Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. Tm jest opisane o kłódce, jak utrzymać aplikację w pamięci, także poczytaj i sprawdź
  2. https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
  3. Pisałeś wyżej, że na mi4c działa z aplikacji, a mi4 (zwykle bez C) to ja mam i tu działa, sprawdzałem wiele razy.
  4. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  5. ZduneX25

    Żyroskop

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  6. Już miałem wydać w Play Store kiedy okazało się, że na miui8 jeszcze więcej urządzeń stawia opór i kiedy byłem już pełen nadziei po naprawie RN2/3 i Mi4c, okazało się, że na redmi 1s nie działa.
  7. Co?
  8. Jak zmienisz launcher na nova czy coś w ten deseń.
  9. Poszukaj w ustawieniach i zmień na 5ghz.
  10. A router na 5ghz czy 2,4?
  11. Parujesz z jednym telefonem, bo tak akurat nie można?
  12. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  13. Zostaje instalacja w TWRP to działa zawsze i wszędzie
  14. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  15. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  16. https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=61877
  17. Jak go tak ładnie wykrywa to w SDK masz narzędzie monitor gdzie możesz puścić stream ekranu na kompa. Zobacz jak to wygląda.
  18. Na początek uruchom ponownie telefon, może launcher się zawiesił i tyle.
  19. No to problem, bo w romach redmi brakuje jednej binarki, które jest we flagowcach oraz nowszej serii redmi note, bez tej binarki nie wprowadzę nowej metody instalacji jak zrobiłem to w mi4c, RN2 oraz RN3Pro.
  20. No, a na pływające okna pozwoliłeś (w Panelu Sterowania)?
  21. Samouczek > Oszczędzanie baterii https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
  22. Ale co fajny bajer te kolory czy nudzi się po 2-3 dniach? Na dniach planowałem zamówić tą tylko białą.
  23. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: dubel.
  24. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  25. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...