo w Samsungu jak masz roota, nie możesz pobrać aktualizacji.
 9. To dobrze, myślałam, że miałeś zainstalowaną aplikacje w typie Titanium Backup i jakieś aplikacje usunąłeś, skoro, pisałeś coś o przywracaniu kopii zapasowej. Zrobiłeś ROOT-a na nim? Na dalsze twoje pytanie, nie wypowiem się, ponieważ, nie znam na to odpowiedzi, musisz sam spróbować, lub poczekać na odpowiedź kogoś doświadczonego na ten temat.
 10. Pojawiała się aktualizacja MIUI 12.5. Redmi Note 10 5G / POCO M3 Pro 5G Recovery ROM https://bigota.d.miui.com/V12.5.2.0.RKSMIXM/miui_CAMELLIANGlobal_V12.5.2.0.RKSMIXM_b9584f4d34_11.0.zip OTA Apply for V12.0.6.0 https://bigota.d.miui.com/V12.5.2.0.RKSMIXM/miui-blockota-camellian_global-V12.0.6.0.RKSMIXM-V12.5.2.0.RKSMIXM-f60676928d-11.0.zip
 11. Usuwałeś coś?, żeby miało się wysypać?
 12. @Janwoj Podepnę się pod temat, udało się wgrać TWRP?
 13. Rozumiem, że posiadasz ROM Global EEA (EU) lub inny, skoro, chcesz mieć Global MI. Z tego, co piszą na internecie, trzeba go niestety odblokować, skoro chcesz mieć Global MI.
×
×
 • Create New...