bartekffw

Użytkownicy
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About bartekffw

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi6

Recent Profile Visitors

636 profile views
 1. U mnie też był problem z czujnikiem zbliżeniowym. Zrobiłem tak : wacik na patyczku zamoczyłem w wódce, przetarłem górną szczelinę gdzie jest głośnik, następnie drugą stroną suchym wacikiem wytarłem do sucha i działa po tym ok. Cała operacja trwała ok 30 s ☺️
 2. Przy rozmowie po przyłożeniu do ucha nie zawsze się wygaszał.
 3. U mnie też był problem z czujnikiem zbliżeniowym. Zrobiłem tak : wacik na patyczku zamoczyłem w wódce, przetarłem górną szczelinę gdzie jest głośnik, następnie drugą stroną suchym wacikiem wytarłem do sucha i działa po tym ok. Cała operacja trwała ok 30 s ☺️
 4. Możesz napisać sposób zmiany ustawień?
 5. Na mi6 nie działa internet z niektórymi aplikacjami (viber, poczta Interia, aplikacja bankowa) edit: już internet działa, trzeba było skonfigurować ręcznie ustawienie APN wg poradnika na pierwszej stronie.
 6. Jakie macie TWRP w swoim telefonie które działa bezproblemowo przy instalacji xiaomi.eu i magisk. Czytam trochę komentarzy i są problemy np. dotykiem itd. Proszę o linki do sprawdzonego TWRP.
 7. Takie pytanie? Dlaczego po instalacji Magisk trzeba dograć "Paczka no-verity-opt-encrypt". Tak się pytam gdyż od od roku na swojego mi6 wgrywam tylko sam magisk i jest ok (po każdej aktualizacji softu trzeba na nowo instalować magisk z TWRP aby był root).
 8. Właśnie jak podłączam przez te 15 s to menadżer urządzeń widzi go jako "android " z ❕. Mało czasu żeby tak na aktualizację sterownika i wskazać właściwy.
 9. Przed chwilą przyszedł do mnie mi mix2s. Zaczynam próbę odblokowania wg poradnika. I już natrafiłem na pierwsze problemy. Po odpaleniu miunlock po zalogowaniu się wyskakuje "account aplication area query failed" a gdy uruchamiam telefon w trybie Fastboot to po ok 10-15 sekundach sam się wyłącza.
 10. bartekffw

  MIUI 8.11.1

  Po resecie jest już ok.
 11. Po uruchomieniu moda mi6 all in one Miui10 1.7 w magisk {mod do uruchomienia gcam} nie uruchamia się aplikacja Traseo. Po wyłączeniu tego moda w magisk aplikacja Traseo się uruchamia.
 12. bartekffw

  MIUI 8.7.5

  U mnie na mi6 lagi przy zobaczeniu powiadomień (pociągnięcie paluchem z góry w dół ).