Jump to content

Fazi93

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Fazi93's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Również postanowiłem nico odświeżyć swój pulpit. Lista zmian raczej niewielka, ale robi robotę: - motyw blokady i całej reszty domyślny ciemny, - ikony z motywu Look UP V10, - tapeta - wallions.com, - mały rozmiar wyświetlacza.
 2. Nie pisałem, ale też nie wiedziałem, że to ma aż takie znaczenie. Przesiadłem się dopiero dzisiaj z Redmi Nota 2, a tam działało to trochę inaczej Mimo wszystko, dzięki
 3. Nie jestem w stanie zainstalować żadnych sterowników żeby mi to rozpoznało normalnie. Ale zauważyłem taką zależność, że gdy przełączam tryb podłączenia do komputera z samego ładowania na przesyłanie plików, ładnie rozpoznaje urządzenie jako Android ADB Interface. Być może w tym tkwił problem. Dorzucam screena.
 4. A ja mam taki problem. Chcę zainstalować sterowniki do trybu debugowania. Niestety, Windows nie jest w stanie sam zainstalować sterownika. Wykrywa mi go tak, jak na poniższym screenie. Ktoś miał taki problem, albo wie chociaż jak go rozwiązać? Telefon Redmi Note 7 z najnowszym globalem, Windows 7 64bit.
 5. Hej. Również postanowiłem odświeżyć swoje MIUI, a oto wyniki: Lockscreen: Worst Modolnacalana Reszta systemu: Pasten Launcher: Nova + ikony Viral Widgety: zmodyfikowany widget Europa dla Zoopera + własne Tapety: LS i HS tapeta Dead Astronauts (do znalezienia w internetach)
 6. Cześć. Zakładam nowy temat, ponieważ mam problem, na który nie jestem w stanie znaleźć rozwiązania w sieci. Mianowicie, od momentu aktualizacji mojego Redmi Note 2 do wersji 7.6.8 (rom MIUIPolska) telefon nie obsługuje przycisków góra/dół na pilocie słuchawek (Mi Piston V3) tak jak powinien. Przy wyborze w ustawieniach, aby przyciski odpowiadały za głośność, wszystko jest w porządku. Problem pojawia się natomiast gdy wybiorę opcję odtwarzania muzyki. Żaden odtwarzacz nie reaguje na przyciski, działa jedynie pauza/play. Co ciekawe kalibracja przycisków działa normalnie. Nie jest to jedynie mój problem, albowiem kolega, który niedawno wgrał ten sam rom do swojego RN2, ma to samo. Czy jest na to jakiś mało inwazyjny sposób? Dobrze, jakbym nie musiał znowu robić formatu i instalować systemu od nowa. Z góry dzięki za odpowiedź.
 7. Zależy jak skonstruowany jest motyw. Często jest tak, że motyw zawiera plik strings.xml, w którym znajdują się ciągi znaków, czyli konkretne teksty typu "Swipe to unlock" itd. Wtedy tam trzeba zmienić napisy na swoje, reszta działań jest taka sama. Jest możliwość. Trzeba w motywie w pliku manifest zmienić wartości czasowe z "h:mm" na "HH:mm". W załączniku dodaję gotowy plik manifest.xml do tego motywu, ale podmienić już będziesz musiał sobie sam. Kolega ZduneX wyżej objaśnił jak to zrobić, z tym, że folder nazywa się "lockstyle", a nie "lockscreen" No i w zależności gdzie zapisujesz motywy, musisz grzebać albo w pamięci telefonu albo karcie SD. manifest.xml
 8. Pobierz motyw w .mtz, później znajdź manifest.xml w pliku lockscreen w motywie, edytuj co trzeba, zapisz, wrzuć na telefon i tyle.
 9. No to i ja się pochwalę Lockscreen: Worst Modolnacalana, Nova Launcher + zestawy ikon Delta, Glim i Sunshine, Zooper Widget + Ocea, reszta systemu to domyślny motyw Miui8
 10. Cały album Voo Voo próbowałem otagować tą aplikacją i choćby nie wiem co, wygląda to tak jak na screenie. W Muzyce natomiast wysypuje się nazwa albumu i tytuły dwóch piosenek, które są odczytywane z nazwy pliku, a nie z tagów. Przed użyciem aplikacji było tak samo. Resztę piosenek odczytuje dobrze. Mam też kilka polskich albumów z którymi nie ma problemu. Kilka da się otagować z poziomu apki Muzyka, ale dalej pokazuje jako nieznany wykonawca (screen).
 11. Dobry wieczór. Zaczynam nowy temat, ponieważ mam problem z aplikacją Muzyka. Chodzi konkretnie o to, że aplikacja ma problem z czytaniem tagów, w których użyte są znaki takie jak np. u,a i o umlaut, litery kreskowane, czy nawet ą, ę, ł, ż itp. Dla przykładu, albumy Motörhead odczytywane są jako nieznane albumy z nieznanym wykonawcą, tytuły są wyświetlane nie z tagów, a jako nazwy plików, tylko przez to, że w nazwie wykonawcy występuje literka ö. To samo w przypadku EPki Planisphère zespołu Justice, albumu Dobry wieczór zespołu Voo Voo i wielu innych gdzie motyw się powtarza. Czy istnieje na to jakaś rada? Nie chcę zmieniać aplikacji, ponieważ lubię systemową Muzykę i w zupełności mi wystarcza. Nie chcę też za każdym razem zmieniać tagów przy kopiowaniu muzyki na kartę. Dodam, że korzystam z romu MIUIPolska v6.5.19 na RN2. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
×
×
 • Create New...