Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. Ja nie odnotowałem zdanych różnic w działaniu.
  2. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: dubel.
  3. Czyli dokładnie jaki?
  4. Mi na MiPad 1 działa jak działało, na mi4 też, ale pytałeś o KitKat.
  5. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/
  6. https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
  7. ZduneX25

    Godziny Ciszy

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  8. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  9. Nie wiem czy on w ogóle ma angielskie menu, do tego brak sklepu play trochę to znaczące jeżeli o mnie by chodziło.
  10. https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
  11. Upewnij się czy plik nie nazywa się twrp.img.img, jak to nie pomoże to pobierz od nowa.
  12. ZduneX25

    Przenoszenie kontaktow

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  13. ZduneX25

    Godziny Ciszy

    Nie możesz manewrować ikoną, w sensie od kiedy dasz automat nie możesz wcale klikać i sobie ręcznie zmieniać stan czy to w przedziale czasowym wyciszenia, czy poza nim. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  14. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  15. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  16. Nie chodzi mi o fakt czy ma 4k czy nie tylko ten co ma w nazwie 4k ten najnowszy: http://www.mi.com/en/mibox/
  17. ZduneX25

    ROM dla RN3P

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  18. Nie wiem czy ktoś wie jaki to plik, pewnie skończy się na usunięciu całego com.android.settings z /data/data/
  19. Nie można ingerować w układ listy widgetów niestety.
  20. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: wpisz w wyszukiwarkę MiFlash
  21. Nie lepiej poczekać na mibox 4k android tv? Podobno tego 3 nie da się zrootować jak nowszej wersji 2, a co za tym idzie nie można mieć google play store.
  22. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  23. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  24. Żeby nie spadki baterii o prawie 10% co restart to mógłby się restartować "do woli" i bym przymkną oko. U mnie (jeszcze dodatkowe info) im bliżej piątku tym więcej restartów. Tak jakby sam fakt aktualizacji coś poprawiał i z czasem przestawał.
  25. Proszę kilka osób o screeny z Panel Sterowania > Bateria > Użycie baterii > Zakładka Urządzenie. Wiadomo, że screeny zaraz po naładowaniu baterii są zbędne chodzi o minimum 36 godzinne używanie, proszę także o info czy macie miband i jeżeli tak to jaki model oraz podanie wersji systemy (nie ukrywam, że chodzi mi o osoby z MIUI8). Dzięki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...