-
Postów
8 724 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
74
Treść opublikowana przez ZduneX25
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
- 4 odpowiedzi
-
Masowe dodawanie numerów do blokowania.
ZduneX25 odpowiedział(a) na Orionix pytanie w HyperOS - korzystanie
Możesz dodać do książki telefonicznej i potem zablokować całą grupę. Oczywiście zdalnie przez synchronizację, bo z komputera zaimportujesz zdecydowanie szybciej. -
Ekran nie działa - jak zgrać zdjęcia?
ZduneX25 odpowiedział(a) na zxc1984 temat w Problemy techniczne
Miałeś może TWRP? Tam od razu montuje jako pamięć masową. Zawsze możesz sobie odpalić podgląd przez narzędzia SDK i potem przez terminal sterować.- 5 odpowiedzi
-
Mi się nigdy nie zdarzyło, ale inaczej tego nie sprawdzisz, wygląda na to, że jakiś systemowy receiver albo service korzystało z neta skoro nie jest ujęte na liście aplikacji, ale to i tak by było naciągane.
-
Próbowaliście klikać po ekranie? Może po prostu jest biały tekst na białym tle? Kiedyś to miejsce było ciemne i mógł pozostać biały tekst.
-
Mp3 błędnie odtwarzane w MIUI 7.3 xiaomi RMNOTE3PRO 32gb 3Ram Snap
ZduneX25 odpowiedział(a) na mselwant temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Cześć, pracuję na kolorowym motywem do MIUI8 i zostało mi (prawdopodobnie) tylko poprawić notatki, jednak nie mogę sam do tego dojść. Jeżeli mieliście kontakt z motywem zmieniającym wygląd notatek dajcie znać.
-
Nowy sposób na pobieranie motywów z zhuti
ZduneX25 odpowiedział(a) na don_kamillo temat w Modyfikacje wizualne
Nie wiesz czy ten serwis nie ingeruje w plik mtz, więc nie można powiedzieć, że oficjalnie pobrany też by się tak zachował. -
Problem z kalendarzem: nie pokazuje wszystkich dni
ZduneX25 odpowiedział(a) na prezes_a temat w Problemy techniczne
Zmieniałeś może motyw? Jeżeli nie to spróbuj wyczyścić dane aplikacji w ustawieniach. -
Jak masz globala to nie zrobisz tego (w najprostszy sposób) motywem, bo nie przyjmuje motywów z innych źródeł, jak masz nasz rom to wgraj najnowszy, bo od 2-3 tygodni dodaliśmy właśnie 5 kolumn.
-
czyszczenie historii połączeń
ZduneX25 odpowiedział(a) na kamikazzePL pytanie w HyperOS - korzystanie
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Nowy sposób na pobieranie motywów z zhuti
ZduneX25 odpowiedział(a) na don_kamillo temat w Modyfikacje wizualne
No to ja tylko mogę powiedzieć, że nasze łatki globala nie obejmują., -
Zgaduję, że jeden jest na chińskim romie, a drugi na globalu. Dla kogoś kto miałby płacić za wgranie romu to prawdopodobnie mogłoby mieć znaczenie. No i jeszcze pierwsze zdanie z opisu.
-
Nowy sposób na pobieranie motywów z zhuti
ZduneX25 odpowiedział(a) na don_kamillo temat w Modyfikacje wizualne
A jak masz rom, bo w xiaomi.eu jak dobrze pamiętam to zdjęliśmy to zabezpieczenie dla wszystkich platform? -
Jako osoba, która jedyny kontakt z padem miała na pegasusie, proszę Was o rady jaki wybrać. Chciałbym, żeby był bezprzewodowy, no chyba, że bardzo to wpływa na czas reakcji to rozważę kabel. Jeżeli chodzi o cele to używany byłby do Wolfensteina i NFSa. Wstępnie myślę o Logitech F710.
-
Przy robieniu downgrade trzeba przestrzegać zasad, rób wipe. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Pierwsze uruchomienie po wipe zawsze trwa najdłużej.
-
https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/
-
[Rozwiązany] MI5 - nie dochodzą smsy z banku
ZduneX25 odpowiedział(a) na m0ck temat w Dyskusja ogólna
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
http://app.mi.com/details?id=com.xiaomi.smarthome
-
Mój błąd, nie zwróciłem uwagi. No to czekamy na kogoś kto wie więcej niż ja, ale możesz spróbować miflash i pełen reset, bo jak nie pomoże to serwis.
-
[Problem] Wyłączanie się aplikacji Typu Endomondo
ZduneX25 odpowiedział(a) na Queny temat w Problemy techniczne
Zawsze możesz spróbować aktualizacji oprogramowania. -
Nie wiem jak na Twoim, ale w mi4 dawno już przestało działać pod home i trzeba sobie widget dodać.
-
W moje motywy nigdy nie można było usuwać, natomiast w Lokalne powinno śmigać bez problemu.
