Jump to content

Mazate

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi mi9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mazate's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. @stereo0 Myślę, że nie bo podczas używania telefonu też by się włączało
 2. @stereo0, @dzidexx Dzięki za wasze rady niestety nic to nie pomogło. Telefon nadal sam się wybudza do ekranu odblokowywania a gdy wtedy odblokuje to do asystenta (kiedy asystent jest wyłączony pokazuje się komunikat, że można go włączyć). Czasem zdarza się także, że gdy odblokuje telefon automatycznie włącza się asystent
 3. Cześć, Czy spotkaliście się z podobnym problemem ewentualnie czy to kwestia ustawień? Kiedy telefon leży zablokowany co jakiś czas sam się "wybudza" do ekranu odblokowywania. Jeśli go odblokuje włącza się asystent google. Mam wrażenie, że telefon cały czas nasłuchuje i włącza asystenta ponieważ wybudza się częściej jeśli dookoła jest głośno lub gdy gra muzyka. Wyłączenie asystenta nie pomogło. Wersja MIUI: Global 10.2.24.0. Pozdrawiam.
 4. Cześć wszystkim, Niestety moja hulajnoga Xiaomi odmówiła posłuszeństwa i nie chce się włączyć. Po odkręceniu dolnej osłony widzę, że na płytce miga czerwona dioda. Czy znacie w Krakowie kogoś, kto potrafiłby to naprawić ? Pozdrawiam.
 5. Dodam jeszcze, że próbowałem osobną aplikacje z budzikiem i także nie działa.
 6. Cześć, Mam problem z budzikiem. Dziś rano na najnowszej aktualizacji MIUI8 jak i wczoraj (poprzedni update) budzik nie zadzwonił. Nie muszę chyba pisać czym to skutkuje . Dodam, że telefon nie jest wyciszony a wcześniej wszystko działało poprawnie. Testowałem kilka razy nastawiając budzik na kilka minut do przodu i ciągle to samo. Proszę o jak najszybszą pomoc.
 7. Gdzie w MIUI 8 znajdę opcje po jakim czasie ekran ma się wygasić ? W MIUI 7 było to chyba gdzieś w ustawieniach baterii. Potrzebuje całkowicie wyłączyć wygaszanie ekranu.
 8. Dziś nie mam niestety możliwości. Sprawdzę jutro i dam znać.
 9. Witam, Mam problem z moim telefonem Xiaomi mi5. Jest u mnie od kilku dni. Nie mogę kopiować plików z telefonu i na telefon. Podczas kopiowania pojawia się komunikat, że urządzenie podłączone do komputera nie działa i kopiowanie się przerywa. Proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...