bartekffw

Użytkownicy
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About bartekffw

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi6

Recent Profile Visitors

669 profile views
 1. Na mi mix 2s bez problemów póki co. (tylko aplikacja McDonald nie odpala bo aplikacja widzi roota) natomiast na mi6 bateria leci szybko.
 2. Na starym sofcie przed paru miesięcy jak wchodzę w "ekran bezprzewodowy " to miałem opcje połączenia moim miboxem i działało ok. Ekran z telefonu był na tv. Teraz po aktualizacji do najnowszego softu xiaomi.eu po kliknięciu w ekran bezprzewodowy wchodzi mi do opcji programistycznych i nie ma opcji połączenia z miboxem. Ma ktoś sposób jak rzucić obraz z telefonu na tv.
 3. U mnie też był problem z czujnikiem zbliżeniowym. Zrobiłem tak : wacik na patyczku zamoczyłem w wódce, przetarłem górną szczelinę gdzie jest głośnik, następnie drugą stroną suchym wacikiem wytarłem do sucha i działa po tym ok. Cała operacja trwała ok 30 s ☺️
 4. Przy rozmowie po przyłożeniu do ucha nie zawsze się wygaszał.
 5. U mnie też był problem z czujnikiem zbliżeniowym. Zrobiłem tak : wacik na patyczku zamoczyłem w wódce, przetarłem górną szczelinę gdzie jest głośnik, następnie drugą stroną suchym wacikiem wytarłem do sucha i działa po tym ok. Cała operacja trwała ok 30 s ☺️
 6. Możesz napisać sposób zmiany ustawień?
 7. Na mi6 nie działa internet z niektórymi aplikacjami (viber, poczta Interia, aplikacja bankowa) edit: już internet działa, trzeba było skonfigurować ręcznie ustawienie APN wg poradnika na pierwszej stronie.
 8. Jakie macie TWRP w swoim telefonie które działa bezproblemowo przy instalacji xiaomi.eu i magisk. Czytam trochę komentarzy i są problemy np. dotykiem itd. Proszę o linki do sprawdzonego TWRP.
 9. Takie pytanie? Dlaczego po instalacji Magisk trzeba dograć "Paczka no-verity-opt-encrypt". Tak się pytam gdyż od od roku na swojego mi6 wgrywam tylko sam magisk i jest ok (po każdej aktualizacji softu trzeba na nowo instalować magisk z TWRP aby był root).
 10. Właśnie jak podłączam przez te 15 s to menadżer urządzeń widzi go jako "android " z ❕. Mało czasu żeby tak na aktualizację sterownika i wskazać właściwy.
 11. Przed chwilą przyszedł do mnie mi mix2s. Zaczynam próbę odblokowania wg poradnika. I już natrafiłem na pierwsze problemy. Po odpaleniu miunlock po zalogowaniu się wyskakuje "account aplication area query failed" a gdy uruchamiam telefon w trybie Fastboot to po ok 10-15 sekundach sam się wyłącza.
 12. bartekffw

  MIUI 8.11.1

  Po resecie jest już ok.