bartekffw

Użytkownicy
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About bartekffw

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi6

Recent Profile Visitors

845 profile views
 1. bartekffw

  Root mi box s

  Spróbuj wg tego poradnika https://m.gearbest.com/blog/how-to/how-to-root-xiaomi-mi-box-s-android-tv-box-9097
 2. bartekffw

  MIUI 9.12.5

  Zaktualizowałem TWRP w aplikacji z Google Play do wersji 3.3.1-1 Na tym TWRP pójdzie bez problemu bez wyskakujących haseł itd. ?
 3. W niektórych miejscach mimo że mam kreski zasięgu 4g net chodzi wolno. Na speed teście pokazuje jakieś tam pobieranie natomiast przy wysyłaniu wyskakuje błąd. Jak obrócę telefon do góry nogami internet chodzi już ok. Ma ktoś tak u siebie?
 4. bartekffw

  MIUI 9.12.5

  Ten TWRP będzie pod mixa 2s?
 5. bartekffw

  MIUI 9.10.31

  Na mi mix 2s jak na razie ok. Gcam też ok. Przy instalacji magisk 19.3 system nie wstawał, przy magisk 20 i wipe przed restartem jest ok.
 6. bartekffw

  MIUI 9.10.17

  Na tym romie z android q na mimix2s chodzi gcam?
 7. bartekffw

  MIUI 9.9.26

  Na mi mix 2s bez problemów póki co. (tylko aplikacja McDonald nie odpala bo aplikacja widzi roota) natomiast na mi6 bateria leci szybko.
 8. Na starym sofcie przed paru miesięcy jak wchodzę w "ekran bezprzewodowy " to miałem opcje połączenia moim miboxem i działało ok. Ekran z telefonu był na tv. Teraz po aktualizacji do najnowszego softu xiaomi.eu po kliknięciu w ekran bezprzewodowy wchodzi mi do opcji programistycznych i nie ma opcji połączenia z miboxem. Ma ktoś sposób jak rzucić obraz z telefonu na tv.
 9. U mnie też był problem z czujnikiem zbliżeniowym. Zrobiłem tak : wacik na patyczku zamoczyłem w wódce, przetarłem górną szczelinę gdzie jest głośnik, następnie drugą stroną suchym wacikiem wytarłem do sucha i działa po tym ok. Cała operacja trwała ok 30 s ☺️
 10. Przy rozmowie po przyłożeniu do ucha nie zawsze się wygaszał.
 11. U mnie też był problem z czujnikiem zbliżeniowym. Zrobiłem tak : wacik na patyczku zamoczyłem w wódce, przetarłem górną szczelinę gdzie jest głośnik, następnie drugą stroną suchym wacikiem wytarłem do sucha i działa po tym ok. Cała operacja trwała ok 30 s ☺️
 12. Możesz napisać sposób zmiany ustawień?
 13. bartekffw

  MIUI 9.2.21

  Na mi6 nie działa internet z niektórymi aplikacjami (viber, poczta Interia, aplikacja bankowa) edit: już internet działa, trzeba było skonfigurować ręcznie ustawienie APN wg poradnika na pierwszej stronie.
 14. Jakie macie TWRP w swoim telefonie które działa bezproblemowo przy instalacji xiaomi.eu i magisk. Czytam trochę komentarzy i są problemy np. dotykiem itd. Proszę o linki do sprawdzonego TWRP.