Jump to content

Tao

Użytkownicy
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Tao's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Tutaj ciut taniej ; http://technos-online.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-snapdragon-lte-3-32gb-16mpix-4050-mah-(zloty).html . Do tego odblokują Tobie tel i wgrają to co trzeba .
 2. Ja od roku posiadam taką i jestem zadowolony . Wcześniej miałem kupioną na cpn pierwsza z brzegu i w ogóle nie chciała ładować Xiaomi .
 3. Sorki , ale dopiero dziś znalazłem aparat i na szybkiego foto złotego ; https://postimg.org/gallery/279wa8tsc/
 4. Jak dla mnie dopłata 20 $ za sam kolor to delikatne przegięcie hehehe . Ale kto co lubi . Jutro będę miał aparat to zrobię sesję foto ze złotym w etui z klapką i ipaky .
 5. Około 2 h i 20 minutek . A styka tylko na około 6-5 h na ekranie.
 6. Mam to samo na MIUI 8 by xiaomi.eu 6.7.21 . Nie działa budzik i powiadomienia i sms . Najczęściej po włączaniu trybu samolotowego i powrót do łączności. Dopiero po restarcie tel znowu zaczyna działać normalnie .
 7. Ramki są widoczne dopiero po odpaleniu ekranu . I na oko one mi nie przeszkadzają . Nawet ich wcześniej njie wyłapałem , dopiero teraz zwróciłem uwagę na nie po przeczytaniu tych postów hehehe.
 8. Dokładnie jak wyżej , też mam wersję złotą do tego etui i jest ok . Miałem wersję szarą a w wersji złotej widzę plus . Mam wyłączone podświetlenie przycisków , bo nie widzę takiej potrzeby by były podświetlane na tym złotym tle . Polecam .
 9. Ok , godziny ciszy są ok . Tylko że w pracy mam słaby zasięg . Telefon się męczy szukaniem sieci itd i bateria spada . Dla tego używam trybu samolotowego i włączam wi fi mając kontakt . Co do snu w domu godziny ciszy ok .Czyli szukać nowszej wersji poprawionej ?
 10. Ok , obadam godziny ciszy . Dam znać po paru próbach czy wszystko działa .
 11. Mam redmi note 3 pro z miui 8 by xiaomi.eu 6.7.21 . Bateria trzyma na oko od 4 do 6 h na otwartym ekranie i nie jest źle ( pograć ludzka rzecz ) . Lecz mam problemik z sms i innymi powiadomieniami . Gdy telefon włączę w tryb samolotowy co by mi nikt nie przeszkadzał podczas snu jest ok . I jak już włączam tel w normalny tryb , nie dochodzą do mnie sms itd . . Dopiero po restarcie telefonu wszystko zaczyna działać poprawnie . Wcześniej mając redmi note 2 na miui 7 nie było tego typu problemów . Co byście polecili jaką wersję ?
 12. Dokładnie , Teraz mam nocki praca i ciut zakręcony jestem . Dzięki za info .
 13. Poklikałem dzisiaj tym czytnikiem i już wiem dlaczego po odblokowaniu od razu znowu gaśnie . Przyczyna banalna a polega na tym , ze jak trzymam telefon do odblokowania czytnikiem zasłaniając przednią górną część telefonu gdzie się znajduje głośniczek i przedni aparat - telefon od razu gaśnie .Związane to pewnie jest z ustawieniem przypadkowego włączenia się telefonu w kieszeni . Gdy ekran nie jest zakryty nie ma problemu i za każdym razem się odblokowuje . Jak ktoś może niech to sprawdzi zasłaniając ekran ręką i spróbuje włączyć tel czytnikiem .Tel się odblokuje i po chwili znowu zgaśnie. proszę o potwierdzenie info . . Co do czytnika , działa 100 na 100 .
 14. U mnie czytnik palca tez nie wpływa na czas działania baterii ale czasem się zacina . tz, przykładam palec odczytuje i włącza się i zaraz gaśnie ekran . I muszę znowu przyłożyć palec . Wczoraj mi się to pojawiło i nie wiem czy to wina zbyt szybkiego zabrania palca z czytnika czy coś . Zdarza się to sporadycznie , raz na 8 odblokowań .
×
×
 • Create New...