Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. Za mało informacji.
  2. Zobacz w uprawnieniach w Panel Sterowania.
  3. Skoro masz blokadę wzorem i odblokowujesz telefon samym udem to możesz śmiało walić do Mam talent A serio to czujnik zbliżeniowy włącz, żeby blokował funkcje telefonu jak jest zakryty.
  4. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  5. W systemie, nie.
  6. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  7. W ogóle to informacja jest o autostarcie, a opcja rootowania w chińskich romach jest od kiedy zlikwidowali root 'fabryczny'.
  8. Wczytaj z nośnika
  9. ZduneX25

    miui 8

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  10. W przełącznikach jest po rozsunięciu belki.
  11. ZduneX25

    Białe logo Miui

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  12. ZduneX25

    Aktualizacja MI5

    Już tak oklepany temat, musisz mieć TWRP, instalacja starego stable usuwa custom recovery. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  13. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  14. http://android.com.pl/news/69597-wyciekly-dane-uzytkownikow-popularnej-klawiatury-swiftkey/
  15. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  16. W opcjach sms miui odznacz opcję grupowania powiadomień.
  17. Niższa wersja > Uruchom w recovery i tam wipe data i będzie grało. A jak nie ma szans zrobić wipe do wgraniu to w recovery wipe data i od razu instalacja romu bez uruchamiania telefonu.
  18. No i upewnij się czy masz dobry stan przełącznika odpowiedzialnego za obracanie.
  19. Telefon domyślnie gra ładnie i głośno nie trzeba nic kombinować, może masz trefny egzemplarz.
  20. Nie robi się downgrade bez full wipe. Także wgraj stable, ale dodatkowo 'sformatuj' telefon.
  21. U każdego odbiorcy się powtarza?
  22. ZduneX25

    Dostęp do root

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  23. https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
  24. Brak zasięgu albo restarty telefonu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...