Witam,
Zakupiłem telefon MI4. Posiada oprogramowanie MIUI 8 Global Beta uaktualniony do najnowszej wersji. Telefon od początku ma fatalnie cichy dzwonek. Właściwie na maksymalnej głośności jest tak cichy jak mój poprzedni telefon na minimalnej. Czy taka przypadłość to coś normalnego w tych telefonach, czy podlega reklamacji? Szukałem rozwiązania, to jedyne co znalazłem, to jakieś kombinacje z rootem i zmienianiem ustawień systemowych. Czy root na ten system, to przysłowiowa bułka z masłem?