Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  2. 1) warto wgrać nas rom, bo prędzej czy pózniej będziesz miał problemy z romem wgranm przez sprzedawcę 2) powiększając wielkość tekstu systemu (ustawienia > wyświetlacz) powiększysz też tekst w belce
  3. ZduneX25

    Youtube, 6 sekund filmu

    Stara wersja, bardzo stara. Wgraj nowszą.
  4. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  5. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  6. Ktoś z RN2 mający problelem z instalacją (na obecnej wersji) chętny do testu nowej wersji aplikacji ogonki?
  7. Nowe nazewnictwo jest także wyjaśnione w samouczku: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
  8. @zielonyBB jak się doda do PATH w Zmiennych systemowych to jest set PATH=%PATH%;C:\lokalizacja\folderu\z\fastboot
  9. https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/
  10. TWRP jest?
  11. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  12. Znalazłem aktywność, ale nie działa na 6.0 wywala głupie androidowe permission denied.. Możesz sobie sprawdzić na 5.1, powinno działać: adb shell am start -n com.google.android.gms/com.google.android.gms.trustagent.GoogleTrustAgentPersonalUnlockingSettings
  13. 1) po aktualizacji do v8 znika możliwość dostanie się do tego menu niestety 2) jakby ktoś miał jeszcze v7, wszedł i podał mi aktywność to mógłbym dodać to menu do samouczka
  14. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  15. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  16. Nie klikniesz, klikaj odmów i potem Panel Stworzenia > Uprawnienia > Menadżer uprawnień tam musisz znaleźć w konkretnym uprawnieniu swoją apke i przełączyć na ON.
  17. Debugowanie USB włączyłeś?
  18. W asystencie dotyku możesz ustawiać aplikacje, ale bezpośrednio pod klawisze nie można.
  19. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  20. ZduneX25

    Pytanie na temat MIUI

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  21. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  22. ZduneX25

    Mi note pro

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  23. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  24. Do tej pory nie było żadnego sposobu na restart
  25. Ze 2 razy logi xiaomi urosły mi do ponad 300mb, ogólnie wszystko co buforuje wideo/zdjęcia w czasie rzeczywistym czy w tle zajmuje miejsce w pamięci. Inny przykład taki flibpoard po kwadransie flipowania potrafi zjeść do 300-400mb z pamięci, naturalnie wyczyszczanie jego cache załatwia problem uciekających mb.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...