Jump to content

Redmi Note 9S/9Pro- pytania ogólne - watek zbiorczy

Recommended Posts

• Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A przy jakim ustawieniu jasności ekranu? Przy włączonych danych? Przy włączonym wifi? Przy samym patrzeniu w pulpit i pukaniu w niego co 15 sekund żeby się nie wygaszał? Czy przy graniu w wiedźmina

Można instalować bez utraty danych.

Przecież jest Xiaomi.eu jak byk: https://miuipolska.pl/pobierz-miui-11-stabilne/

Posted Images

33 minuty temu, LeBomB napisał:

PL

Czyli Global już na miui 12, a EEA w kolejce.

Dla mnie chyba najgorszy Redmi Note z całej serii, kiedys, jeszcze rok temu,miałem redmi note 4X,bateria 4000 i sot po 12-13h, zero problemów z resetowanien, Gps czy innymi rzeczami, nikt na nic nie narzekał,może zasięg też był trochę słaby na nim jak i na tym, ale aktualizacje leciały u nim jedna za drugą,a ta 9tka to jakaś porażka, robią już na masówkę , jednego modelu wydaja kilka wersji, redmi note 9, 9s,9pro, i za chwilę wydadzą jeszcze kolejne trzy z tego co czytałem, po weekendzie chyba oddaje i biorę Samsunga m51 

Edited by kawosz636
  • Like 1
Region zmieniony na Indie i wskoczyła aktualizacja na MIUI12.

Są super tapety? Bo nie mogę znaleźć.

Ja pisałem w ramach ciekawostki, ze dla telefonów z India Stable ROM jest już Android 11. Ni jak ma się to do zmiany regionu, poza tym MIUI 12 jest już zarówno dla EEA jak i Global Stable ROM.

Co do super tapet to maja je tylko smartfony z procesorami Snapdragon od 845 w górę, oraz 765.

Ja pisałem w ramach ciekawostki, ze dla telefonów z India Stable ROM jest już Android 11. Ni jak ma się to do zmiany regionu, poza tym MIUI 12 jest już zarówno dla EEA jak i Global Stable ROM.

Co do super tapet to maja je tylko smartfony z procesorami Snapdragon od 845 w górę, oraz 765.

Nie odnosiłem się do Twojego postu, też pisałem jako ciekawostkę że po zmianie na region Indie na drugi dzień po sprawdzeniu czy jest aktualizacja od razu wskoczyła, wyżej ktoś pisał że na regionie Polska też już miał aktualizacje więc albo zbieg okoliczności albo zmiana regionu pomogła.

Dzięki za info co do super tapet.

Super tapety można ręcznie doinstalować na Redmi Note 9 Pro. Śmigają doskonale.

Potrzebny root? Jeśli tak to odpada bo nie chce mi się grzebać, bo aż tak nie potrzebuje ich ale fajnie było by mieć i przetestować.

Jak włączyć tą dolną belkę do szybkiego przewijania otwartych aplikacji? Mam Nova Launcher. Zmieniłem na ori launcher ale też tego nie ma.

Nie trzeba roota czy odblokowania bootloadera. Instalujesz ręcznie trzy appki (każda z inną planetą) i darmowy launcher aktywności (ze sklepu Play) do zmiany ustawień tapet. Do ogarnięcia w 2 minuty. Nawet nie ma potrzeby restartować.

Nie trzeba roota czy odblokowania bootloadera. Instalujesz ręcznie trzy appki (każda z inną planetą) i darmowy launcher aktywności (ze sklepu Play) do zmiany ustawień tapet. Do ogarnięcia w 2 minuty. Nawet nie ma potrzeby restartować.

Zainstalowałem właśnie te trzy apki, nawet zaktualizowało mi je w aplikacjach systemowych ale z tym Launcherem nie wiem o co chodzi, rzucisz linka na priv? Szukałem w sklepie play ale nie wiem czy dobrze trafiłem. Z góry dzięki!

EDIT: znalazłem i ustawiłem. Dzięki za pomoc!

Jeszcze odnośnie tego przewijania aplikacji przesuwając po dolnej części ekranu może pomożesz?

10 minut temu, kawosz636 napisał:

paczka jest jedna ogólna dla wszystkich regionów 

Paczka jest taka sama, niezależnie od regionu. Możesz w momencie zmiany regionu dostać jakieś niepotrzebna aplikacje dostępne dla danego regionu np przy indyjskim. Przy ustawieniu kraju z Europy czy USA nic się nie zmieni.

Witam

Niestety nigdzie w opcjach nie mogę znaleźć rozwiązania mojego pytania.

Mianowicie, czy jest możliwość wyłączenia wibracji podczas odebrania i kończenia połączenia, strasznie mnie to irytuje. Opcja wibracje przy połączeniu jest wyłączona. 

Rom 11.0.6.0 QJZEUXM

Edit: Znalazłem rozwiązanie

Dialer - Ustawienia - Konta telefoniczne - Ustawienia zaawansowane - wibruj po odebraniu połączenia.

Edited by szablix
Dnia 18.11.2020 o 16:22, WD40 napisał:

Super tapety można ręcznie doinstalować na Redmi Note 9 Pro. Śmigają doskonale.

Czy masz na myśli te 3 pliki Super tapety ?? Czy jakieś inne, bo myślałem, że po aktualizacji do miui 12 same się pojawią :) co prawda jest jakaś zakładka interaktywne tapety ale są puste.

1 godzinę temu, out-of-brain napisał:

Ok tu jest,a w euro, gdzie kupiłem, w ich opisie, podali częstotliwości jakie obsługuje, ale brak tam - 800mhz

Chyba że na pudełku telefonu jest gdzieś jakie pasma obsługuje

Edited by zoltan78
Usunięcie screena