Jump to content

wpr

Użytkownicy
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About wpr

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  wpr

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 9 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nadal macie, podczas ręcznego pobierania, błąd "poczekaj parę minut i spróbuj ponownie" czy jakoś tak?
 2. Pytanie laika, kiedy będzie dostępne dla wszystkich?
 3. Zauważyłem, że jak telefon się zawiesza wystarczy przełączyć preferowany typ sieci na - Preferowane sieci 3G. Powraca sieć i możliwość dzwonienia, po powrocie do preferowanej sieci LTE ponownie telefon "automatycznie" się zawiesza. Na dłużej pomaga tylko restart.
 4. U mnie dla odmiany jaki bym nie ustawił region to nie ma aktualizacji.
 5. Ale włączyć, wyłączyć czy tylko sprawdzić? Dla minie to wszystko chore jest, powinno działać zawsze i wszędzie ale mogę przetestować. Dane, roaming krajowy - włączony, międzynarodowy - nigdy, Połączenia, roaming włączony - wybieraj sieć automatycznie (Preferowana PLAY)
 6. Teraz to myślę, że to wada oprogramowania - telefon wiesza się, nikt nie może się dodzwonić (informacja że abonent ma wyłączony telefon) wtedy przychodzi sms o nieodebranym połączeniu. Niestety nie można takowego wykonać (po wybraniu numeru od razu następuje rozłączenie) trzeba wyłączyć i ponownie włączyć telefon, wtedy wszystko działa.
 7. Tzn przy pierwszej wymianie dostałem ............. uszkodzony telefon, nie można było go uruchomić. Dopiero następny był/jest bezproblemowy, oczywiście ma inne wady ale przynajmniej nie restartuje się samoczynnie.
 8. Mi wymienili telefon, nawet dwa razy, przeczytaj cały wątek. Jedyne co robi na nich wrażenie to dołączenie do protokołu reklamacji nagranego filmu z restartami.
 9. Już jest opisany problem, po zakładać nowy temat? https://miuipolska.pl/forum/topic/53501-xiaomi-redmi-note-9-pro-problem-z-połączeniami-przychodzącymiwychodzącymi-nie-można-się-do-mnie-dodzwonić-ja-też-nie-mogę-dzwonić/
 10. MIUI Global 12.0.2 Stabilna (QJZEUXM), operator Play - starość karty oraz inny slot pomijam. Problemy pojawiły się prawdopodobnie po aktualizacji do MIUI 12.0.2 bo wcześniej nie miałem takich problemów.
×
×
 • Create New...