Jump to content

Piciu

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Piciu

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Konfigurowałem po zakupie MI9SE - była tam domyślne fajna tapeta, która po odblokowaniu telefonu jakby lekko się przesuwała i pokazywała kilka spadających gwiazd. Po aktualizacji do MIUI 12 niestety jej brak. Można ją gdzieś pobrać i uruchomić na MIUI 12?
 2. Format data był robiony wcześniej. Aktualizacja TWRP z linka https://miuipolska.pl/d/twrp/grus/twrp_grus.img dała radę. Przy wchodzeniu w TWRP pytało o wzór zabezpieczenia co pozwoliło zdeszyfrować partycję - czego nie było w starszym TWRP. Dzięki!
 3. Podczas próby stworzenia kopii zapasowej pojawia się komunikat jak na załączonym zdjęciu. Co może być przyczyną i jak umożliwić zrobienie kopii?
 4. Mam dokładnie to samo. Odblokowywałem bootloadera już na 3 telefonach - MI4C i dwóch Redmi3. Teraz mam do czynienia z Mi5 i za nic nie mogę tego przeskoczyć. Czy udało się już Tobie lub komuś innemu rozwiązać dokładnie ten sam problem?
 5. Witam, Xiaomi MI5c Wrrsja MIUI: Miui Global 9.5.2.0 (NAAMIFA) Chcę docelowo wgrać Miui Polska jednak jestem na etapie gdzie potrzebuję wykonać etap dodania konta i urządzenia: Stan odblokowwania Miui -> Dodaj konto i urządzenie Niestety po kliknięciu występuje komunikat: Nie udało się zweryfikować, poczekaj minutę lub dwie i spróbuj ponownie. Odczekanie czy próba przelogowania konta na telefonie nie pomaga. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i/lub ma rozwiązanie na przejście tego kroku?
 6. Wchodzi w tryb EDL (gaśnie ekran) jednak nadal nie chce przejść przez flashowanie. Po drodze wywala "cannot recieive hello packet" -> "Try to reset status" i dalej to co na screenie :/ Nie wiem na ile jest to istotne ale obecnie wgrany jest ostania wersja china dev. @majdan12 poszło, dzięki!
 7. Prosiłbym o jakąś podpowiedź jak to zrobić. Przejrzałem wiele wątków gdzie piszę się o EDL i próbach, ale nie ma napisane jak to zrobić samodzielnie.
 8. Ja na swoim Mi4C mam taki błąd :/ ( pobrałem archiwum fastboot stąd. )
 9. Mam Mi4C. Swojego czasu odblokowałem bootloadera, wgrałem TWRP i robiłem raz na miesiąc update miui. Ostatnio jednak przy próbie aktualizacji z poziomu telefonu - przez wskazanie pliku z aktualizacją telefon sie restarttuje i zamiast przejść do twrp i robienia updatu zawiesza się na logo i wyłącza. Samo wejście w twrp też nie jest możliwie przez + i power button. Próbowałem wgrać od nowa twrp według tego http://www.teamsuperluminal.org/download/libra_ts_twrp_3_0_2_0-img/ ale nie chce przejść - failed (remote partition flashing is not allowed) Jakieś pomysły
 10. Najnowsza aktualizacja 6.7.28 rozwiązała problem. Temat do zamknięcia.
 11. Witam, podczas próby uruchomienia modułu czyszczenia wyskakuje mi od kilku aktualizacji błąd: BŁĄD Wystąpił błąd w module Czyszczenia. OK Soft to MIU 6.7.14. Czy jest jakaś możlwiość reinstalacji modułu czyszczenia? Problem objawia się również podczas uruchomienia skanowania systemu poprzez Panel Sterowania -> Sprawdź. Wtedy licznik postępu zawiesza się na 92% podczas skanowania śmieci.
 12. Witam, mam w telefonie 2 karty SIM (prywatna i służbowa). Gdy ktoś do mnie dzwoni wyświetla się jego numer poprzedzony [1] lub [2] w zależności od karty SIM. Niestety te cyferki są dość małe i wymagają mocnego przyjrzenia się wyświetlaczowi przed odebraniem aby ustalić na który numer przychodzi połączenie. Stąd moje pytanie czy idzie w jakikolwiek sposób ustawić system tak, aby identyfikacja tego na który numer ktoś dzwoni była łatwiejsza? Mam tu na myśli rozwiązania takie jak.: - bardziej wyraźne większe cyferki - inną tapetę w zależności od numeru karty SIM - inny d
 13. Ok, w końcu znalazłem rozwiązanie problemu - dość niestandardowe. Włożyłem drugą kartę sim i na niej transfer spokojnie zaczął działać. Poustawiałem więc, że do połączeń i internetu zawsze ma być używana karta sim nr 1, po czym wyłączyłem w opcjach działanie karty sim2. Po wyłączeniu telefonu, wyciągnięciu sim 2 i włączeniu transfer zaczął działać. Musiał być to jakiś software'owy bug przez który telefon chciał pobierać transfer z sim 2, której fizycznie nie było w telefonie.
 14. @fake4r również mam ustawione GSM/WCDMA and LTE. Zaczynam się zastanawiać czy problem nie pojawił się po aktualizacji do 7.1 .3.0. Jak i czy ew. mogę wrócić do 7.1.1.0.0 żeby to sprawdzić? moon, a Ty jaką masz wersję softu?
×
×
 • Create New...