Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. ZduneX25

    redmi 3s

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  2. Zakładka offline i na dole wczytaj z pliku.
  3. ZduneX25

    Instalacja MIUI Polska

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  4. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  5. Kiedyś każda kategoria miała zakładkę online teraz tak nie jest, najpierw pobierasz, potem miksujesz.
  6. ZduneX25

    Aparat

    Nie poprawiłeś.
  7. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  8. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: https://miuipolska.pl/forum/topic/9004-mi3mi4-miuipolska-miui-7-android-60/
  9. ZduneX25

    Aktualizacja do miui 8

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  10. ZduneX25

    Aparat

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  11. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  12. 30.06 - zamówienie zrealizowane (sklep) 11:47 01.07 - info o dostawie z możliwością zmiany terminu (dpd) 9:00 13:20 - już odebrałem (mam ten komfort, że pracuję od bladego świtu do 9:00 :p)
  13. @lewoc teraz to czekasz na maila z dpd, który potrafi dojść później niż sam kurier ale spoko będzie dzwonił
  14. ZduneX25

    Jaki rom z 4.4?

    Nie ma 4.4 na Mi2s. Od razu był skok na lillipopa.
  15. Brak uprawnień w Panelu Sterowania?
  16. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  17. Może wgrałeś cały rom zamiast moda? A ten nie próbujesz aplikacją Ogonki, poprawiałem R3 i MI4C i RN3Pro (jakiś czas temu) na drugim i trzecim poprawki działają to i na R3 powinno śmigać.
  18. Rożnie jeszcze nie było na forum osoby, która nie miała problemów z romem od sprzedawcy. Nie mówię, że telefon zdechnie tylko małe rzeczy, a to jakość rozmów, a to BT, to GPS to zawiechy/restarty po jakimś czasie.
  19. Od siebie mogę dodać, że w kwestii tworzeniu wersji nic się nie zmieniło. Jedynie jakbyś miał mało miejsca w /system to możesz złapać loopa (mniej niż te zachowawcze 10-15 mb), ale R3 to nowy telefon chyba macie już rozsądnie powiększone partycje?
  20. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  21. ZduneX25

    mi3 miui7.3 stable a root

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  22. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  23. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...