Gruchi

Użytkownicy
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Gruchi

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi8 64

Recent Profile Visitors

692 profile views
 1. Płatności NFC nadal nie działają na systemie bez root'a na Mi8
 2. Płatność mobilna na Mi8 w Santander nie działa, dziś próbowałem w 2 sklepach i w każdym wywala błąd na terminalu żeby użyć innej karty. Miui bez root'a. Może ktoś potwierdzić?
 3. Dziwne, dzisiaj aktualizacje aplikacje których wczoraj nie mogłem zaktualizować poszły bez problemu
 4. Ma ktoś podobny problem z aktualizacją apek w Sklepie Play.
 5. Jeszcze jedną drobną rzecz zauważyłem przy wybudzeniu 2 krotnym stuknięciem w ekran na MI8. Czasem ekran miga przy wybudzaniu albo pojawia się klawiatura na chwilę, ktoś może potwierdzić ?
 6. Drobny brak tłumaczenia ;)
 7. Przetestowałem przez chwilę i tak działa bez AOD
 8. Sprawdź czy masz apkę Gmail w autostarcie
 9. Na Mi8 wystąpiły jeszcze przebłyski ekranu coś na wzór artefaktów. Mam nadzieję że kolejne wydanie w piątek rozwiąże problemy. Wcześniej na Mi8 nigdy nie było żadnych
 10. U mnie na Mi8 nie dało się wybudzić telefonu przyskiem zasilania. Pomógł restart, zobaczymy jak będzie dalej
 11. Ciekawe. A czy od momentu zakupu urządzenia zrobiłeś jakaś aktualizacje czy ciągle jest na tym samym sofcie ?
 12. Witam Mam problem z urządzeniem Mi WiFi Repeater Pro konkretnie problem jest z aktualizacją, mianowicie w Mi Home otrzymuje informację o możliwości aktualizacji niestety po wybraniu opcji Aktualizacji coś niby się robi lecz po czasie wywala znów komunikat że aktualizacja jest dostepna i tak w kółko ? Sam region ustawiony na Polskę i tutaj repeater działa bez problemu. Przełączając na inny region repeater po chwili się wyłącza i nie może połączyć ponownie, pomaga jedynie wyłączenie WLAN i włączenie ponowne jedynie na chwilę Czy ktoś z was ma lub miał podobny problem i udało się go rozwiązać ?
 13. Wydaje mi się że jest problem z automatyczną jasnością ekranu mianowicie pasek jasności się zmienia a sam ekran nie dopiero jak ręcznie zmienimy jasność ekranu zmienia jasność. Być może to przez włączoną opcję "Ograniczenie Migotania" Ktoś ma podobny problem może na MI8 ?
 14. Czas oczekiwania na odblokowanie dotyczy wszystkich użytkowników Xiaomi