zajec

Użytkownicy
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

zajec last won the day on October 19 2018

zajec had the most liked content!

Community Reputation

19 Good

About zajec

 • Rank
  Zaawansowany

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  https://mamorki.pl/

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. aporpo miui 12 chodzi o powiadomienia, gdy ściągam belke z góry najczęściej pojawiają się nie powiadomienia a ustawienia, to jest tak przewidziane że w z odpowiedniego miejsca na ekranie trzeba ściągać ta belkę ?
 2. też na mi6? ja global nie brałem, od zawsze xiaomi.eu z tą wersją dopiero zobaczyłem że miui może mieć problemy jakbym miał lg z przed 6 lat :/ chyba wrócę na stabilną miui 11 i odczekam parę wydań 12
 3. wrzucam mój post tutaj bo mi się wersje pomyliły Na MI 6 same problemy przede wszystkim: Straszny drenaż baterii, leci w oczach Wolniejsze działanie systemu Gdy włączam film na YT przez jakąś stronę i obracam ekran telefon resetuje się Przechodząc na tą wersję zrobiłem full wipe, niestety nic nie pomogło, telefon potrafi wyłączyć się np w trakcie odbierania połączenia
 4. Na MI 6 w porównaniu do miui 11 wolniej i potrafi się resetować
 5. zajec

  MIUI 9.12.5

  To trochę nie bardzo, samoczynnie powinno się przełączać z wifi na dane i na odwrót, a wyłączenie jednego i włącznie drugiego nie powinno polegać na zmianie trybu sieci. Ciekawe czy ogarną to w nowym buildzie :/ lub na Global Stable przejdę na jakiś czas
 6. zajec

  MIUI 9.12.5

  Spory problem z internetem mobilnym. Telefon Mi6 gdy jestem na danych często jest brak połączenia, ponowne uruchomienie pomaga ale prędkość to jakiś żart. Jedynie WiFI działa ale.. wydaje się że drenuje baterię bardzo. Czy ktoś spotkał się z takim czymś ? Full Wpie zrobić bo od jakiś 5 - 8 wersji nie wykonywałem go
 7. Panowie mały problem. Zainstalowałem Magisk 20.1 oraz Magisk Manager, następnie pobrałem moduł Youtube Vanced. Jednak nic nie działa. W zakładce superuser nie ma nic. Co robię źle ?
 8. Witam! słuchajcie mam bardzo dziwny problem z MI6. Telefon sam z siebie zaczął się restartować. Nie upadł, nie został zalany, zawsze w case. System to MIUI 9.4.18. Wszystko działało dobrze, dziś po wykonanym połączeniu wyłączył się i wpadł w pętle. Uruchamia się (wibracja) pojawia się logo MI i reset i tak w kółko. Ktoś miał podobnie ? Nie mogę wejść w TWRP (uruchamiam pojawia się logo TWRP i następuje reset, tak samo FASTBOOT). Proszę o podpowiedź co robić ?
 9. Siema! podpowiedzcie mi proszę jak ogarnąć emoty w smsach. Mianowice gdy wysyłam do kogoś kto ma iOSA sma, a ten na swoim iPhonie do tego sms doda np. uśmiech lub cokolwiek innego do mnie wraca ten sms z dopiskiem "dodano śmiech" do "....... i tu cytowany sms". Macie podobnie, jak to ogarnąć tak żeby było widać emote dodaną do sms ?
 10. zajec

  MIUI 9.2.28/9.3.1

  Wydaje mi się, że mi6 nieznacznie lepsze zdjęcia cyka hm
 11. zajec

  MIUI 8.11.29

  Jak wygląda u Was sytuacja z Asystentem Google ? na poprzedniej wersji po zapisaniu się do bety pewnego dnia pojawił się Asystent, po aktualizacji znikną. W ogóle na xiaomi.eu będzie bezproblemowe uruchomienie po globalnym udostępnieniu Asystenta czy kombinacje ze zmianą regionu itp?
 12. zajec

  Asystent Google

  Chyba troszkę nie ogarniasz telefonu. To o czym piszesz to Google NOW, coś co jest od wielu lat w każdym telefonie z androidem. Gdy przytrzymasz home, uruchomisz Google Now, gdy powiesz "ok google" będziesz mógł mówić "pogoda + miasto" , "wyznacz trasę do... " , "zadzwoń do...." "wyślij wiadomość do.... " itd. Asystent Google to następca Google Now, odpowiednik Siri od apple, czy alexy od Amazony lub Cortany od Microsoftu. Przewagą Asystenta Google będzie to, że obsłuży nasz język. Żeby go posiadać najlepszą metodą jest zakup Gogole Pixel :), inną opcją wgranie czystego Androida 9.0. A ostatnia opcja jest cierpliwość, Google zapowiedział że pewnego dnia asystent pojawi się na telefonach z androidem w 30 krajach w tym w Polsce. Kiedy ? zadzwoń do Google i się dopytaj. Mniej więcej wedle zasady "będzie jak przyjdzie". ps: możesz zmienić język systemu na angielski i zobaczysz Asystenta ale obsłużysz go tylko po angielsku.
 13. zajec

  MIUI 8.10.18

  Telefon mi6 problem był także na poprzedniej wersji chodzi o brak blokady ekranu po nawiązaniu połączenia, też to macie ?
 14. Plik .apk musi być wrzucony do pliku .ZIP innymi słowy do paczki ZIP, spakowane w jeden plik