rufik

Użytkownicy
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About rufik

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy ktoś posiada może Galaxy S8 z One UI Android Pie? Bo mi po upgrade właśnie mi band przestał pokazywać nazwę dzwoniacego. Może ktoś już z tym walczył?
 2. A czy mógłbyś porównać wyniki przy marszu oraz biegu, proszę? Jestem ciekawy, czy mam rację (fw 2.6.2.0 chiński u mnie)...może nadchodzącą aktualizacja to poprawi...
 3. Pisząc znacznie zawyżone miałem myśli dobre 30%. Przy marszu 6km/h pokazuje mi 150-170 bpm, co jest raczej z d*py moim zdaniem przy BMI 25. Dlatego pytam, jakie są rozbieżności? Co do wysokości - czasem się zacina i trzeba wyłączyć i włączyć zegarek (nie restart). Po tym wraca pomiar wysokości.
 4. I jak to się ma do odczytów z czujnika zegarka? Bo mam wrażenie, że są one znacznie zawyzone na firmware 2.6.x.
 5. Ja pracując przy kompie dostaje notyfikacje, abym wstał i się poruszał.
 6. rufik

  Mi Band 3 PL/mody

  A czy widzieliście już jakieś ciekawe mody oprócz oczywiście języka polskiego? Da się w ogóle modować (dekompilować) firmware?
 7. W trójce to mi chce rękę urwać, tak wibruje [emoji4] W porównaniu do amazfit pace jest jakieś 30% mocniej (pace mam na maks ustawiony). W sumie to by dali jakąś regulacje siły wirowania w mi fit...
 8. Panie i Panowie, czy wam też Tapatalk (v7.1.5 oraz poprzednia wersja) lagują niemiłosiernie przy przewijaniu listy wątków? Używam RR 5.8.5 Final, ale LOS pewnie to samo...
 9. Wow, po instalacji firmware 7.10.12 mam GPS fix wewnątrz budynku! Jest poprawa, jak pisali. Teraz sprawdzę w bardzo pochmurny i deszczowy dzień oraz w aucie...
 10. A czy xiaomi robi kamery IP przeznaczone do pracy na zewnątrz? Widział ktoś?
 11. Czy zegarek sam rozlacza się z telefonem przy 5% baterii? Bo właśnie to zrobił i nie daje się nawet aktywować przyciskiem...cały czas pracuje jakby w standby.
 12. Hmmm, moje dwie paczki (7 i 13 września) z priority line też czekają na Southall... Myślałem, że to idzie szybciej.
 13. Zgadzam się. Mam RR i GPS mi działa poprawnie. Pisałem tylko, że "czułość" hardware na sygnał GPS jest mała. Wnioskuję na podstawie testów i porównania do innych telefonów, w szczególności w mieszkaniu czy przy mocno zachmurzonym niebie. A także wpisów innych użytkowników, obserwujących ta samą prawidłowość.
 14. Bo Mi5 ma słabą czułość GPS, w mieszkanie po prostu nie widzi satelitów. Wiele osób tak ma, więc to sprawa pewnie anten/hardware. Żaden custom Rom tutaj nie pomoże. Testowałem sam, porównywałem do Samsunga A3, MotoX, galaxy S6 - one mają lepszą "czułość" sygnału GPS. Widać to także w pochmurny dzień z deszczem, dluuugo zajmuje złapanie fixa.