Jump to content

zajec

Użytkownicy
 • Posts

  121
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

zajec last won the day on October 19 2018

zajec had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi11

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

zajec's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

22

Reputation

 1. Hej hej trochę czarno się kształtuje sytuacja z odblokowaniem bootloadera, jeżeli faktycznie potrzebny jest dowód Chińczyka i odblokowują na okres roku. To zakładając że kupujemy go dzisiaj z Chin, Chińczyk wysyła odblokowaną wersję, to.. za pół roku gdy Xiaomi.eu będzie już ogarnięte w pełni wgrane i potem już tylko i wyłącznie aktualizacje zostają? Ogółem jak wy to widzicie? Xiaomi bez możliwości odblokowania bootloudera trochę traci sens 🫣
 2. Google tłumacz poradzi sobie szkoda tylko że aktywowanie jest na rok i potrzebny dowód chiński.. zakładając to że Chińczyk wyśle odblokowany telefon będzie bardzo szybko trzeba wrzucać Xiaomi eu 😁 i siedzieć na nim.
 3. Dziękuję za odpowiedź to teraz wystarczy stabilizacja cen w UE i kupujemy
 4. Cześć, z racji tego że już 12 czerwca Xiaomi pojawi się w krajach Unii Europejskiej chciałbym zapytać Was gdzie najlepiej go kupić? Francja, Belgia, Niemcy, Wielka Brytania itd? Nie mogę znaleźć czy wersja Global będzie posiadała B20 (LTE800) wersja na Chiny standardowo nie ma pasm 20 i 28 a jak to jest z Global?
 5. Czyli jedną różnicą jest brak B20 (co czuć w sumie tylko na terenach naprawdę mało zaludnionych) oraz to, że to wersja Global a nie Chiński?
 6. Masz na to Magisk, lub wersję dev od xioami.eu bo na niej SafetyNet działa. A ja mam inne pytanie: czekam na Xiaomi 13 Ultra, spodziewam się, że w Polsce nie pojawi się. Ale gdy pokaże w UK lub Niemczech to bez problemu z miejsca kupię. Teraz tak: czy lepiej czekać na sztukę sprzedawaną na terenie UE czy olać to i brać z Chin? Jaka będzie różnica? Czy jedyną różnica jest brak modułu LTE B20 800mhz? Czy coś więcej?
 7. Mi11 dwie kwestie które też występowały na stabilnym soft 14.0.9.0. 1. Płatności mobilne, karta dodana do portfela Google, portfel NFC z HCE. Test Safety Net przechodzi z powodzeniem, ale gdy przykładam telefon do temrinala zero reakcji. 2. Aparat w trybie standardowym 1X aparat nie łapie ostrości. Tzn pierwszy plan tak do 30 cm jest ok reszta rozmazana. Zdjęcie np jakiegoś widoku nie ma sensu, wszystko rozmazane. W trybie szerokokątnym 0.6 wszystko idealnie wychodzi.
 8. MI11, ostatnia aktualizacja 14.0.9.0 Problem z płatnościami mobilnymi, telefon nie przechodzi żadnego testu safety net. Oraz problemy z aparatem, na 1X w ogóle nie łapie ostrości w szerokokątnym działa bardzo dobrze. Co do płatności próbowałem różnych kombinacji z magiskiem wedle poradników z XDA, i podobnie jak tam niestety ale nic nie pomaga. Do aparatu to nie mam zielonego pojęcia czyszczenie danych i tym podobne nie pomaga.
 9. Działają Wam płatności mobilne? I Czy aparat stanrdowy łapie ostrość bez problemów? U mnie test safetyNet niestety nie przechodzi, aplikacje bankowe dają komunikat o tym że urządzenie nie spełnia wymogów bezpieczeństwa. Aparat też tylko w macro na szerokim kącie śmiga, stanrdowy ma problem z ostrością.
 10. Telefon nie nagrzewa się praktycznie w ogóle przy normalnym użytkowaniu. Mam na myśli rozmowy internet nawigacja muzykę i tym podobne. Ja za to na swojej sztuce mam problemy z płatnością mobilną bo ona nie działa. Chyba że podpowiecie co w ustawieniach zmienić. I problemy z aparatem. Nie łapie ostrości w normalnym trybie. Za to w szerokokątnym działa bardzo dobrze.
 11. Potwierdzam, ta wersja działa tak jak trzeba. Nie trafiłem na nic co by sprawiło problem. Powiadomienia, aparat, płatności i cała reszta działa dobrze. Bateria hm nie widzę różnicy, każdego wieczoru pod ładowarkę na 40 min i lata prawidłowo od początku.
 12. Fastboot wystartował. ROM wgrany, początek obiecujący. Z racji wipe telefon wydaje się być hm bardziej responsywny. Dam znać po paru dniach czy reszta działa. Pozdro!
 13. oo a miałem wgrywać MIUI V14.0.23.4.2.DEV, zdam raport wieczorem, poprzednia wersja (14.0.8.0) miała swoje problemu na moim tel. (brak płatności, randomowy brak powiadomień z apek jak messenger, sms, itp). Zobaczymy jak na tej będzie przy totalnym wipe. Kolejna ciekawostka, wgrywałem zip przez TWRP (3.7.0_12-,I11_V7..5_A13) zrobiłem wipe pełny, wybrałem zip z romem, wszystko poszło ok. Ale telefon wpada w pętle i ciągle w TWRP uruchamia sie. próbuję w fastboot uruchomić i przez MiFLash wrzucić teraz ROM ale MIflach odmawia współpracy. Macie jakieś porady na szybko?
 14. Z problemów w tej wersji: 1. Powiadomienia albo jest ich za dużo (mimo wyłączenia w aplikachach) działa to randomowo raz są raz nie. 2. Aplikacje jak MS Teams niemożliwe do uruchomienia, 3. Płatność zbliżeniowa nie działa
 15. Masz jakieś info kiedy nowa wersja? Ta ma swoje problemy, przydałby się update
×
×
 • Create New...