Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  2. Możesz dodać do książki telefonicznej i potem zablokować całą grupę. Oczywiście zdalnie przez synchronizację, bo z komputera zaimportujesz zdecydowanie szybciej.
  3. Miałeś może TWRP? Tam od razu montuje jako pamięć masową. Zawsze możesz sobie odpalić podgląd przez narzędzia SDK i potem przez terminal sterować.
  4. Mi się nigdy nie zdarzyło, ale inaczej tego nie sprawdzisz, wygląda na to, że jakiś systemowy receiver albo service korzystało z neta skoro nie jest ujęte na liście aplikacji, ale to i tak by było naciągane.
  5. Próbowaliście klikać po ekranie? Może po prostu jest biały tekst na białym tle? Kiedyś to miejsce było ciemne i mógł pozostać biały tekst.
  6. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  7. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  8. Cześć, pracuję na kolorowym motywem do MIUI8 i zostało mi (prawdopodobnie) tylko poprawić notatki, jednak nie mogę sam do tego dojść. Jeżeli mieliście kontakt z motywem zmieniającym wygląd notatek dajcie znać.
  9. Nie wiesz czy ten serwis nie ingeruje w plik mtz, więc nie można powiedzieć, że oficjalnie pobrany też by się tak zachował.
  10. Zmieniałeś może motyw? Jeżeli nie to spróbuj wyczyścić dane aplikacji w ustawieniach.
  11. Jak masz globala to nie zrobisz tego (w najprostszy sposób) motywem, bo nie przyjmuje motywów z innych źródeł, jak masz nasz rom to wgraj najnowszy, bo od 2-3 tygodni dodaliśmy właśnie 5 kolumn.
  12. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  13. No to ja tylko mogę powiedzieć, że nasze łatki globala nie obejmują.,
  14. Zgaduję, że jeden jest na chińskim romie, a drugi na globalu. Dla kogoś kto miałby płacić za wgranie romu to prawdopodobnie mogłoby mieć znaczenie. No i jeszcze pierwsze zdanie z opisu.
  15. A jak masz rom, bo w xiaomi.eu jak dobrze pamiętam to zdjęliśmy to zabezpieczenie dla wszystkich platform?
  16. Jako osoba, która jedyny kontakt z padem miała na pegasusie, proszę Was o rady jaki wybrać. Chciałbym, żeby był bezprzewodowy, no chyba, że bardzo to wpływa na czas reakcji to rozważę kabel. Jeżeli chodzi o cele to używany byłby do Wolfensteina i NFSa. Wstępnie myślę o Logitech F710.
  17. Przy robieniu downgrade trzeba przestrzegać zasad, rób wipe. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  18. Pierwsze uruchomienie po wipe zawsze trwa najdłużej.
  19. https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/
  20. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  21. ZduneX25

    Mi Home

    http://app.mi.com/details?id=com.xiaomi.smarthome
  22. Mój błąd, nie zwróciłem uwagi. No to czekamy na kogoś kto wie więcej niż ja, ale możesz spróbować miflash i pełen reset, bo jak nie pomoże to serwis.
  23. Zawsze możesz spróbować aktualizacji oprogramowania.
  24. Nie wiem jak na Twoim, ale w mi4 dawno już przestało działać pod home i trzeba sobie widget dodać.
  25. W moje motywy nigdy nie można było usuwać, natomiast w Lokalne powinno śmigać bez problemu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...