Jump to content

Osama

Użytkownicy
 • Posts

  55
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Osama last won the day on February 17 2022

Osama had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Osama's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

7

Reputation

 1. Serio nikt nie ma problemu z utratą dźwięku w Mi11?
 2. Siemanko, mam dziwny problem z Mi11, po aktualizacji na Miui14 zaczęły dziać się dziwne rzeczy z dźwiękiem, po rozmowie telefonicznej tracę całkowicie dźwięk w telefonie, żaden głośnik ani mikrofon nie działa, pomaga dopiero ponowne uruchomienie, czasem telefon działa cały dzień ok a innym razem przy przeglądaniu czegokolwiek z dźwiękiem, ten znika, albo przestaje działać dolny głośnik i wtedy mam MONO. Zawsze ponowne uruchomienie pomaga, najlepsze jest to że pierwszy raz zrobiłem hardreset przy aktualizacji więc teym bardziej powinno wszystko grać, wcześniej nigdy nie robiłem i wszystko było ok. Aktualna wersja w której problem nadal występuje. Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka
 3. Pisałem wyżej że to łatka zabezpieczeń, nic poza tym. Ja używam SwiftKey więc to wina raczej telefonu. Przy okazji zauważyłem nowy problem. Sklep play przestaje działać i ciągle pokazuje brak połączenia z internetem, pamięć cache wyczyszczona, konto google usunięte i dodane, aktualizacja odinstalowana i zainstalowana, po tym wszystkim restart, a mimo to na drugi dzień sklep play już nie działa, restart telefonu pomaga na jeden dzień albo w ogóle. Coraz bardziej zastanawiam się nad zmianą telefonu, nawet program do montażu wideo nagle zaczął mi pokazywać jakiś błąd kodeku i nie mogę nawet przyciąć sobie wideo...
 4. 13.0.7.0 (SKBEUXM) Ragion mam ustawiony na Szwajcarie i chyba zapisywałem się do pilota.
 5. Przyszła aktualizacja bezpieczeństwa z lipca.
 6. Po aktualizacji na 13.0.6 dalej masa bugów. - skalowanie interfejsu po restarcie trzeba ustawiać na nowo. - pojawił się problem z indukcją, co kilka ładowań rozłącza i trzeba zdjąć telefon na chwilę z ładowarki i znów położyć. - przy 120hz szwankuje ekran, nie zawsze działają gesty 'wstecz' albo przeciągnięcie od dołu. - przy pisaniu, spacja kilkukrotnie się tak jakby naciska. (przykladowy tekst pisany bez kasowania tego co wyprawia spacja. próbowałem instalować inne klawiatury i kombinować ale nic z tego, dzieje się tak tylko ze spacją.) - super tapety na ekranie głównym są mega ciemne, nie pomaga wyłączenie trybu ciemnego, ani opcja dostosowania tapety. - bateria leci w oczach, wcześniej było trochę lepiej. Coś jeszcze chyba było, ale na ten moment nie pamiętam. Edit: forum usunęło tę spacje więc wstawiam screen.
 7. Zauważyłem dziwną dolegliwość, jak mam ustawiony ekran na 120hz to dotyk nie jest tak "czuły" jak na 60hz, w sensie ze jak np jest w uchwycie w samochodzie to przesuwając palcem po ekranie potrafi się coś włączyć zamiast scrollować, gesty wstecz nie zawsze działają i przeciągnięcie od dołu żeby powrócić na ekran główny tak samo. Dziś zacząłem się zastanawiać czy mu przeszło czy co i że dziwnie ekran laguje, wszedłem w ustawienia a tam 60hz, ustawilem spowrotem na 120hz, płynność wróciła i problem też powrócił. Mam wrażenie że to zaczęło się dziać po ostatniej aktualizacji.
 8. W trybie ciemnym zdarzają się podobne bugi więc myślałem że to pomoże. Ostatnio też miałem w jakiejś aplikacji podobny problem ale w ciemno mogłem zaznaczać i wtedy pokazywało co wybrałem i dałem radę.
 9. Spróbuj włączyć tryb jasny i wróć do tych opcji.
 10. Ja dostałem od Orange na pół roku za darmo dostęp do sieci 5G, była fascynacja nową technologią i ikoną obok zasięgu, do póki nie zrobiłem testu prędkości... Ta super technologia osiągała takie same albo gorsze prędkości jak na LTE, więc na sztywno ustawiłem LTE. Włączę jutro i sprawdzę czy działa.
 11. W ustawieniach aplikacji wyłącz oszczędzanie baterii i dodaj kłódkę jak rozwiniesz ostatnio używane aplikacje, u mnie to załatwiło problem z wiadomościami w messenger.
 12. Nie wiem jak u Was ale ja zauważyłem dziwny bug po aktualizacji, w ciągu kilku dni zdarzyło mi się dwa razy że rozwijając centrum powiadomień, nie zobaczyłem nic prócz zamazanego tła, czyli jak rozwijamy centrum powiadomień to nie ma zadnej ikony, zupełnie nic tylko rozmazany obraz który jest pod tym rozwijanym menu, pomagał tylko reset urządzenia, nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło, no i przy każdym ponownym uruchomieniu telefonu interfejs się powiększa i trzeba robić myk który opisywałem wyżej żeby go pomniejszyć.
 13. Nova Launcher działał mi poprawnie na RN9 Pro do aktualizacji na MIUI12.5, po tym musiałem zacząć korzystać z oryginalnego launchera bo gesty stawiam wyżej niż customizacje.
 14. Super, dzięki, zapisałem się. A tak w ogóle to zauważyliście zmianę w czasie działania na jednym ładowaniu? Mnie po aktualizacji na MIUI13 miło zaskoczył dłuższy czas działania, wcześniej między 14 a 15 miałem w okolicach 60-65%, gdzie napisałem tylko kilka wiadomości i wykonałem jedna lub dwie krótkie rozmowy, a teraz w tych godzinach mam około 75%. Wcześniej od 5:30 do okolic 8 godziny miałem 88-90% a teraz mam 95%. Telefonu zawsze używam tak samo, takze to raczej nie zbieg okoliczności, tylko poprawa.
 15. Gdzie to zrobiłeś? Podeślesz link, bo szukałem i nie mogę znaleźć.
×
×
 • Create New...