Jump to content

wajs

Użytkownicy
 • Posts

  237
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by wajs

 1. Do blokowania reklam wcale nie jest potrzebny root, wystarczy program np. blokada5 z f-droid, lub podobny. Co do root, to ja już z tego wyrosłem i nie polecam, tak samo jak nieoficjalnych romów, ciągle jakieś problemy, np aplikacjami bankowymi, certyfikatem od Google itp.
 2. Nie działała autorowi tematu, który ma Redmi Note 8T.
 3. Może, rom który wgrałeś nie obsługuje nfc, lub nie nadpisał jego oprogramowania. Spróbuj może wgrać jakieś inne, wcześniejsze wersje tego romu.
 4. Układu zabezpieczającego nie da się zmienić, jeżeli nfc jest wyłączone. Coś masz nie tak z komunikacją nfc, bo niby jest ona włączona, a system i programy uważają, że nie.
 5. Myślę, że dopiero 12.0.7 to naprawi, tak było w Poco X3 Nfc.
 6. Też jestem zainteresowany rozwiązaniem tego problemu.
 7. Może jakieś gesty przeszkadzają? Asystent google?
 8. Nie czytaj głupot, tylko reklamuj. Zostanie wymieniony na nowy.
 9. Odnośnie "promiennika". Nie, że nieskonfigurowane, tylko nfc wyłączone.
 10. Też tak mam, zdarza się raz na dzień, raz na dwa dni.
 11. Taaaa, zwłaszcza jak się wstydu najesz, nie mogąc zapłacić w sklepie, albo w banku jak zobaczą, że telefon nie spełnia podstawowych zabezpieczeń i w tedy zacznie się szukanie magisków i czytanie o ukrywaniu przed aplikacjami odblokowanego bootloadera itp i tak co jakiś czas i co rusz jakieś problemy z tym związane. Dziękuję postoję. Każdy musi sam rozważyć na czym mu bardziej zależy.
 12. "nie słychać rozmówcy Poco X3" czyli nie słychać osoby, która do Ciebie mówi z telefonu Poco. Rozumiesz teraz Netoper? Mi również na globalu nic takiego się nie zrobiło.
 13. Jest gdzieś w opcjach ustawienie "przycisk zasilania kończy rozmowę", włączenie tej opcji w jakimś stopniu rozwiąże Wam problem.
 14. Dialer nawet fajny, jeszcze tylko coś podobnego do sms i będzie git.
 15. Zrób sobie pływającą klawiaturę, wtedy ustawisz ją tak jak będziesz chciał.
 16. Nie jestem pewny, ale żeby coś wgrać przez MiFlash, to chyba telefon musi być odblokowany.
 17. A może wejdź w dialer (ostatnie połączenia), na dole po lewej masz 3 kreski (ustawienia) i tam sprawdź.
 18. Właśnie zauważyłem, że mam włączone opcje programistyczne, ale tam nie mam ustawienia "optymalizacjia MIUI" Co dalej?
 19. Bartos, z Twoich słów wynika, że mam wersję EU, ale Orjon napisał, że sprawdza się po wersji modelu, a moja wersja telefonu jest taka sama jak kolegi green90000, który twierdzi że ma chińską wersję i w końcu nie wiem po czym sprawdzić na jaki rynek jest przeznaczony dany telefon.
 20. I po czym można to wywnioskować? Pytam, bo kupiłem ten telefon wczoraj dla syna. Bootloader jest zablokowany, dziś poszła na niego oficjalna aktualizacja Miui 11 i nie wiem, czy telefon powinien się uceglić, czy nie, na razie wszystko działa.
 21. Po czym w telefonie poznać, że był on na chiński rynek?
×
×
 • Create New...