Jump to content

Xiaomowiec

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Xiaomowiec

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 2 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Xiaomowiec

  MIUI 7.1.5

  Czy są jakieś błędy w tej wersji na Redmi 2 Pro?
 2. Ale ja mam wersję Androida 5.1.1.
 3. Witam. Posiadam wersję miui 6.8.11. i chciałbym zaktualizować do najnowszej wersji. I moje pytanie brzmi czy muszę aktualizować twrp do najnowszej wersji żeby nie wyskoczyły mi jakieś błędy?
 4. Witam. Która wersja miui począwszy od tych z początku listopada do tej z ostatniego piątku nie sprawia problemów? Dawno nie aktualizowałem urządzenia (ostatni raz w sierpniu) i nie wiem którą teraz wybrać wersję.
 5. Witam. Mam problem z aparatem, otóż na zdjęciu np. krajobrazu po delikatnym przybliżeniu widać poruszenie fragmentu zdjęcia i rozmycie (zdjęcie robione przy ISO 100 i w dobrych warunkach oświetleniowych). Zdjęcia wykonane obiektowi z bliska wychodzą już lepszej jakości i są ostre. Próbowałem różnych aplikacji i ustawień w aparacie i nie ma poprawy, aktualizacja softu też nie pomaga. Czy to może być wina modułu aparatu? W starym telefonie miałem aparat 5 mpx i tam zdjęcia wychodziły ostre jak żyleta, a tutaj 8 mpx a zdjęcia kiepściutkie.
 6. Witam. Nie mogę powiększyć ikonek w podglądzie aplikacji, próbowałem gestu uszczypnięcia kilka razy, ale nic z tego. Wersja MIUI najnowsza. Na MIUI 6.5.26. też nie mogłem.
 7. Witam. Robiłem aktulizację ROMu z wersji 6.8.4 do 6.5.26 i po zaktualizowaniu na pulpicie wyskakuje okno z informacją: "Nie można uzyskać ID urządzenia. Nieprawidłowe ID urządzenia: null Bez poprawnego ID urządzenia niektóre funkcje chmury mogą być niedostępne." Co robić? Dodam, że przed aktualizacją robiłem kopię zapasową systemu i czy jej przywrócenie usunie błąd?
 8. Witam. Chciałbym przenieść zapisy gier ze starego telefonu na obecny za pomocą aplikacji Helium ale gdy podłączam mojego Xiaomi pod PC aplikacja komputerowa wymaga pobrania sterowników. Tylko problem w tym że na stronie internetowej tej aplikacji są sterowniki do samsungów, HTC a do xiaomi nie ma i moje pytanie skąd je pobrać? Przenosił ktoś z was zapisy tą aplikacją?
 9. Ściągnąłem ze sklepu pewną apkę i jakość się trochę poprawiła, lepszych zdjęć tym telefonem już chyba nie zrobi. No trudno, trzeba będzie się przyzwyczaić
×
×
 • Create New...