Skocz do zawartości

ZduneX25

Administratorzy
  • Postów

    8 724
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    74

Treść opublikowana przez ZduneX25

  1. ZduneX25

    Pomyłka

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  2. ZduneX25

    k

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  3. Jest zżyta, my w xiaomi.eu przestawiamy na chrome, ale to sporo roboty.
  4. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  5. Inaczej nie zrobisz, bo w telefonie możesz zmniejszyć tylko dla całego systemu.
  6. https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ - 4. Instalacja MIUIPolska
  7. Jeżeli mówisz o tapatalk to zmienisz to tam w opcjach, a na forum wystarczy kliknąć w godzinę w prawo od tytułu wątku.
  8. Flashowanie to raczej moment roboty, ja jedynie miałem problem z tym, że wymagało roota od wyjścia androida 6.0
  9. Najnowszą wersję znajdziesz tu: https://miuipolska.pl/download/
  10. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/
  11. ZduneX25

    Konto xiaomi

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  12. To raczej ogólny problem, bo ja mam to na Mi4 i MiPadzie.
  13. Mi też nigdy wideo nie szło w ten sposób, jedynie przez aplikacje typu Mezzmo.
  14. ZduneX25

    Brak 3g/4g w Redmi 4

    A APN masz?
  15. No to skoro masz custom recovery (tylko takie pozwala formatować /system) to możesz sobie wgrać ROM z niego przez adb sideload.
  16. Mają wgrany global.
  17. ZduneX25

    Gwarancja

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  18. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  19. ZduneX25

    MIUI 8

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/ Zapoznaj się z Samouczkiem MIUIPolska: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
  20. Jeżeli tylko przy odbieraniu połączeń ta strefa ekranu szwankuje to zacząłbym od ustawień fabrycznych.
  21. ZduneX25

    Jak wgrać roota ?

    Zapoznaj się z Samouczkiem MIUIPolska: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
  22. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  23. Zapoznaj się z Samouczkiem MIUIPolska: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
  24. Transmisja sama się aktywuje przy wysyłaniu i odbieraniu. Teraz już w prawie każdym smartfonie.
  25. Przez bramki mms z kompa. Nie wyślesz z telefonu bez transmisji. Możesz jedynie ograniczyć zużycie do minimum dodając dodatkowy APN, który pozwoli na pobranie mms, ale nie da dostępu ogólnie do internetu na urządzeniu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...