JaQu

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About JaQu

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie tylko..Nie podoba mi się tył urządzenia, jest łudząco podobny do honora 8, jak i jest bodajże szklany Gdyby kolory były takie same jak w tegorocznym flagowcu w mi5s , szczególnie niebieski brałbym jeszcze bardziej, co nie zmienia faktu że i tak wybiore mi5s. Nie potrzebne mi odporność na zachlapania, numerkami się nie podniecam, a mi5s jeszcze ma dużo mocy
 2. mi się nie podoba ze względu na mini jacka i kupię mi5s
 3. Przepraszam ale nie mogę... Apple na przykład wali ten sam design od już 3 generacji? Jeżeli dla nudą jest ips i mini jack,to ja już nie mam pytań. Lepiej by było usb typu c, oczywiście słuchawki kupione pod ten standard, wyświetlacz OLED ,bo wtedy to już nie byłaby nuda. Apple nie pozwala swoim użytkownikom na nudę. IPhone 7- dostaną słuchawki, przejściówke pod nowy standard i to jest super, nie nudne, innowacyjne ? Ale za pół roku pewnie stwierdzisz że usb-c , oled to nuda... Ja jestem niezaprzeczalnie przeciwny standardowi usb-c na słuchawki, bo bym musiał wymienić pół sprzętu, jest to niepraktyczne, nie wygodne, a podkreślę że często używam telefonu + jest podlączony powerbank. I co mam zrobić? szukać przejściówek? To tylko telefon. Chce by w nim wszystko było intuicyjne, łatwe, przyjemne. Mam się cieszyć z użytkowania telefonu a nie denerwować się bez sensu bo cholera zgubiłem przejsciówkę i nie posłucham muzyki. .Co do wyświetlacza, ips mi w zupełności wystarczał i tutaj wiekszość szuka dziury w całym.
 4. żyj dalej w pięknym świecie marzeń. Wiekszość chce mini jacka w komórce,i żadne cyfrowe gniazdo tego nie zmieni. Sorry. Mam słuchawki za 350zł i co? mam je wyrzucić bo wchodzi nowy standard? Bez sensu..
 5. Witam serdecznie! Jest to mój pierwszy post na MiuiPolska , także witam wszystkich serdecznie! [emoji4] Chciałabym zapytać, bo przymierzam się do zakupu pierwszego telefonu od Xiaomi. Widziałem mi5s, macałem jest wszystko w porządku, telefon mi odpowiada, lecz pomyślałam że być może poczekać na mi6. Mało o nim wiemy, nie ma konkretnych wiadomości. Snapdragon 835,6 GB Ramu, ale nie ma nawet jak będzie przypuszczalnie wyglądał. Mam dylemat czy kupić mi5s czy mi6. Jak sądzicie?