Jump to content

pionier123

Użytkownicy
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pionier123 last won the day on April 5

pionier123 had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

About pionier123

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Note 2

Recent Profile Visitors

616 profile views
 1. Rozpoznawanie USB. Nie doświadczyłem tego problemu. Czy zainstalowałeś i działa wszystko OK. Przede wszystkim wybudzanie, czy nie skopali.
 2. Niestety tylko beta testerzy. Czy gdzieś można znaleźć tą wersję w internecie? Edit Zobacz co udostępniłem: Official Stock Firmware Thread - Mi Box (MDZ-16-AB and MDZ-22-AB) | XDA Developers [email protected] | https://forum.xda-developers.com/t/official-stock-firmware-thread-mi-box-mdz-16-ab-and-mdz-22-ab.4241475/
 3. Prośba do testerów. Pisać, zgłaszać, sygnalizować że wszystko jest ok, może szybciej wrzucą dla wszystkich. Eh chciałem się zapisać jak szukali 600 testerów, ale przez brak czasu zapomniałem o tym, a teraz rejestracji już brak.
 4. U mnie też brak. Czy naprawiono wybudzenie? Pytanie do tych którzy już zainstalowali poprawkę.
 5. pionier123

  Hard reset

  Naciśnij i przytrzymaj przyciski „Home” + „Menu” na pilocie i włącz zasilanie
 6. Spróbuj jeszcze zmianę kanału na stały. Jeżeli wcześniej wszystko było ok to czy była aktualizacja jakiegoś urządzenia Nie podałeś wersji boxa
 7. Mam do sprzedania router Xiaomi 3G, który bardzo dobrze współpracuje z Mi boxem. Jak jesteś zainteresowany pisz na PW. Widocznie twój nie zgrywa się z urządzeniem. Miałem tak samo z routerem tp-link i dlatego wymieniłem na router Xiaomi działało to bardzo dobrze, w tej chwili mam Orange światłowód i Fanboxa także tamten jest do sprzedania.
 8. A co się dzieje jeżeli podłączysz zasilacz do urządzenia?
 9. https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https://miuipolska.pl/forum/topic/53988-mi-stick-pierwsze-uruchomienie-z-problemami/&share_tid=53988&share_fid=74005&share_type=t&link_source=app Mi stick pierwsze uruchomienie z problemami.
 10. Nadchodzą zmiany w Android TV. Nowy interfejs zaczyna być wdrażany na urządzeniach w Stanach Zjednoczonych, Australii, Kanadzie, Niemczech i Francji. W najbliższych tygodniach dotrze do większej liczby krajów. Jakie MiBoxy otrzymają aktualizacje, czy 3 też się załapie? Poczekamy zobaczymy.
 11. Tak napewno będzie, ale to dobra informacja tylko pytanie czy wszystko działa OK, bo ostatnio więcej psują niż naprawiają. Daj znać czy bolączki ustąpiły.
 12. Możesz podać nr kompilacji, właśnie przyszedł kabel i chciałem wgrywać 8 . U mnie jednak nic nie znajduje system aktualny.
 13. Post lotniak, na tapatalku wyświetlają mi się nr postów https://miuipolska.pl/forum/topic/51579-androidtv-9-dla-mi-box-4k-mdz-16-ab/?do=findComment&comment=588223
×
×
 • Create New...