Gruchi

Użytkownicy
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About Gruchi

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi8 64

Recent Profile Visitors

628 profile views
 1. Ciekawe. A czy od momentu zakupu urządzenia zrobiłeś jakaś aktualizacje czy ciągle jest na tym samym sofcie ?
 2. Witam Mam problem z urządzeniem Mi WiFi Repeater Pro konkretnie problem jest z aktualizacją, mianowicie w Mi Home otrzymuje informację o możliwości aktualizacji niestety po wybraniu opcji Aktualizacji coś niby się robi lecz po czasie wywala znów komunikat że aktualizacja jest dostepna i tak w kółko ? Sam region ustawiony na Polskę i tutaj repeater działa bez problemu. Przełączając na inny region repeater po chwili się wyłącza i nie może połączyć ponownie, pomaga jedynie wyłączenie WLAN i włączenie ponowne jedynie na chwilę Czy ktoś z was ma lub miał podobny problem i udało się go rozwiązać ?
 3. Gruchi

  MIUI 9.5.30

  Wydaje mi się że jest problem z automatyczną jasnością ekranu mianowicie pasek jasności się zmienia a sam ekran nie dopiero jak ręcznie zmienimy jasność ekranu zmienia jasność. Być może to przez włączoną opcję "Ograniczenie Migotania" Ktoś ma podobny problem może na MI8 ?
 4. Czas oczekiwania na odblokowanie dotyczy wszystkich użytkowników Xiaomi
 5. Kilka dni temu przyszły do mnie z AliExpress zapłaciłem około 80 zł i muszę przyznać że są świetne jakość dźwięku również. Wcześniej korzystałem z Xiaomi Mi Sports Bluetooth Earphones i tutaj jakość dźwięku nie była tak dobra. Link z którego kupowałem poniżej https://bit.ly/2wjkomj Czas dostawy to 17 dni a sama wysyłka kilka godzin po zakupie.
 6. U mnie w Santander występuje identyczny problem i myślałem że to wina apki banku
 7. Jest szansa na taki skrypt z tym że pod TWRP?
 8. Gruchi

  MIUI 9.3.28

  Usunięta niepotrzebna już aplikacja Autoryzacje; Na Mi8 wciąż apka jest Edit: Apkę można usunąć ręcznie
 9. Gruchi

  MIUI 9.1.3

  GPS na Mi8 działa poprawnie wskazuje lokalizację
 10. Gruchi

  MIUI 9.1.3

  Dziwna rzecz, wczoraj wrzuciłem fix na telefon https://www.mediafire.com/file/a9zp31unkuv1zkc/ThemeManagerFix.flashable.zip/file i w nocy telefon podjął kilka prób wysłania płatnych smsów, apek żadnych nie instalowałem a tym bardziej podejrzanych. Miał ktoś może podobny problem ?
 11. Gruchi

  Etui / case

  Najlepszy case jaki miałem do tej pory, wszystko idealnie spasowane wykonany z gumy i cena bardzo atrakcyjna, warto sprawdzić https://bit.ly/2QT0qvv
 12. Gruchi

  Android Oreo

  U mnie to samo. Zawiesiło się na 1/3 odłączyłem kabel zasilania. Mibox wystartował pojawił się komunikat że nie można zainstalować aktualizacji wyłączyłem w opcjach na chwilę HDMI CEC i pobrałem aktualizacje po czym nastąpił restart i idzie już normalnie Aktualizacja zainstalowana pomyślnie i teraz działa jak powinno załącza się po włączeniu telewizor i soundbar bez problemu wcześniej trzeba było kombinować z odpinaniem kabla zasilania czy trzymaniem długo przycisku włączenia na pilocie miboxa
 13. Problem z płatnością rozwiązany, wystarczyło nadać pin karcie mobilnej, myślałem że karta mobilna będzie miała ten sam co karta do bankomatu i stąd problem z płatnościami ;) Co do wł/wył NFC może Xiaomi doda taką opcję do skrótów w belce bo na chwilę obecną również nie doszukałem się takiego skrótu.
 14. Ostatnio w Biedronce próbowałem dokonać płatności i wyskoczył komunikat błąd odczytu karty. Czy ustawienie NFC z HCE i domyślny portfel dla BZWBK "Santander" jest prawidłowe czy coś zrobiłem źle ?
 15. Wiem dobrze że trzeba odblokować by wgrać, jednak lekkie niedowierzanie i szczerze mówiąc chciałem się upewnić bo kontaktowałem się z chińczykiem po zakupie telefonu odnośnie NFC i powiedział że NFC nie bedzie działać przez odblokowany bootloader a jak wiadomo zamknięcie ucegli telefon. Specjalnie nie zależy mi na płatnościach przez telefon ale miłą informacją jest to że mimo odblokowanego bootloadera NFC płatności działają i tym samym można korzystać w pełni z MI8