Skocz do zawartości

Xiaomi Amazfit GTS - temat zbiorczy


xLukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Orientujecie się może jaki serwis naprawia w Polsce urządzenia Amazfit (zakupiony w Empiku)? Muszę wysłać do serwisu GTS'a żony - bateria trzyma 4-5 dni maks (bez gpsu i bez pulsu, same powiadomienia) oraz zegarek non stop się rozłącza z telefonem i nie sposób go połączyć bez wył/wł BT w telefonie i restartu zegarka. Próbowałem robić factory reset zegarka, nic nie pomogło. Po drodze też żona zmieniła telefon z Samsunga S9 na Oneplusa 7T i niestety bez zmian. Apka zepp oczywiście ma wszystkie uprawnienia i jest zabezpieczona przed ubiciem czy optymalizacją baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej. Od dwóch dni nie na zegarek nie dochodzą powiadomienia sms. Wszystkie inne tak, messenger, whatsapp, jest wszystko ok jak ktoś dzwoni. Jak dostaję sms - cisza,echo. Generalnie to funkcja na której mi chyba zależy najbardziej, chociażby w ciągu dnia podczas pracy itp. Ktoś wie co tu mogło pójść nie tak? W aplikacji Zepp wszystko jest ustawione prawidłowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2020 o 16:48, Toldo napisał:

Orientujecie się może jaki serwis naprawia w Polsce urządzenia Amazfit (zakupiony w Empiku)? Muszę wysłać do serwisu GTS'a żony - bateria trzyma 4-5 dni maks (bez gpsu i bez pulsu, same powiadomienia)

Mnie bateria wytrzymuje max 6 dni z samymi powiadomieniami i pomiarem pulsu co 10 minut, bez żadnych treningów gps. Jak włączę AOD od 8:00 do 0:00 to czas skraca się do 3 dni.
Jeśli odesłałeś do serwisu, to daj znać jaka będzie odpowiedź. Wydaje mi się, że na aktualnych wersjach firmware czasy na baterii do 14 dni są już nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywołałeś wilka z lasu. Dzisiaj otrzymałem maila następującej treści:

amazfit.thumb.png.6ca31fc63b433658734e7d509d8e54fc.png

W tzw międzyczasie na black friday była promka na allegro na mibanda 5, którego kupiłem małżonce w zamian i twierdzi, że jej wystarcza, więc zobaczymy czy będzie chciała używać GTS'a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie, nie wiem czy post jest nadal aktywny, ale szukam pomocy. Kupiłem Amazfita GTS na prezent i w po wyjęciu z pudełka zegarka sprawowałem go z telefonem, po sprarowaniu w aplikacji ZEPP od razu przeszła do aktualizacji opaski. I tu pojawił się problem, ponieważ przy końcu aktualizacji wyrzuca błąd o tym, że nie udało się zaktualizować i tak za każdym razem.

zaktualizowany został tylko firmware do wersji V 0.1.1.17 i podstawowe zasoby do v22. Reszta jak zasoby zostało v52 i gps 135

probowalem wgrać różne firmware z aplikacji notify gór AmazFit ale kończy się tym samym.

wiecie jak rozwiązać problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 10.01.2021 o 21:15, Czejz napisał:

Ja nawet nie widzę tarcz zegara, po prostu informacja „Otwórz aplikacje i wybierz „Sprawdź aktualizacje” na stronie zegarka, aby kontynuować aktualizacje”. Nie mogę nic na zegarku zrobić. 

Rozparuj zegarek z telefonem i spróbuj jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od pewnego czasu mam problem z moim GTS. Nagle przestał się ładować. Próbowałem różnych kabli i ładowarek i nic. Chciałem odesłać na gwarancji ale to zakup z Ali więc naprawa byłaby odpłatna + długi czas oczekiwania. 

Macie pomysł jak załatwić temat w Polsce? Który serwis polecacie?

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć, mam w planach zakup GTS ale trochę się tu naczytałem o problemach z baterią, GPSem, powiadomieniami. 
Nie ukrywam, że dało mi to do myślenia i sam już nie wiem czy to dobry wybór.
W alternatywie pozostaje Huawei Watch Fit ( w podobnej cenie obecnie).
Możecie mi powiedzieć czy w/w problemy nadal występują ?
Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie doświadczyłem problemów z baterią.
Problem z powiadomieniami jest najpewniej spowodowany zabijaniem aplikacji po stronie telefonu - jeżeli to ogarniesz, to będzie OK.
Co do GPS - zdarzają się aktualizacje, które psują GPS do tego stopnia, że ślad jazdy rowerem wygląda jak zygzak, ale na ogół jest bardzo dobrze. Niestety, nie miałem okazji wypróbować GPS w ostatnich miesiącach, bo rower czeka na lepszą pogodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, od kilku dni przesiadłem się z Huawei Watch Fit na Amazfit GTS. Wszystko działa spoko, jednak jedna rzecz mnie drażni i nie potrafię sobie z nią poradzić. Dokładniej tryb nie przeszkadzać. Gdy włączę go w aplikacji Zepp, wszystko jest ok. Gdy aktywuję go z poziomu zegarka, faktycznie komunikaty nie docierają, ale podczas ruchu tarcza i tak się włącza. Czasem prowadzę samochód itp. I nie chce żeby mi się tarcza zapalała przy ruchach, a nie zawsze telefon jest pod ręką. Czy to jakiś błąd oprogramowania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Netoper napisał:

A jest może tam funkcja - podnieś nadgarstek?
d5c490bcbfc1d6f63e999b9365412f13.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

No wlasnie jak tam ustawie, to jest ok. Ale czasem telefon zostaje w domu i nie da się tego ustawić z pozycji samego zegarka (czyli przejechanie od góry, tam ten księżyc i włącz/wyłącz). Czy też tak u Was jest? Moim zdaniem błąd oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam Bip-a ale jak wyjdę z zasięgu telefonu to funkcja dalej działa, I w Bipie w ogóle nie muszę korzystać z DND.
U Ciebie wygląda na jakiś zakrzak systemu, że po utracie kontaktu zegarek nie zapamiętuje że ma się nie wybudzać.
Chyba że może w apce na fonie jest jakaś opcja związana z ustawieniami dotyczącymi tego jak ma się zegarek zachowywać po utracie kontaktu z fonem.

A może jest aktualizacja softu zegarka?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Netoper napisał:

Co prawda mam Bip-a ale jak wyjdę z zasięgu telefonu to funkcja dalej działa, I w Bipie w ogóle nie muszę korzystać z DND.
U Ciebie wygląda na jakiś zakrzak systemu, że po utracie kontaktu zegarek nie zapamiętuje że ma się nie wybudzać.
Chyba że może w apce na fonie jest jakaś opcja związana z ustawieniami dotyczącymi tego jak ma się zegarek zachowywać po utracie kontaktu z fonem.

A może jest aktualizacja softu zegarka?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Soft aktualny, reset nic nie daje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.04.2021 o 14:14, Andera11 napisał:

Po zmianie czasu mam opóźnienie w odczytywaniu analizy snu.

Mam to samo. Tylko nie wiem czy to wina zmiany czasu czy aktualizacji Zepp bo to się zbiegło w czasie. Kiedyś już taki problem był i naprawili wraz z aktualizacją Zepp.-

------------

Dzisiaj dostałem aktualizację Zepp 5.11.3 która rozwiązała problem

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...