Skoro masz blokadę wzorem i odblokowujesz telefon samym udem to możesz śmiało walić do Mam talent
A serio to czujnik zbliżeniowy włącz, żeby blokował funkcje telefonu jak jest zakryty.
Już tak oklepany temat, musisz mieć TWRP, instalacja starego stable usuwa custom recovery.
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
Niższa wersja > Uruchom w recovery i tam wipe data i będzie grało. A jak nie ma szans zrobić wipe do wgraniu to w recovery wipe data i od razu instalacja romu bez uruchamiania telefonu.