-
Postów
8 724 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
74
Treść opublikowana przez ZduneX25
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
1) warto wgrać nas rom, bo prędzej czy pózniej będziesz miał problemy z romem wgranm przez sprzedawcę 2) powiększając wielkość tekstu systemu (ustawienia > wyświetlacz) powiększysz też tekst w belce
-
Stara wersja, bardzo stara. Wgraj nowszą.
-
Dowolna aplikacja po przytrzymaniu przycisku "ekran główny"
ZduneX25 odpowiedział(a) na Sobieraj pytanie w HyperOS - korzystanie
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Modyfikacja SMS: Ucinanie ogonków
ZduneX25 odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Modyfikacje techniczne
Ktoś z RN2 mający problelem z instalacją (na obecnej wersji) chętny do testu nowej wersji aplikacji ogonki? -
Nowe nazewnictwo jest także wyjaśnione w samouczku: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
-
@zielonyBB jak się doda do PATH w Zmiennych systemowych to jest set PATH=%PATH%;C:\lokalizacja\folderu\z\fastboot
-
https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/
-
TWRP jest?
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Brakujące ustawienia Smart Lock'a
ZduneX25 odpowiedział(a) na Tomaszek1999 temat w Problemy techniczne
Znalazłem aktywność, ale nie działa na 6.0 wywala głupie androidowe permission denied.. Możesz sobie sprawdzić na 5.1, powinno działać: adb shell am start -n com.google.android.gms/com.google.android.gms.trustagent.GoogleTrustAgentPersonalUnlockingSettings -
Brakujące ustawienia Smart Lock'a
ZduneX25 odpowiedział(a) na Tomaszek1999 temat w Problemy techniczne
1) po aktualizacji do v8 znika możliwość dostanie się do tego menu niestety 2) jakby ktoś miał jeszcze v7, wszedł i podał mi aktywność to mógłbym dodać to menu do samouczka -
wytarcie ekranu? dziwna smuga , nie używam żadnej folii/szkła
ZduneX25 odpowiedział(a) na Vaendx temat w Dyskusja ogólna
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. -
Czy to już koniec mojego telefonu? Telefon nie chce się włączyć ani nie ładuje się
ZduneX25 odpowiedział(a) na leleko127 temat w Problemy techniczne
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. -
Nie klikniesz, klikaj odmów i potem Panel Stworzenia > Uprawnienia > Menadżer uprawnień tam musisz znaleźć w konkretnym uprawnieniu swoją apke i przełączyć na ON.
-
Debugowanie USB włączyłeś?
- 4 odpowiedzi
-
- windows xp
- mi4s
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Dowolna aplikacja po przytrzymaniu przycisku "ekran główny"
ZduneX25 odpowiedział(a) na Sobieraj pytanie w HyperOS - korzystanie
W asystencie dotyku możesz ustawiać aplikacje, ale bezpośrednio pod klawisze nie można. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 4 odpowiedzi
-
Do tej pory nie było żadnego sposobu na restart
-
Pamięć wewnętrzna się cyklicznie "zapycha"
ZduneX25 odpowiedział(a) na rychu27 temat w Dyskusja ogólna
Ze 2 razy logi xiaomi urosły mi do ponad 300mb, ogólnie wszystko co buforuje wideo/zdjęcia w czasie rzeczywistym czy w tle zajmuje miejsce w pamięci. Inny przykład taki flibpoard po kwadransie flipowania potrafi zjeść do 300-400mb z pamięci, naturalnie wyczyszczanie jego cache załatwia problem uciekających mb.
