Skocz do zawartości

Xiaomi Amazfit GTS - temat zbiorczy


xLukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Cześć!

Jakiś czas temu kupiłem Amazfit GTS. Łączę się z nim przez aplikację Amazfit i mój telefon to huawei p30. Apka synchronizuje sie dobrze z zegarkiem i wszystko działa dobrze poza powiadomieniami. Nie dostaje ich właściwie w ogóle (z żadnej aplikacji, smsow, telefonu, nic...). Czytałem wcześniejsze posty i wydaje mi się, że wszystko ustawiłem jak trzeba:
b2e93de960b60557995035830404b33a.jpg
27d2d64f26a06f52c4782edaa2b39a18.jpg
ad49da0a999b4539fc7f67cb4ba3b6f0.jpg

Macie może jakiś pomysł co sprawdzić/zmienić?



Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jost napisał:

Cześć!

Jakiś czas temu kupiłem Amazfit GTS. Łączę się z nim przez aplikację Amazfit i mój telefon to huawei p30. Apka synchronizuje sie dobrze z zegarkiem i wszystko działa dobrze poza powiadomieniami. Nie dostaje ich właściwie w ogóle (z żadnej aplikacji, smsow, telefonu, nic...). Czytałem wcześniejsze posty i wydaje mi się, że wszystko ustawiłem jak trzeba:
b2e93de960b60557995035830404b33a.jpg
27d2d64f26a06f52c4782edaa2b39a18.jpg
ad49da0a999b4539fc7f67cb4ba3b6f0.jpg

Macie może jakiś pomysł co sprawdzić/zmienić?



A sprawdzałeś może tryb nie przeszkadzać? Może jest włączony. Też mam p30 ale nie miałem takiego problemu. Zobacz jeszcze jak wyłączysz tą funkcje przy wyłączonym ekranie. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witajcie

Czy są jakieś dostępne mody do GTSa poprawiające wydajność baterii i dającego fixa na gpsa ? Bateria tragedia 3 dni i tylko  6h na gpsie, kolejna sprawa to gps, na autopauzie urywa trase.
Jak tak dalej pójdzie to będę musiał wrócić do mojego Pace na Pacefied rom który działa 5 dni na jednym ładowaniu przy 10h gpsa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ja właśnie myślę nad przesiadką z Pace. Wiem, że GTS bez AoD działa dobre 10-14 dni. A ile wam działa przy AoD włączonym (bez używania GPSa)? Będzie choć 7 dni?
Tak jak piszesz ok. 7 dni. Ładowanie raz na tydzień. Bez AoD i bez podświetlenia przy ruchu to ponad miesiąc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się następujący problem, nagle zegarek przestał wyświetlać cokolwiek, po prostu wyświetlacz zgasł, zegarek nie reaguje na przycisk, nie można nawiązać łączność przez bluetooth, po podłączeniu do ładowarki na ekranie pojawia się grafika ładowania i w tym stanie można już się połączyć przez bluetooth z aplikacji amazfit po odłączeniu ładowarki zegarek ponownie się wygasza i nie działa. Co można zaradzić aby zegarek zaczął działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2020 o 17:52, Grzegorz B napisał:

Pojawił się następujący problem, nagle zegarek przestał wyświetlać cokolwiek, po prostu wyświetlacz zgasł, zegarek nie reaguje na przycisk, nie można nawiązać łączność przez bluetooth, po podłączeniu do ładowarki na ekranie pojawia się grafika ładowania i w tym stanie można już się połączyć przez bluetooth z aplikacji amazfit po odłączeniu ładowarki zegarek ponownie się wygasza i nie działa. Co można zaradzić aby zegarek zaczął działać?

Objawy jakby padła bateria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, maciek04 napisał:

W Mifit było to proste a w Amazfit nie mogę znaleźć takiej funkcji.

Najciemniej jest pod latarnią. Tu jest prościej. Na głównym ekranie Amazfita przesuń do góry dolny biały pasek. Rozwiniesz menu z treningami i innymi skrótami.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, FromWP napisał:

Najciemniej jest pod latarnią. Tu jest prościej. Na głównym ekranie Amazfita przesuń do góry dolny biały pasek. Rozwiniesz menu z treningami i innymi skrótami.

Normalnie magia. Dziękuję bardzo.

10 godzin temu, bartolinio napisał:

A czemu chcesz to robić z aplikacji? Przecież z samego zegarka można emoji848.png

Na przykład żeby sprawdzić jak daną trasę zarejestruje GPS w telefonie. Inny przykład za mało bateri w opasce na trening.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

piszę, bo mam problem z Amazfit GTS. Używam app Amazfit i Notify & Fitness dla Amazfit GTS. Zegarek przyjechał do mnie 22.06. zainstalowałem w/w app i wszystko ładnie chodziło, ale od 24.06 coś zaczęła świrować app Notify. Siedzę w nocy przed TV nalicza mi kroki, wstaje rano i już mam w ch... i ciut ciut kroków (screeny). Dziś od 7:10-8:00 jechałam samochodem, a kroki znów policzyło, sen pokazuje, że spałam 2h, nawet jak zmienię dane i przelicze dalej kupa. W app amazfit pokazuje poprawnie.

Może coś źle poustawiałam w app Notify?

Wcześniej używałam mi fit + nofity dla mi band 2 i wszystko było ok.

 

Czy możecie mi jakoś pomóc

Z góry dzięki

Screenshot_2020-06-26-09-30-18-319_com.mc.amazfit1.jpg Screenshot_2020-06-26-09-30-25-271_com.mc.amazfit1.jpg

 

Edit: Już naprawione, było coś nie tak z aplikacją, na razie śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...