Jump to content

Veriael

Użytkownicy
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Snap

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Veriael's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

6

Reputation

 1. Twój telefon to wersja globalna, ona jeszcze aktualizacji z tego co widzę nie dostała (o ile w ogóle dostanie): http://en.miui.com/download-301.html#449.
 2. Nie da się. Jest to funkcja nowszego androida, a RN3 dostał tylko wyższą wersję MIUI. Jedyną opcją jest raczej instalacja custom romu z androidem 8, ja się właśnie do takiej akcji przymierzam.
 3. Veriael

  Mi Band 2

  Można ją "wyłączyć" na dość długo, ale będzie problem z włączeniem. Raczej rozumiesz, o co mi chodzi.
 4. Widziałem takie na Aliexpress, tam poszukaj.
 5. Veriael

  Mi Band 2

  Ktoś wie czy istnieje funkcja odpowiadająca za powiadomienia przy zagubieniu / rozłączeniu się z telefonem? Dałbym sobie głowę uciąć, że kiedyś ją widziałem, a teraz za nic nie mogę znaleźć...
 6. Zachciało mi się większej ilości material designu na głównym ekranie... 1. Nova Launcher, 2. Zestaw ikon Urmun, 3. Zooper Widget + zestaw widgetów "Flat UI", 4. Odtwarzacz Powerampa. Wszystkie ważne elementy klikalne, więc funkcjonalność w normie.
 7. Veriael

  Etui

  Tak polecacie to Axuian, ale czy to nie jest czasem to samo etui? KLIK! Pomijając brak loga (co zresztą wygląda o niebo lepiej) i dwukrotnie niższą cenę, to chyba wyszło z tej samej fabryki...
 8. Taka różnica może coś znaczyć dla metalowych ramek, ale nie dla silikonu, czy plastiku...
 9. A czym się różnią, oprócz jednej więcej częstotliwości lte w europejskiej?..
 10. A kto ci kazał go nosić z tyłu spodni? xD Tak to tylko dziewczyny noszą swoje 6-calowe cudeńka, bo się do kieszonki nie mieści... Raczej nie ma zbyt dużej różnicy. Jeśli możesz dopłacić jakieś 15zł za zaokrąglone rogi szkła, to czemu nie. Zawsze jakiś plus. Pod resztą względów są raczej identyczne (H i H+).
 11. 30 zł to aż "tyle kasy"? Bardzo się nie palcuje, na pewno nie bardziej niż bez szkła... A łapki trzeba myć.
 12. Whiro - tylko matowe szkła się nie palcują, ale pogarszają jakość obrazu. A szkło od Nillkina... Jeśli myje się co jakiś czas ręce, to odciski nie są takie uciążliwe i podczas korzystania nie rzucają się za bardzo w oczy. W sumie odczucia jeśli chodzi o palcowanie mam takie same jak na ekranie bez szkła. Sam oceń.
 13. A ile jest takich sytuacji, kiedy robisz zdjęcia w nocy lub po ciemku w domu?... @Edit Masz tu dwie fotki w "takich sobie" warunkach oświetleniowych... typowych dla naszego kraju. Ocenę zostawiam specjalistom. Wykonane w szerokim kadrze, a więc w 12mpx.
 14. Ja mam szkło Nillkin H i etui z klapką tego producenta. Ogólnie nigdy nie lubiłem etui zamykanych, ale dla takiego rozmiaru ekranu i tak naprawdę integracji z telefonem pod postacią automatycznego wybudzania i blokowania, jest to idealne rozwiązanie. Nie pogrubia aż tak bardzo telefonu - 12mm brzmi sensownie.
 15. Wersja szara, wyświetlacz "Boe".
×
×
 • Create New...