Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. Znaczy config siedzi na /data także byle apka od zarządzania wifi pozwoli podglądać.
  2. ZduneX25

    czujnik zblizeniowy

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  3. https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
  4. W mms jest potem opcja zapisz zdjęcie.
  5. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  6. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  7. Tu masz tylko listę w zasięgu.
  8. https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
  9. Czyli: 1) https://miuipolska.pl/forum/topic/9218-odblokowywanie-bootloadera-w-urządzeniach-xiaomi-poradnik/ potem: 2) https://miuipolska.pl/forum/topic/11579-app-samouczek-miuipolska-w-play-store/
  10. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  11. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: na prośbę.
  12. https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/
  13. Działa, kolejny outofbounds @Acid
  14. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
  15. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  16. ZduneX25

    Lagi w grach

    Du*a, to samo.
  17. ZduneX25

    Lagi w grach

    W grze miałem już wyłączony, ale spróbuję w panelu nVidia.
  18. Screen nie działa.
  19. https://miuipolska.pl/forum/topic/6748-rok-z-mibandem/
  20. 1 i 2 nope, w sensie nie z poziomu telefonu
  21. ZduneX25

    Lagi w grach

    Ogólnie żaden ze mnie gamer, gram praktycznie tylko w Portal i GTA jak wychodzą nowe. W każdym bądź razie dla rozrywki zainteresowałem się serią wolfenstein i nabyłem cześć the new order. Problem wygląda jak kiedyś w gta5, ale tam jedna z aktualizacja naprawiła problem i było z głowy. Cytat z tamtego wątku: Gdzie moje to: Procek: Phenom II X4 965 3,4 GHz RAM: 8 Gb DDR3 Grafika: nVidia GTX 260 896 Mb Dysk: WD Black 500 Gb SATA III, mam i drugi taki sam Green, ale Black wydajnościowo lepszy, więc jest jako główny. Zasilacz: CoolMaster 600W RealPower M520 Płyta: M4N68T-M LE V2 No więc spełniam minimalne (nie chodzi o grafikę, bo czy dam wysoką jakość czy niską to sytuacja się nie zmienia), co do temperatur to cpu do 65, gpu do 79, hdd i mb do 35 (ale w gta po aktualizacji pocił się bardziej i się nie cięło). W jakichś tam hw monitorach tylko zużycie procka zdarza się sięgać do 100%. Pasta była wymieniana, sam komp ładnie odkurzony, próbowałem też cpu unparking, ale nic się nie zmieniło.
  22. Chyba w mi4c najpierw to sprawdź status: a potem wgraj jeszcze raz TWRP i tyle.
  23. ZduneX25

    Dziwny wynik antutu

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  24. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  25. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...