Jump to content

duchx

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  poco x3 pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

duchx's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. hej od 2 tygodni mam taka sytuacje: codziennie przychodzi powiadomienie (screen1) że mam do zainstalowania aktualizacje aplikacji systemowych. ale po kliknięciu w powiadomienie i przejściu do (screen2) nie ma żadnych aktualizacji.
 2. tak, aktualizacja najnowsza. na wszelki wypadek odinstalowałem aktualizacje i zainstalowałem jeszcze raz i to nic nie dało. edit1: problem rozwiązany, aplikacja google lens powiadana jest z aplikacją GOOGLE, która miała wyłączone od startu dane mobline. można temat usunąć lub zablokować.
 3. nie mam. ani żadnej innej apki do blokowania reklam.
 4. hej za każdym razem jak próbuje użyć aplikacji wyskakuje ten sam komunikat - cos poszło nie tak - sprawdź połączenie sieciowe... nie mam na tej aplikacji włączonego ograniczenia użycia danych. przeszukałem google i nie znalazłem odpowiedzi dlat. pisze tutaj.
 5. siemka nie było odrębnego tematu o poco x3 pro to założyłem tutaj. mam od wczoraj x3 pro. w sumie wszystko chodzi super prócz odświeżania 120hz w aplikacji chrome. w opcjach programisty jak ustawie żeby pokazywało jakie jest odświeżanie w aktualnie otwartej apce to na CHROMe pokazuje 120Hz. ale obraz tnie jakby było max 30. w pozostałych aplikacjach, które używam jest płynne 120Hz. i teraz pytanie, czy to problem MIUI i jakaś aktualizacja to naprawi? czy problem chrome na poco i raczej tego nie da się naprawić? pozdrówka
×
×
 • Create New...