Jump to content

zajec

Użytkownicy
 • Posts

  103
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

zajec last won the day on October 19 2018

zajec had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi11

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

zajec's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

21

Reputation

 1. Ostatnio aktualizacje do mi 11 jakoś zwolniły, czy to tylko moje wrażenie? Jest jakiś harmonogram kolejnych wydań?
 2. Tak, pobrane z poradnika - https://miuipolska.pl/jak-przejsc-z-rom-u-xiaomi-eu-fastboot-na-xiaomi-eu-recovery/ dokładnie ten plik: [BOOT]3.6.2_12-Mi11_v6.2_A12-venus-skkk_b61c25c3.zip dobra sprawa wygląda teraz tak: wgrałem starszy rom xiaomi.eu przez fastboot. Teraz chcę zaktualizować go do najnowszej wersji przez TWRP. Stosuję poradnik, jednak bo komendzie fastboot boot twrp.img pokazuje się logo TWRP i...telefon robi się czarny (wyłącza się) gdy odpalam vol+ i power wstaje ale recovery miui. Co teraz? jak wejść w TWRP po komendzie fastboot boot twrp.img? temat rozwiązany, pomogło TWRP z drugiego linku.
 3. podczas korzystania z polecenia fastboot boot twrp.img telefon uruchamia się, ale w trybie odzyskiwania PE 😕 tzn dokładnie po wpisaniu tej komendy wyłącza się, gdy uruchamiam vol+ i power wstaje ale w recovery PE. Może skorzystać ze starej wersji rom wgrywanej przez fastboot?
 4. Witam wszystkich mam problem z wgraniem xiaomi.eu. Problem polega na tym, że aktualnie mam ROM] [12.1] [VENUS] Pixel Experience, gdy chcę wgrać xiaomi.eu, zaczynam od wgrania TWRP dla MI11 (https://androidfilehost.com/?a=show&w=files&flid =318170) . Czy używa typowego polecenia: Kod: Odzyskiwanie flash fastboot twrp.img Jendak wywala mi błąd: Sending "regeneration" (196608 KB) OK [4.383s] Saving 'recovery' FAILED (remote: '(recovery_b) No such partition') fastboot: error: command failed jak to pokonać?
 5. Mam spory problem z połączeniem telefonu, podobny jak kolega wyżej. Telefon ma włączone debugowanie, podpinam do USB uruchamiam CMD wpisuję fastboot devices i nic... jedynie: 'fastboot' is not recognized as an internal or external command, operable program or batch file." zgaduję, że sterowniki są skopane? edit: dobra minimal adb pomógł, jednak teraz mam pętle fastboot, jak to naprawic na szybko?
 6. SparkOS VoltageOS Cherish OS itd potestowałem i fakt, MIUI w porównaniu do tych wariacji jest hm inne Czysty andek miodzio.
 7. Aaa idelanie! Masz już jakieś opinie? Z XDA wynika, że Evolution X dla Xiaomi Mi 11 jest na ten moment lepsze od Pixel Experience chociaż korci mnie wizja czystego PE rodem z Google Pixel :D
 8. Panie, Panowie a jak z jakością rozmów? zauważyliście na miui 13 jakość połączeń jest duużo gorsza?
 9. Nadal na xiaomi.eu jest problem z wysyłaniem MMS z aplikacji sms Google Wiadomości, przy próbie wysłania MMS pojawia się błąd "Sieć nie jest gotowa, spróbuj ponownie". Gdy tego samego MMS wysyła sie z apki od xiaomi nie ma problemu. Wszelkie próby zmian ustawień nic nie dają i tak się dzieję, na każdym xiaomi.eu / polska. Może ktoś ma podobny problem ? Lub jest w stanie zrobić test u siebie? Jest stabilnie, bateria na pierwszy rzut oka dłużej trzyma, responsywność odczuwalnie lepsza, płatności zbliżeniowe (po zmianie na hce) śmiga, odcisk palca szybszy.
 10. Bootloader jest odblokowany, google Play wykrywa, że jest zrootowany itp.
 11. Na global google Play nie działa mi 'nie można skonfigurować płatności zblizniowych" na miuipooska działa.
 12. Dobra udało się, dzięki. Znalazłem wersję Miflash, która bez problemu wgrała nowy Miui Global. Teraz tylko zabawa od nowa, TWRP ->miuipolska i będzie git.
 13. masz na myśli, że któraś z tych wersji powinna zaskoczyć ? https://xiaomiflashtool.com/
 14. Co masz na myśli? Rom był zainstalowany w wersji 12.5.15.0.RKBCNXM jednak miał problem - gdy włączałem aparat był komunikat "Brak zainstalowanej pamięci wewnętrznej USB..." za poradą na forum, wszedłem w TWRP i zrobiłem WIPE - wtedy telefon zaczął uruchamiać się w kółko do TWRP, po którymś razie, wpadł w Fastboot i tak teraz ciągle uruchamia się do fastboot. PS: staram się przez ADB coś zdziałać, w wierszu poleceń to komendzie fastboot devices pokazuje mi się telefon. Próbuję zainstalować TWRP (wrzucam twrp.img do folderu Minimal ADB and Fastboot jednak po komendzie fastboot reboot telefon dalej wisi na logo adnorida i fastboot, kombinacją power +volume nie włącza TWRP
 15. Cześć, mam problem telefon ciągle uruchamia się do trybu fastboot (z robocikiem). Jak mogę przywrócić go do życia? Miflash tool zawiesza się na instalacji sterowników, miflash unlock wykrywa telefon. Jakieś porady?
×
×
 • Create New...