Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. Wejdź manualnie power i vol+.
  2. Panel sterowania > Blokowanie numerów z wyjątkami?
  3. Godziny ciszy? I ich wyjątki.
  4. A ogólnie przycisk Ci działa?
  5. ZduneX25

    Theme manager

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  6. https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
  7. Ja sprawdzam po czasie od uruchomiania. Niestety całkiem bez supersu też miałem restart w momencie braku zasięgu (kiedyś miałem restarty tylko przy braku zasięgu). Więc to nie do końca wina roota, ale owszem, jeden restart zamiast 3ech to zawsze na plus. No i baterii mniej spada bez supersu.
  8. Przeczytaj dowolny wpis o nowej wersji MIUI.
  9. Co to znaczy nie działa?
  10. Hehe, jak do starej serii redmi dali po dobrych 3 latach
  11. Można to zrobić w sumie tylko robiąc własny motyw i tam zmieniając wielkość tekstu oraz ikon.
  12. Ogonki od dzisiaj w Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.unicode Każdy mający starszą wersję (z forum) musi ją najpierw usunąć.
  13. No właśnie czyli stable, a mod jest tylko dla wersji tygodniowych dev.
  14. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  15. Bez TWRP i odblokowania BL nic nie wgra, to niech od razu wgra nasz rom.
  16. A masz ostatni rom dev?
  17. Ustawienia > Dodatkowe ustawienia (bądź Urządzenie jeżeli miui7) > Ustawienia dostępu > Tekst o dużym kontraście, BTW: było poruszane.
  18. O, super. Czyli wielka zagadka problemów rozwiązana
  19. Właśnie taki problem z tamtym SuperSU, że wymaga kilkukrotnego instalowania. Zazwyczaj nikt nie próbuje kilka razy i zostawia informację, że po prostu nie działa.
  20. @cukru tak, ale Ty instalowałeś w TWRP, a problem tyczy się apki Ogonki, pewne grono osób po instalacji dalej ma ogonki, bo root świruje (to już jest sprawdzona teoria), a z racji, że we wpisach podajemy starszą stabilną wersję, stąd prośba tu o testy z nową
  21. Także teraz jeszcze userzy Redmi3/RN2/Mi4c są proszeni o test na tym nowym supersu.
  22. Jak wyłącz jest szare to znaczy, że jest ok, że jest włączone. Także teraz próbuj aktualizacji.
  23. Możesz zablokować możliwość rozwijania belki na ekranie blokady + zostawić wyłączone powiadomienia na ekranie blokady i będzie jedynie ikonka w statusbarze bez treści.
  24. Dlatego zostawiłem 15% na inne czynniki, ale póki co testujemy.
  25. Ta opcja odpowiada tylko, za mały napis na ekranie blokady, że coś jest z insta jej wyłączenie nie sprawi, że z blokady stracisz dostęp do belki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...