Witam,
Nie spodobała mi się aktualizacja Global 8.5.1.0. Postanowiłem wrócić do aktualizacji 8.2.9.0, więc ściągnąłem ze strony miui paczkę z odpowiednią aktualizacją i zainstalowałem ją na telefonie. Po zakończeniu wyskakują mi co chwilę błędy "Niestety, Usługa aktywacji..." i "Niestety, aplikacja Menedżer uprawni..." i robią to w taki sposób, że nawet po anulowaniu lub zgłoszeniu dalej wyskakują co sekundę tak, że nie mogę nic zrobić na telefonie. Nie mogę nawet zaktualizować do wersji 8.5.1.0 bo po jakimś czasie z wybudzonym ekranem telefon się restartuje.
Pomocy!