rufik

Użytkownicy
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About rufik

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy ktoś posiada może Galaxy S8 z One UI Android Pie? Bo mi po upgrade właśnie mi band przestał pokazywać nazwę dzwoniacego. Może ktoś już z tym walczył?
 2. rufik

  Xiaomi AMAZFIT

  A czy mógłbyś porównać wyniki przy marszu oraz biegu, proszę? Jestem ciekawy, czy mam rację (fw 2.6.2.0 chiński u mnie)...może nadchodzącą aktualizacja to poprawi...
 3. rufik

  Xiaomi AMAZFIT

  Pisząc znacznie zawyżone miałem myśli dobre 30%. Przy marszu 6km/h pokazuje mi 150-170 bpm, co jest raczej z d*py moim zdaniem przy BMI 25. Dlatego pytam, jakie są rozbieżności? Co do wysokości - czasem się zacina i trzeba wyłączyć i włączyć zegarek (nie restart). Po tym wraca pomiar wysokości.
 4. rufik

  Xiaomi AMAZFIT

  I jak to się ma do odczytów z czujnika zegarka? Bo mam wrażenie, że są one znacznie zawyzone na firmware 2.6.x.
 5. rufik

  [Mi Band 3] Mi Fit - alert bezczynności

  Ja pracując przy kompie dostaje notyfikacje, abym wstał i się poruszał.
 6. rufik

  Mi Band 3 PL/mody

  A czy widzieliście już jakieś ciekawe mody oprócz oczywiście języka polskiego? Da się w ogóle modować (dekompilować) firmware?
 7. rufik

  Mi Band 3 słabe wibracje

  W trójce to mi chce rękę urwać, tak wibruje [emoji4] W porównaniu do amazfit pace jest jakieś 30% mocniej (pace mam na maks ustawiony). W sumie to by dali jakąś regulacje siły wirowania w mi fit...
 8. Panie i Panowie, czy wam też Tapatalk (v7.1.5 oraz poprzednia wersja) lagują niemiłosiernie przy przewijaniu listy wątków? Używam RR 5.8.5 Final, ale LOS pewnie to samo...
 9. rufik

  Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy

  Wow, po instalacji firmware 7.10.12 mam GPS fix wewnątrz budynku! Jest poprawa, jak pisali. Teraz sprawdzę w bardzo pochmurny i deszczowy dzień oraz w aucie...
 10. rufik

  Smart Home od Xiaomi

  A czy xiaomi robi kamery IP przeznaczone do pracy na zewnątrz? Widział ktoś?
 11. rufik

  Xiaomi AMAZFIT

  Czy zegarek sam rozlacza się z telefonem przy 5% baterii? Bo właśnie to zrobił i nie daje się nawet aktywować przyciskiem...cały czas pracuje jakby w standby.
 12. Hmmm, moje dwie paczki (7 i 13 września) z priority line też czekają na Southall... Myślałem, że to idzie szybciej.
 13. Zgadzam się. Mam RR i GPS mi działa poprawnie. Pisałem tylko, że "czułość" hardware na sygnał GPS jest mała. Wnioskuję na podstawie testów i porównania do innych telefonów, w szczególności w mieszkaniu czy przy mocno zachmurzonym niebie. A także wpisów innych użytkowników, obserwujących ta samą prawidłowość.
 14. Bo Mi5 ma słabą czułość GPS, w mieszkanie po prostu nie widzi satelitów. Wiele osób tak ma, więc to sprawa pewnie anten/hardware. Żaden custom Rom tutaj nie pomoże. Testowałem sam, porównywałem do Samsunga A3, MotoX, galaxy S6 - one mają lepszą "czułość" sygnału GPS. Widać to także w pochmurny dzień z deszczem, dluuugo zajmuje złapanie fixa.