Jump to content

cosynier

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

cosynier's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. cosynier

  Mi Band 2

  Naładowana na 80% po 4 dniach dniach spadło do 70%
 2. Nie nadpisywało, wyskakiwał błąd instalacji. Problem rozwiązała aktualizacja softa. Temat do zamknięcia. Wszystkim współrozmówcom wielkie dzięki!
 3. No w porządku ja mam tą apkę z tym, ze ona nie widzi Mi banda2. Tu jest problem albo inaczej, widzi a nie chce się połączyć.
 4. O to chodzi ze jak każda inna apke odinstaluje w ten sposób to przede przycisnieciu i przytrzymniu mi fit "kosz" się nie pokazuje
 5. Nie mogę jej odonstalowac za pomocą systemu. Nie wiem czemu Muszę wyrzucić to Zrobić usuwając pliki na karcie?
 6. Apka z Miui polska. Na Redmi 3 opaska się łączy. Radni stoi na xiaomi EU. Mi Fit z Google Play
 7. Zanic w świecie MI band 2 nie chce mi się połączyć z telefonem. Telefon mi 4 na 6.0 andku z MIUI Polska. Mi band z Acccesories4you..
 8. Zastanawiam się, który z tych modeli wybrać. Dodam, że chciałbym wybrać właśnie coś z pomiędzy nich. Jak uważacie, który model z tych dwóch jest lepszy?
 9. cosynier

  MI3 zakup

  ok doczytałem już Jak reszta pytań, odpowie ktos?
 10. cosynier

  MI3 zakup

  Mierzę się z zakupem MI3... bo tani. Nie jestem mocno wymgający generalnie to chciałbym by działał mi nawigację byl dual sim i by robiło to w miarę przystępne zdjęcia.. no i by się nie wieszało/muliło. Czy polecacie mi3? Jak jest z jego awaryjnoscią? Jak z wytrzymałocią na uszkodzenia mechaniczne? Wybrać mi3 czy jednak doóżyć 200zł na MI4? Z góry dzięki
×
×
 • Create New...