Jump to content

pionier123

Użytkownicy
 • Posts

  85
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by pionier123

 1. Może zdjęcie tabliczki z numerem seryjnym tam może być numer modelu.
 2. https://forum.xda-developers.com/t/official-stock-firmware-thread-mi-box-mdz-16-ab-and-mdz-22-ab.4241475/#post-84586569 Tu znajdziesz
 3. O 3617 w wersji beta @orte pisał w maju także 3616 to dla mnie znak zapytania A jest wersja 3934 najnowsza
 4. Właśnie się dzisiaj pojawiło. Ta numeracja jest naprawdę dziwna
 5. r3575 [OTA2 BETA2] https://android.googleapis.com/packages/ota-api/package/f986f8e86b73923f0f5a4e0ae284af7fa62e9bc2.zip Źródło https://forum.xda-developers.com/t/official-stock-firmware-thread-mi-box-mdz-16-ab-and-mdz-22-ab.4241475/
 6. Sprawdziłem podane przez Ciebie tytuły i wszystko działa. Mam nawet włączone funkcje SponsorBlock i bez problemu odtwarza. Wersja 11.3
 7. Proponuję aplikację SmartTubeNext Bardzo dużo ustawień i bez reklam. Prędkość można ustawić od 0.8 do 1.5
 8. Jeżeli tak sprawa wygląda to sprawdziłbym jeszcze kartę w drugim slocie SIM oraz w innym telefonie czy to nie problem z kartą. I jeżeli można to reklamacja z rękojmi lub gwarancja.
 9. Po aktualizacji do miui12 należy zrobić w recovery wipe, czyli przywrócić ustawienia fabryczne i skonfigurować wszystko od nowa. Trochę roboty ale problem znika.
 10. Głosowe wybieranie działa/ło/ u mnie prawidłowo na wszystkich wersjach. Logowanie do Netflix wystąpiło przy pierwszym włączeniu po zmianie firmware to oczywiście logiczne i następnego dnia musiałem się ponownie logować, od tygodnia wszystko OK. Chromecast naprawiony zgodnie z radą z forum. Wczoraj dwukrotnie nastąpił samoczynnie restart urządzenia podczas oglądania TVMate i to mnie najbardziej martwi. Wystąpiło przycięcie oglądanego programu, dźwięk na kolumnach głośne trzaski /niewspółmiernie głośne do ustawień oglądanego programu/ Dział od MiBoxa cały czas prężnie pracuje, sami psują jakąś rzecz, następnie robią poprawkę która naprawia problem i jednocześnie psuje coś innego. I tak nieustannie działają zapewniając sobie robotę. Jak dla mnie niech zrobią porządnie tą 9 i porzucą pracę nad urządzeniem będzie spokój.
 11. Rozpoznawanie USB. Nie doświadczyłem tego problemu. Czy zainstalowałeś i działa wszystko OK. Przede wszystkim wybudzanie, czy nie skopali.
 12. Niestety tylko beta testerzy. Czy gdzieś można znaleźć tą wersję w internecie? Edit Zobacz co udostępniłem: Official Stock Firmware Thread - Mi Box (MDZ-16-AB and MDZ-22-AB) | XDA Developers [email protected] | https://forum.xda-developers.com/t/official-stock-firmware-thread-mi-box-mdz-16-ab-and-mdz-22-ab.4241475/
 13. Prośba do testerów. Pisać, zgłaszać, sygnalizować że wszystko jest ok, może szybciej wrzucą dla wszystkich. Eh chciałem się zapisać jak szukali 600 testerów, ale przez brak czasu zapomniałem o tym, a teraz rejestracji już brak.
 14. U mnie też brak. Czy naprawiono wybudzenie? Pytanie do tych którzy już zainstalowali poprawkę.
 15. pionier123

  Hard reset

  Naciśnij i przytrzymaj przyciski „Home” + „Menu” na pilocie i włącz zasilanie
 16. Spróbuj jeszcze zmianę kanału na stały. Jeżeli wcześniej wszystko było ok to czy była aktualizacja jakiegoś urządzenia Nie podałeś wersji boxa
 17. Mam do sprzedania router Xiaomi 3G, który bardzo dobrze współpracuje z Mi boxem. Jak jesteś zainteresowany pisz na PW. Widocznie twój nie zgrywa się z urządzeniem. Miałem tak samo z routerem tp-link i dlatego wymieniłem na router Xiaomi działało to bardzo dobrze, w tej chwili mam Orange światłowód i Fanboxa także tamten jest do sprzedania.
 18. https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https://miuipolska.pl/forum/topic/53988-mi-stick-pierwsze-uruchomienie-z-problemami/&share_tid=53988&share_fid=74005&share_type=t&link_source=app Mi stick pierwsze uruchomienie z problemami.
 19. Nadchodzą zmiany w Android TV. Nowy interfejs zaczyna być wdrażany na urządzeniach w Stanach Zjednoczonych, Australii, Kanadzie, Niemczech i Francji. W najbliższych tygodniach dotrze do większej liczby krajów. Jakie MiBoxy otrzymają aktualizacje, czy 3 też się załapie? Poczekamy zobaczymy.
 20. Tak napewno będzie, ale to dobra informacja tylko pytanie czy wszystko działa OK, bo ostatnio więcej psują niż naprawiają. Daj znać czy bolączki ustąpiły.
 21. Możesz podać nr kompilacji, właśnie przyszedł kabel i chciałem wgrywać 8 . U mnie jednak nic nie znajduje system aktualny.
×
×
 • Create New...