-
Postów
8 724 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
74
Treść opublikowana przez ZduneX25
-
Aktualizacja MI3 z najstarszej do najnowszej wersji
ZduneX25 odpowiedział(a) na lucas7911 temat w Dyskusja ogólna
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Nie mogące się "rozszerzyć" ikony w Ostatnich aplikacjach
ZduneX25 odpowiedział(a) na Zieluu temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
https://miuipolska.pl/forum/topic/15338-powiększenie-ikonek-ostatnich-aplikacji/#comment-218526 Było, zamykam.- 1 odpowiedź
-
- redmi note 3
- miui
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mi4 jako dysk zewnętrzny podłączony do tv przez kabel usb
ZduneX25 odpowiedział(a) na unida temat w Problemy techniczne
Tak, głowa już się lasuje oczywiście mass_storage tego brakuje dla takich urządzeń jak tv. -
Odtwarzacz muzyczny, a niepolskie znaki
ZduneX25 odpowiedział(a) na Fazi93 temat w Problemy techniczne
To już coś dziwna sprawa, bo ja mam polskie znaki niezależnie czy taguję apką, czy na Windowsie.- 4 odpowiedzi
-
- niepolskie
- bug
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Tak, to na początek.
-
Byle nowszą albo zmienić tryb samolotowy na godziny ciszy.
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
Mi4 jako dysk zewnętrzny podłączony do tv przez kabel usb
ZduneX25 odpowiedział(a) na unida temat w Problemy techniczne
Tryb MTP dawno znikł z androida i urządzeń Xiaomi, więc to nie zadziała. -
Mamy już takie wątki w tym dziale dlatego ten przenoszę do kosza. W poddziale Problemy techniczne znajdziesz więcej informacji. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Odtwarzacz muzyczny, a niepolskie znaki
ZduneX25 odpowiedział(a) na Fazi93 temat w Problemy techniczne
Nadaj tagi tym: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.freedomlabs.tagger.music.tag.editor i sprawdź.- 4 odpowiedzi
-
- niepolskie
- bug
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jak masz zabezpieczony Kernel, a masz to tak ta apka i jednocześnie root są konieczne. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Xposed framework na miui 8 marsmallow
ZduneX25 odpowiedział(a) na out-of-brain temat w Szukam aplikacji
Na MiMax jest. -
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
Mi Max - instalacje/ odblokowanie - pytania
ZduneX25 odpowiedział(a) na sent1nel temat w Problemy techniczne
Skoro masz TWRP i nasz rom to masz już odblokowany. -
Problem z synchronizacją SMS i rejestru połączeń
ZduneX25 odpowiedział(a) na fludzi temat w Problemy techniczne
Po kilku godzinach synchro (kolejna próba) samo się wymusi, a nawet po napisaniu nowego smsa.- 13 odpowiedzi
-
- synchronizacja
- sms
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Blokowanie stron po instalacji dodatków miuipl
ZduneX25 odpowiedział(a) na s4kron temat w Problemy techniczne
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial -
https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.chainfire.adbd
-
Zdjęcia w widoku konwersacji SMS/MMS
ZduneX25 odpowiedział(a) na Radzik pytanie w HyperOS - korzystanie
Takie szare to tt co jeszcze nie poszły do chmury. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Problem z wprowadzeniem ustawień fabrycznych.
ZduneX25 odpowiedział(a) na Zgrebol temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.- 5 odpowiedzi
-
- ustawienia fabryczne
- reset
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Powiększenie ikonek ostatnich aplikacji
ZduneX25 odpowiedział(a) na Xiaomowiec temat w Dyskusja ogólna
W bateria i wydajność musisz włączyć pokaż animacje systemu, restart i dopiero. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: dubel.
-
Problem z wprowadzeniem ustawień fabrycznych.
ZduneX25 odpowiedział(a) na Zgrebol temat w Problemy techniczne
- 5 odpowiedzi
-
- ustawienia fabryczne
- reset
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Problem z wprowadzeniem ustawień fabrycznych.
ZduneX25 odpowiedział(a) na Zgrebol temat w Problemy techniczne
Wipe z pozycji recovery?- 5 odpowiedzi
-
- ustawienia fabryczne
- reset
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Zdjęcia w widoku konwersacji SMS/MMS
ZduneX25 odpowiedział(a) na Radzik pytanie w HyperOS - korzystanie
A masz aktywną może synchronizację z chmurą?
