Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. Jak podmienisz grafiki i nic więcej winrarem czy 7zipem to na 99% zadziała.
  2. Contacts.apk, a klawisze podczas rozmowy w InCallUI.apk
  3. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  4. Może wyłączyłeś w Ustawienia > Zainstalowane?
  5. Kiedyś były w Phone.apk i można je było łatwo zmienić motywem.
  6. ZduneX25

    Problem z instalacją ROM'a

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  7. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  8. https://miuipolska.pl/forum/topic/10712-zaktualizowany-viper4android-dolby-atmos-sony-audio-beats-audio-android-43-6xx-działa-na-enforcing-selinux/
  9. Osoby z RN2/3 proszone są wyczyszczenie danych SuperSU, ponowne nadanie uprawnień dla Ogonków i test, bo wyszło, ze stary kod działa tylko wymaga kilku prób. Od 2 do 6, ale skoro może działać to znaczy, że wina jest po stronie samego supersu.
  10. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  11. Wczoraj były problem z serwerem, na którym siedzi mod, ja spróbowałbym jeszcze dzisiaj powtórnie pobrać i zainstalować.
  12. A jaki masz rom? Ostatni nasz?
  13. Używałem Linuxa. A w tym wypadku, na obecny moment inaczej tego nie zmienisz.
  14. ZduneX25

    adblock

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  15. @Bohyn no to używaj tej wersji nikt nie każe używać nowszych
  16. Do wyboru jest do 500kb/s albo brak możliwości pobierania zip/apk (kiedy reszta na full), także skłaniamy się ku limitowi.
  17. W MIUI7 otwierał od razu przełączniki i każdy płakał, to w MIUI8 dali jak lud chciał, teraz lud dalej płacze
  18. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  19. Tak, od pierwszego romu na 6.0 są restarty, jedni mają raz na tydzień, inni raz dziennie, ja mam 2x w tygodniu.
  20. Manualnie ustawiasz minimalny poziom i potem jak dasz auto to działa od tego poziomu do max.
  21. Czy mamy na forum kogoś z FC przy wychodzeniu z Samouczka? Problem występował na mi5, ale jak zacząłem go łatać to widzę w konsoli raporty z RN3, RN2, Mi4i. Niestety nie mam żadnego z tych telefonów i co ciekawe na moim zestawie (Nexus5, Mi2S, Mi4, Redmi2 i MiPad) wszystko ładnie działa.
  22. A w jakim świetle?
  23. Sorry, ale w tym tygodniu mod najwcześniej jutro - najpóźniej w poniedziałek.
  24. ZduneX25

    Bateria

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...